H1N1 شیوع در سال 2013 در کانادا بزرگترین مرکز تادیبی در حال مطالعه برای مبارزه با COVID-19 داخل زندانها

در دسامبر. 6 2013 یک مرد 54 ساله مرد دستگیر شد و به ارمغان آورد به ادمونتون بازداشتگاه مرکز. همان روز 24 سال زندانی منتقل شد و در آنجا از یکی دیگر از زندان است. هر دو بعد از آزمایش مثبت برای H1N1 یک ویروس آنفلوانزا است.

آنچه اتفاق افتاد بعد از تذکرات در مورد آنچه ممکن است در آینده با بیشتر بدخیم ویروس در حال حاضر باعث جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

2013 شیوع آنفلوانزا در کانادا بزرگترین تادیبی تسهیلات ارائه می دهد تجربه است که می تواند کمک به جلوگیری COVID-19 از صعودی فراتر از کنترل در داخل منحصر به فرد محدوده از جهان زندان است و بخشی از یک مطالعه بین المللی چگونه زندانها باید شامل پاسخ جامع به COVID-19.

حتی در بهترین زمان زندانها هستند epicentres برای بیماری های عفونی. این بهترین زمان است.

زندان های منحصر به فرد بهداشت و درمان مشکلات است. آنها ساخته شده است برای امنیت. آنها اغلب به سر می برند تهویه ضعیف و غیر بهداشتی. می توان آن را دشوار است برای حفظ فاصله اجتماعی در داخل به عنوان همه گیر کنترل نیاز دارد.

پتانسیل برای یک COVID-19 خروش در زندان های برجسته شد که ایران منتشر شد 85,000 زندانیان به کاهش coronavirus انتقال است.

زندانیان در حال حاضر چهره سطوح بالاتر از خطر ابتلا به عفونت اجتناب ناپذیر تماس نزدیک و فقیر دسترسی به مراقبت های بهداشتی می گویند نویسندگان یک مقاله منتشر شده در مجله پزشکی لانست بهداشت عمومی در هفته گذشته به عنوان بخشی از آن COVID-19 مرکز منابع.

این نگرانی نه تنها برای زندانیان و کارکنان در داخل.

“مواد منفجره شیوع بیماری در این تنظیمات باید از این پتانسیل به پایمال کردن, زندان, خدمات مراقبت های بهداشتی و محل اضافی خواسته های بر سبب شیوع متخصص و امکانات در جامعه” می نویسد: استوارت Kinner یک دادگستری و متخصص بهداشت در استرالیا دانشگاه ملبورن است که منجر نویسنده این مقاله است.

بیشتر از طریق ملاقاتها تسهیلات نقل و انتقال زندانیان و یا گرفته شده به دادگاه در زندانها وکتورها برای جامعه انتقال است.

یکی از اولین مستند آنفلوانزا شیوع بیماری در زندان بود و در زندان ایالتی سن کوئنتین در شمال سان فرانسیسکو در طول سال 1918 پاندمی آنفلوانزا شناخته شده به عنوان آنفلوآنزای اسپانیایی.

وجود دارد احتمال که چندین زندانیان قرار گرفتند

یک تیم از محققان مورد مطالعه اخیر شیوع آنفلوانزا برای پیدا کردن ارتباط در این بیماری همه گیر از جمله شیوع بیماری در ادمونتون بازداشتگاه مرکز و در ایالات متحده و استرالیا و تایوان و تایلند است.

در ادمونتون دو زندانی وارد Dec. 6, 2013. نه نشان داد علائم زمانی که آنها وارد شدند. یک زن 24 ساله به دنبال توجه پزشکی چهار روز پس از ورود با یک سرفه و تب و گلو درد. دیگر 54 ساله و آمد به درمانگاه و با همان علائم و شش روز پس از ورود.

هر دو آزمایش مثبت برای H1N1.

لانست مطالعه شامل یک کالبد شکافی از ادمونتون شیوع از یک مطالعه به رهبری جاناتان Besney از دانشگاه آلبرتا منتشر شده در مجله پیشگیری از عفونت در سال 2017. هر چند که مطالعه می کند به طور مستقیم شناسایی ادمونتون بازداشتگاه مرکز آن است که تنها بازداشتگاه در کانادا مطابق با توضیحات.

