هک. بریده بریده. غارت. کف. بشویید. تکرار.

Minecraft Dungeons [YouTube][Launch Trailer] “کمیته مبارزه با سانسور در زیرزمین خارج مارس 26 بر روی Xbox One, PS4, سوئیچ و کامپیوتر (که در آن من شده است بازی آن) طول می کشد فوتبال شخصیت ها و واحد زیبایی شناسی و نقشه های آن را بر روی یک ایزومتریک خزنده سیاه چال که در آن شما خمیر توانایی های استراحت در حالی که در حال اجرا از طریق اوباش آلوده جنگل ها و مرداب ها و غارهای آتشفشانی. داستان شما را می بیند صرفه جویی در روستا از نیروهای بدخواه اما واقعا هدف این است که برای کشتن تعداد زیادی از مسائل قوی تر غارت و سپس کشتن حتی چیزهای بیشتر.” [از طریق: Kotaku]

• آخرین ارسال گاههای ساده است Diablo-الهام سرگرم کننده برای خانواده [ضلعی]

“بازی Diablo-سبک hack n slash بازی با سه تا بچه های کوچک برای تلفن های موبایل مانند یک کابوس سناریو با بازیکنان squabbling بیش از تجهیزات پشتیبانی و سیما. نابغه فوتبال سیاه چال است که هر یک از این پتانسیل دعوا شده اند منظمی ویرایش شده از بازی و یا حداقل کاهش به حدی از این شادی را به بازی حتی با کودکان در سنین مختلف. اعطا من فقط بازی های برگزار شده (و دوباره بازی) از طریق محتوا در حال حاضر در دسترس در کامپیوتر بتا که نیست گسترده — اما آن را بیش از اندازه کافی به من پردازنده برای بازی نهایی که آن را منتشر on May 26. بازی طراحی به منظور ایجاد بازی های قابل پخش توسط کودکان از فقط در مورد هر سنی بدون اینکه خسته کننده برای بزرگسالان گرایند در بیشتر بازی های پیچیده طول می کشد مراقبت از بسیاری از اینتر-خانواده استدلال قبل از آنها رخ می دهد. […] بسیاری از تصمیمات اتخاذ شده در این بازی طراحی است که شما در حفظ و همکاری و نه رقابت برای منابع و یا برای ایجاد قدرتمند ترین شخصیت است که هر کس به طور طبیعی شروع به کار به عنوان یک تیم به جای تیراندازی مورد چه عادلانه و چه چیزی نیست در مورد بازی. این یک نادر بودن افراطی در میان بازی های چند نفره برای بچه های جوان ترین پدر و مادر را به شما بگویم.”

• فوق العاده خوب Diablo clone برای هر سنی [Ars Technica]

“در عین حال آنچه جالب اینجا است که Mojang را در تصمیم گیری های طراحی که در اطراف تطبیق نوع به چیزی است که به لحاظ محتوا متناسب با مجموعه” جهان کاملا کار می کرد. این است منحصر به فرد برای ارائه به خوبی پیموده نوع است که یک شاهکار در خور توجه. و در حالی که آن را فاقد “آخر بازی” پانچ از آن الهام Minecraft زندان ها آسان تر است به هنگام فروش به شرح زیر است: یک beefier بیشتر اعتیاد آور را در لگو سری عمل است. […] ادامه دیابلو موضوع: هر سطح به طور تصادفی تولید شده با توجه به موضوع (باتلاق قلعه سیاه چال و غیره) با از پیش ساخته شده تکه های اتصالات با هم برای ساخت خود را بالای سطح زمین و زیر زمین سفر. آنها تقریبا همه عمل گرا. برخی از این قطعات عبارتند از الزامات مانند “پنج تن از روستاییان از قفس” یا “کلید” برای پیشبرد اما این طراحی شده است به طور مستقیم خود را از قهرمانان به مبارزه با نه به فشار مغز خود را. تا چهار قهرمانان می تواند بازی در بخش co-op یا در همان صفحه و یا متصل آنلاین. متاسفانه از راه اندازی صلیب-بازی فعال نیست—ظاهرا حتی بین بازیکنان در ایکس باکس یکی از کنسول و ویندوز 10 که به یک استراحت از مایکروسافت معمول ایکس باکس بازی در هر نقطه تعهد است.”

