هائیتی افسون رهبران آماده معابد برای افراد مبتلا به کروناویروس

PORT-AU-PRINCE — هائیتی را افسون رهبران آموزش دیده اند کشیش آفریقایی کارائیب دین برای درست کردن یک راز برای درمان این رمان coronavirus و تهیه مقدس شروع مجلس معابد خود را برای دریافت بيماران است.

در هائیتی که در آن غربی خدمات بهداشتی و درمانی کمیاب هستند و بیش از حد گران برای بسیاری از ساکنان اغلب تکیه بر داروهای گیاهی و شیوه های آیینی خود را افسون “houngan” کشیش یا “مامبو” priestess.

بخور در گردنبند از دانه های رنگارنگ هائیتی افسون “Ati” یا رهبر کارل هانری Desmornes در مصاحبه ای گفت: در “خانه شیرینی زنجفیلی” در Port-au-Prince او می دانست که وجود دارد خواهد بود یک سیل از بیماران در معابد خود را.

در حالی که این ویروس ریشه گرفت به آرامی در فقیرترین کشور در آمریکا در دو هفته گذشته تعداد موارد تایید شده نزدیک به quintupled به 865 در حالی که گزارش های مرموز “تب” در حال گسترش است.

“افسون پزشکان – این Houngans و Mambos خاص – مسئولیت برای مراقبت از سلامت مردم” گفت: Desmornes, 60 بود که یک موسیقی پروموتر قبل از تبدیل شدن به Ati. “آنها با دریافت قدرت و دانش را در عمل.”

بیش از نیمی از مردم هائیتی 11 میلیون نفر اعتقاد به عمل افسون یک دین آورده شده از غرب آفریقا قرن ها پیش توسط بردگی مردان و زنان و تمرین مخفیانه تحت استعمار فرانسه قانون است.

همیشه پس از اولین موارد جدید کروناویروس تایید شد در هائیتی در اواسط ماه مارس افسون کشیش خدمت شده اند تا چای با مواد تشکیل دهنده از جمله گز و اوکالیپتوس زنجبیل و عسل برای تقویت سیستم ایمنی بدن.

“ما در کشوری زندگی می کنند که در آن سلامت سیستم است که قادر به پاسخگویی به چالش همه گیر بنابراین ما تکیه بر درمان های طبیعی به جای” گفت: مامبو Lamercie چارلز به او ladled از دارو یا زهر ابکی. “به نظر من معبد من یک درمانگاه.”

افسون معاون رهبر Euvonie ژرژ اگوست گفت: جامعه با الهام از “Loas” (ارواح) نیز آمده تا با یک معجون برای COVID-19 علائم است که آنها آموخته بود کشیش عملا برای آماده سازی و مدیریت.

جامعه را شناسایی کرده اند 1,000 افسون معابد است که تا به حال یک “Djèvo” – مقدس مجلسی استفاده می شود برای شروع مراسم – که جداگانه به عبادت اتاق و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای منزوی کردن تا 15 نفر در هر, او گفت:.

CORONAVIRUS پیام

اگوست گفت: این شرم آور بود رئیس جمهور Jovenel Moise تا به حال مشخص شده ماداگاسکار خود اعلام کرد, گیاه بر اساس “درمان” برای COVID-19 به جای هائیتی افسون درمان است.

“این نگرش نشان می دهد که او قربانی یک سیستم است که هنوز هم خرس زخم برده داری” او گفت:.

افسون از نزدیک با شناسایی هائیتی مبارزه برای استقلال است اما سخت کار می کرد برای مشروعیت. آن را تنها برنده به رسمیت شناختن به عنوان یک دین رسمی در سال 2003 تحت ریاست جمهوری Jean-Bertrand Aristide.

هائیتی افسون پزشکان در گذشته را مورد انتقاد Moise برای جذاب publicly به مسیحیت خدا به جای افسون افکند.

گاهی تحریف در هالیوود و داستان عامهپسند به عنوان یک فرقه جادوی سیاه آن رنج می برد از ننگ. برخی از مبلغان انجیلی سرزنش 2010 زلزله در افسون در حالی که اوباش بدون محاکمه اعدام حداقل 45 houngans و mambos آنها مقصر آوردن در مورد این پس از آن شیوع وبا با جادوها خود را.

افسون کشیش به نظر می رسد در تلویزیون و رادیو را نشان می دهد به پاک کردن آنها نمی مسئول coronavirus و آماده برای مبارزه با آن است.

هنوز Desmornes گفت: شاید همه گیر انجام یک پیام برای دنیا یک تفاوت بین افسون و طب غربی است که این امر به معنای بیماری است. شاید این یک علامت هشدار Desmornes گفت که انسان بودند مانند یک ویروس به دیگر موجودات روی زمین است.

“امید من این است که پس از تاج … به جای تبدیل همه ما لمس تبدیل طبیعت ما به جای نگاه به زندگی در هماهنگی با آن,” او گفت:. (گزارش شده توسط Andre Paultre و Robenson Sanon در Port-au-Prince نوشتن توسط سارا مارش; ویرایش توسط گرانت McCool)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>