دو آلوده زندانیان در زندگی های مختلف واحد مسکن. در مورد جوان اهل بیت او شناخته شده است به آلوده یکی دیگر زندانی در واحد; مسن اهل بیت شناخته شده است به آلوده سه نفر دیگر از زندانیان در واحد خود را.

اما واکنش سریع متوقف گسترش در داخل مرکز, مطالعه, یادداشت ها “با توجه به گردش مالی بالا در این مرکز وجود دارد احتمال که چندین زندانیان قرار گرفتند و ممکن است نشانههای گزارش شده و یا منتشر شد/منتقل می شود قبل از شروع علائم است.”


سلول در زندان مرکز بهداشت و درمان در ادمونتون بازداشتگاه مرکز در مارس 2013.

ایان Kucerak/Postmedia/فایل

از زندانیان یافت آلوده متوسط سن 41. سه نفر در کانادا متولد شده غیر بومی دو در کانادا متولد شده بومی و یکی خارجی-به دنیا آمد. وجود دارد هیچ عوارض جدی و یا مرگ و میر.

از نگرانی های خاص در مقایسه با این تجربه به زمان بیماری همه گیر است که در سال 2013 دوره کمون برای ویروس H1N1 بود یک تا چهار روز; COVID-19 دوره کمون می تواند تا 14 روز معنی بسیاری از زندانیان می تواند راه رفتن در اطراف در زندان نمی دانستند آنها آلوده هستند.

به ادمونتون مطالعه نویسندگان هشدار داد که شیوع مدیریت دستورالعمل ها به طور معمول با تمرکز بر متعارف بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیمات و “ممکن است رسیدگی به چالش های خاص در غیر سنتی تنظیم یک correctional facility.”

این چیزی است که لانست مقاله تقویت.

آن را می گوید زندان آنفلوانزا شیوع بیماری اغلب از ویژگی های شروع زودتر و با شدت بیشتری از جامعه موارد است. سفت و سخت امنیتی فرآیندهای مورد نیاز در زندانها باید از این پتانسیل به تاخیر در تشخیص و درمان است.

این مطالعه پیشنهاد می کند که از زندان ها و بازداشتگاه گنجانده شود به طور کلی سلامت عمومی برنامه ریزی به جای ترک آنها را به تنهایی عمل می کنند.

مواد منفجره شیوع بیماری در این تنظیمات باید از این پتانسیل به پایمال کردن, زندان, health-care services

اصلاح سیستم باید به دنبال محدود کردن انتقال از و به جامعه و امکانات دیگر از طریق ورود غربالگری حفاظت شخصی اقدامات اجتماعی, فاصله, فشرده, تمیز کردن و ضد عفونی محدود کردن جنبش به پایان ملاقات و محدود کردن نقل و انتقالات.

موارد مشکوک از COVID-19 باید جدا شده و مخاطبین ترسیم. به اشتراک گذاری اطلاعات نیز ضروری نویسندگان می گویند.

“همکاری نزدیک بین سلامت و عدالت وزارتخانه ها باید به منظور اطمینان از تداوم کسب اطلاعات است که یک جزء مهم از موثر هماهنگ کل-از-دولت پاسخ” نویسندگان می گویند.

“حکومت از زندان سلامت توسط وزارت بهداشت به جای وزارت دادگستری و یا مشابه آن است به احتمال زیاد به منظور تسهیل اطلاعات به موقع به اشتراک گذاری.”

این اداره خدمات تادیبی کانادا مسئول در حال اجرا کانادا فدرال زندانها گفت: “اقدامات بی سابقه ای گرفته شده توسط CSC به آدرس COVID-19” در بیانیه ای.

“ادامه داد: سلامتی ، ایمنی و رفاه کارکنان و مجرمان بسیار مهم است, به عنوان ما در حال انجام توانایی برای حفظ امن و محیط و امنیت عمومی.”

بازديد از مردم و داوطلبان باید لغو شده و همه به طور موقت غیبت و کار منتشر می شوند مگر اینکه از نظر پزشکی لازم متوقف شده است.

برای کمک به زندانیان نگه داشتن در تماس با خانواده CSC waiving کسر از اهل بیت پرداخت هزینه برای استفاده از سیستم تلفن در موسسات فدرال.

• ایمیل: [email protected] | توییتر: AD_Humphreys

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>