• ساعت ها سرگرم کننده برای قفل-کردن خانواده [نگهبان]

“وقتی که این ایده را به یک کنکوری spinoff برای اولین بار batted اطراف در Mojang Studios, سیاه چال خزنده بازی باید یکی از اولین پیشنهاد. از دستکش بلند به دیابلو این نوع همواره برجسته مرطوب و سرد قنات محل استراحت گنج سینه و اسکلت جنگجو – همه محبوب Minecraft قطعات. امضای blocky تصاویری نیز به خوبی کار میکند و تضمین میکند که Minecraft زندان ها را نگاه آشنا به طرفداران آنها به عنوان تصادف از طریق dioramas از هک-و-اسلش سرگرم کننده است که خود را تنظیم مجدد هر زمان که شما بازی. طرح کاغذ نازک: یک کینه توز loner کشف یک گنج است که او را تبدیل به mage را قدرتمند و بموقع آغاز می شود یک حکومت ترور و وحشت بیش کنکوری پادشاهی. این بازی را می توان به تنهایی اما از آن است که لذت بخش ترین بازی آن حالت co-op بازی است که لذت می برد می تواند بر روی یک کنسول و یا آنلاین. در این حالت بازیکنان با هم کار کنند برای پایین آوردن امواج اسکلت هیولا لجن و گل و عنکبوت های غول پیکر میلادی کاهش یافته متحدان آنها بروید. با چهار بازیکن در نظر گرفتن بخشی هر یک مجهز به سلاح های جادویی روی صفحه نمایش است که به زودی مماس با فلش انفجار رعد و برق پیچ و مهره و مسدود کردن اشعه در یک گیج کننده است اما هیجان انگیز نور نشان می دهد. به عنوان مهاجم جانبازان را به یاد بیاورید آن را پنهان ریتم از این نوع هستند که واقعا لذت بخش; پیش بینی موج بعدی از دشمنان هرج و مرج از بین نبرد و سپس این خوشمزه, شکم پرستی از غارت مجموعه است.”

• شایسته انتخاب کنید [Rock Paper Shotgun]

“من می دانستم که کمیته مبارزه با سانسور در زیرزمین بود و سرگرم کننده هنگامی که من یک زن و شوهر از ساعت beta build ماه گذشته. من می دانستم که این به دلیل آن را سرگرم کننده بود. این نوع از سرگرم کننده شما می توانید درک عمق در حدود دوازده ثانیه از شروع بازی و نوع شما می دانید خواهد بود قابل اعتماد در سادگی آن حتی اگر آن را ممکن است برای همیشه لطفا برای آخرین. و هی حدس بزنید چه ؟ کمیته مبارزه با سانسور در زیرزمین است که واقعا سرگرم کننده! آن را جذاب و پر جنب و جوش کمی looter-bruter با همه فوتبال زیبایی عناصر اما مطلقا هیچ چیز مشترکی با آن فراتر از آن است. […] مرکزی غرور از این بازی است که تعریف آن پیروزی و محدودیت ها به طور یکسان است و آن فقدان هر گونه شخصیت stats. همه چیز در مورد خود را blocky کمی ماجراجو تعریف شده توسط شش بیت از چرخ دنده ها: خود, زره, سلاح غوغا خود را و تعظیم خود را به علاوه سه اسلات برای آثار باستانی با تایمر فعال بر اساس توانایی های خود. تنها امتیازی به RPG کلاسیک stattery است محروم کردن ایکس پی سیستم که در آن هر سطح کمک های مالی شما یک سحر نقطه. هر آرمور غوغا سلاح و یا تعظیم شما انتخاب خواهد شد که یک تعداد انگشت شماری از پتانسیل قدرت های خاص (وجود دارد حدود 20 برای هر یک از سه مورد انواع) است که می تواند فعال شود و سپس به روز رسانی با صرف سحر نقاط بر روی آنها. بهتر است در این مورد بیشتر اسلات آن برای enchantable قدرت و انتخاب بیشتر از قدرت در هر اسلات. و آن اصل. این تمام ویژگی های اصلی این بازی در یک پاراگراف.”

ارسال شده توسط صدای فش فش (16 نظرات کل) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

این مرا به یاد من Irish Folk گروه که شبیه Gwar. و یا کسانی که کیک که شبیه یک کفش.

من دوست دارم خوب Diablo-مانند اما نیمه نداشتن Minecraft برای بسیاری از دلایل پیچیده. بنابراین این خواهد بود دشوار است برای تماس با من. شاید من فقط منتظر Tony hawk’s pro شبیه ساز حمل و نقل 🙂
ارسال شده توسط SaltySalticid در 7:26 AM on May 26 [2 علاقه]

اوه! من برای نشان دادن این پسر من است. 🙂
ارسال شده توسط Don.Kinsayder در 7:33 AM on May 26
هیچ نسخه Mac aarghhh!!

Irish Folk گروه که شبیه Gwar

لینک لطفا
ارسال شده توسط gwint در 8:02 AM on May 26 [1 علاقه]

که به نظر می رسد مانند سرگرم کننده است. من سعی کرده ام بازی Witcher 3 اما آن را فقط به قدری سنگین است که من نمی تواند به آن را دریافت. این ممکن است آنچه من می خواهم.
ارسال شده توسط octothorpe در 8:06 AM on May 26
یک مزیت بزرگ به “Minecraft” سبک بصری است که شما لازم نیست که به شش صد نفر مشغول به کار 6/16 به ایجاد دارایی های ویژوال سنتی مانند عنوان AAA. اما آره عدم مک مشتری است که نوع غیر استارتر اینجا. این امر می تواند خوب به چیزی به بازی با fam که نمی تواند به اشتراک و یا رایگان به عمل خرد کردن یا اسیاب مکانیک.

هر چند زمانی که کراس پلت فرم امکان پذیر می شود ما می تواند بازی در سوئیچ, PS4 و PC به عنوان ما را یک و سه بازیکن است. خواهد نگه داشتن آن در ذهن به نظر می رسد مانند چیزی است که ما می تواند به جویدن و از آن لذت ببرید با.
ارسال شده توسط seanmpuckett در 8:22 AM on May 26 [1 علاقه]

تفکر من این است که مناسب برای خانواده در PS4. من با توجه به خرید آن و سازماندهی یک “co-op تنها” حکومت.
ارسال شده توسط Harald74 در 8:53 AM on May 26 [2 علاقه]
در $20, این به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال اگر شما لذت بردن از این ژانر و تم.
ارسال شده توسط 3j0hn در 9:20 AM on May 26
این مقایسه به Diablo III تنها با Minecraft و امن برای کودکان و نوجوانان است یک چیز بد نیست. آن را برای تلفن های موبایل نوع شگفت انگیز است. من فکر نمی کنم که توان پریدن به این فقط رتبهدهی نشده است اما من برای فروش بیشتر پایین جاده. که گفت: از سوی دیگر این طیف آخرین ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم رایگان است بر روی PS4 در حال حاضر برای PS Plus members. دریافت در در که اگر آن را با جم خود.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 9:42 AM on May 26
من بسیار تردید از این بازی است. هیچ ساختمان مناسب است ؟ هیچ بلوک فوق العاده و یا قرار دادن? FWIW کلی نظرات خوب هستند-به-خوب نه فوق العاده (52 درصد در OpenCritic). شاید من باید آن را درک به عنوان یک بچه دوستانه Diablo clone به جای فوتبال بازی.

بهترین Minecraft-تبدیل-به-RPG من تا کنون دیده ام است اژدها تلاش سازندگان 2. که دارای یک ساختمان بازی به عنوان به خوبی به عنوان یک RPG بزرگ داستان و معنی دار پیشرفت. ترجمه انگلیسی فوق العاده است بیش از حد.
ارسال شده توسط Nelson در 9:45 AM on May 26 [1 علاقه]

به طوری که آنها ساخته شده baldur’s Gate… blockier.
ارسال شده توسط metametamind در 10:02 AM on May 26 [1 علاقه]
من 10 سال پیر شده است بی تاب برای این روز به مدت یک ماه. Hilariously من فکر می کنم او را فراموش کرده و امروز صبح اما من کاملا مطمئنم که توسط شام او را به یاد داشته باشید و دمدمی مزاجی.
ارسال شده توسط: feckless در 10:08 AM on May 26 [5 علاقه]
وجود دارد بسیاری از چیزهای جدید بیرون آمدن از فوتبال پس از مایکروسافت خریداری این شرکت اما من باقی می ماند و نا امید است که مک است که در سمت چپ سرد می آید به cross-platform تلاش آنها در حال ساخت است. بچه من پخش فوتبال دوستان خود بازی Minecraft اما بسیاری از آنها نمی توانند خود را (جاوا) سرور زیرا مایکروسافت نیست تمدید بستر سازگاری به هر غیر کنسول پلت فرم های دیگر از خود سیستم عامل و آنها اجازه ندهید یک بستر کاربر ورود به نسخه جاوا بازی وجود دارد (حداقل یکی از دوستان خود را دوست دارم اما پدر و مادر خود را نمی خواهید به پرداخت هزینه برای بازی برای بار دوم فقط برای به دست آوردن دسترسی به پلت فرم دیگر).

وجود چالش های فنی برای انجام این کار ؟ مطمئن شوید که البته. می شود آن را ممکن است برای مایکروسافت به ایجاد جهانی کدهای که قابل اجرا بر روی سیستم عامل های مختلف و سازگار با کنسول هست ؟ اطمینان حاصل کنید.

آیا من در واقع آنها را می خواهید به, اگر آن را به معنی مرگ آزادی شما با جاوا نسخه ؟ من حدس می زنم نه… اما این واقعیت است که آنها نمی پورت حتی spinoffs مانند این به غیر MS سیستم عامل آزار دهنده است به عنوان هک. من می دانم که کاربر مک ≠ پرنیان برای خیلی افتضاح از مردم و قطعی وجود دارد هزینه های به نگه داشتن سازگاری کراس پلت فرم کار است که آن را از نظر مالی احمقانه اگر کاربر بر اساس هر سیستم عامل بیش از حد کوچک است… از سوی دیگر, آن را مانند مایکروسافت هرگز پول از دست داده بر روی هدف قبل از اینکه فقط به قفل کردن مردم به پلت فرم خود را.

آنها نه کشته نسخه جاوا و در عین حال. من در حفظ و امیدوار است که آنها نمی, حداقل نه بدون داشتن یک مسیر برای سرورهای موجود در خارج وجود دارد برای تبدیل به هر چه می آید بعدی.
ارسال شده توسط: احتیاط زندگی قورباغه ها در 10:59 AM on May 26

برای کاربران مک: من تجربه کار با LAN بازی در جریان است. بخار به خوبی کار می کند. پارسک نیز به خوبی کار می کند. عملکرد می تواند فقیر بیش از فای اما بسیار بازی-وابسته است. Forza برای مثال واقعا قابل پخش با توجه به دقیق حرکات/زمان بندی مورد نیاز است. اما تقریبا هر چیز دیگری است که بسیار قابل پخش. اگر شبکه خود را فای خوب است و هر دو ماشین نزدیک به روتر آن را در واقع بسیار عالی است. من بازی Rayman Legends در این راه و واقعا نمی توانست بگوید این بود زندگی بر روی کامپیوتر من.

شما حتی می توانید اجرا بخار مشتری در یک Raspberry Pi 3 یا بالاتر. عملکرد بیش از فای بد است هشدار داده می شود, اما من شنیده ام سیمی اترنت بسیار خوب است.

به هر حال این که چگونه من بازی کامپیوتر-بازی های تنها در MBP چون کامپیوتر من در اتاق دیگری اتفاق می افتد که بسیار قدرتمند (high end برای آن زمان اما نشان دادن آن سن کمی در حال حاضر).

وجود دارد یک subreddit اختصاص داده شده به این: r/cloudygamer که همچنین در مورد راه اندازی مبتنی بر ابر VMs با gpu ها و پس از آن جریان از طریق اینترنت به شما. من انجام نداده اند هر که من فقط می خواستم به بازی لگو, Ninjago لگو در تلویزیون من.
ارسال شده توسط کیپ در 12:41 PM on May 26

شاید من باید آن را درک به عنوان یک بچه دوستانه Diablo clone به جای فوتبال بازی.

بله که دقیقا آنچه در آن است. این یک کلاسیک هک و بریده بریده خزنده سیاه چال مجموعه در تقویت فوتبال جهان است. خود را سرگرم کننده در این بعد از ظهر تماشای بچه من به ارمغان آورد تا در platformers و منابع جمع آوری بازی ها بود بسیار هیجان زده در مورد این.

آن را یک بازی سرگرم کننده است. شما باید آن را بازی کند. (FYI آن رایگان است را به بازی در راه اندازی اگر شما بازی پاس)
ارسال شده توسط anastasiav در 12:47 PM on May 26 [1 علاقه]

این دیابلو در کمیته مبارزه با سانسور. Um… بساز?
ارسال شده توسط blindkoala در 1:30 PM on May 26
می تواند شما را در مبارزه با نازی ها ؟ که خواهد گرو در اوردن کمیته مبارزه با سانسور به حدی است.
ارسال شده توسط benzenedream در 1:37 PM on May 26

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer marmaris escorthtml nullednulled themesEnobahis GirişBetizm Girişgates of olympus oynaLevitra