نیمی از NFL صحبت کردن به سابق Tech تنگ پایان دیویس

مربی به تایلر دیویس یک سناریو – سوم-و-6 برابر 4-3 دفاع در یک “بیش از” تراز با ثانویه در “محله” پوشش. چه بازی خواهد دیویس اجرا در این وضعیت ؟

در هر سال منجر به هر گونه پیش نویس سابق, Georgia Tech, تنگ, پایان, خواهد احتمال مطرح شده این سوال توسط یک بازدید از مربی یا دیده بانی در یک اتاق جلسه در Tech فوتبال دفاتر. یا شاید او را در یک اتاق مشابه که در آن مربی تیم ستاد. در این مورد او در اتاق نشیمن خود را از خانه و خانواده خود را در بللمر, n. y., صحبت کردن با مربی از طریق FaceTime.

نشستن در یک جدول دیویس diagrammed دفاع بر روی یک تکه کاغذ و با شتاب از این بازی است که او را برای کت زرد جرم به مقابله با آن تراز. سپس برگزاری این مقاله به دوربین گوشی دیویس توضیح بازی خود را انتخاب و مسئولیت های هر بازیکن تهاجمی.

“آن را به عنوان نزدیک به عنوان یک تخته سفید در فرد به عنوان ما می توانیم” دیویس گفت:. “از آن خوب بوده است هر چند.”

با این بیماری همه گیر کوروناویروس مجددا مرتب و تقریبا در هر جنبه ای از ورزش از جمله NFL را از قبل پیش نویس فرایند دیویس به نظر می رسد بیشتر از دست زدن به خود است. بر اساس بازی خود را در فن آوری و کانکتیکات قوی pro-روز تمرین در تکنولوژی و بدون شک توصیه های درخشان از مربی جف کالینز و کارکنان خود را, دیویس گفت: او شنبه برای مصاحبه با حدود نیمی از NFL تیم قبل از هفته آینده پیش نویس است.

این قابل تصور است که دیویس می تواند انتخاب شود اواخر در هفت دور پیش نویس که او را Tech اول مشمول پس از 2017 (kicker هریسون Butker) و اولین کت زرد تنگ پایان پیش نویس از سال 1992 (تام گروز). به خصوص از آنجا که او قادر به ارسال به یک پیش نویس فیزیکی هر چند او ممکن است لغزش از پیش نویس و امضا شود به عنوان عامل رایگان undrafted. در هر صورت علاقه در دیویس مشروع است.

“بنابراین ما در حال, خوش بینانه, در حال حاضر,” دیویس گفت: AJC. “آن را در هفته آینده, بنابراین من بسیار هیجان زده هستم فقط برای دیدن چگونه آن را همه گشوده است.”

تیم های که دیویس گفت: او ابلاغ شده با: شاهین کارولینای سینسیناتی کلیولند هیوستون, جکسون, لاس وگاس, لس آنجلس, شارژر, میامی, مینه سوتا, New England, New Orleans, غول نیویورک جتز نیویورک و سان فرانسیسکو. او به احتمال قوی ترین پیش نویس نامزد در میان فناوری تعداد انگشت شماری از NFL چشم انداز نیز از جمله دفاعی پشت Christian Campbell, گیرنده/در حال اجرا پشت ناتان Cottrell و offensive lineman Jared Southers.

قبل از پیش نویس بهره است و هیچ تضمینی برای بودن پیش نویس به عنوان تیم می تواند بسیار کامل در مونتاژ پیش نویس تخته. این ممکن است به خصوص که در این سال به عنوان تیم نیست سفر به دیدار بازیکنان و یا در آوردن چشم انداز برای دفاتر خود را. اما این حجم از علاقه به نظر می رسد امیدوار کننده است.

نداشتن فیزیکی می تواند یک عامل باشد. دیویس دعوت نشده بود به پیش نویس NFL ترکیب که در آن بازیکنان تحت physicals و خاموش کردن قبل از پیش نویس سفر مانع او از بودن قادر به ایجاد بازدیدکننده داشته است به تیم NFL, جایی که او نیز می تواند گرفته اند فیزیکی. در حالی که دیویس ندارد فیزیکی شناخته شده مسائل مربوط به تیم اغلب leery در مورد هزینه های پیش نویس میدارد در بازیکنان است که آنها را بررسی پزشکی است.

>> Tech بازیکنان با استفاده از کوله پشتی به در شکل باقی بماند

پس از بازگشت به خانه از تکنولوژی های زیر آن در مارس 11 pro روز فرایند گرا دیویس تا حل و فصل را به یک روتین راحت. او می شود تا در 6:30 صبح آسانسور وزن در زیرزمین و سپس می رود به نزدیک زمینه برای دریل مطبوع و ابتلا به عبور از یک کارفرمایی از مدرسه خود را بالا است که در حال حاضر بازی در بخش دوم سطح (دیویس گفت که “ما در حال تلاش برای دور ماندن از هر یک از دیگر تا آنجا که ما می توانیم”).

6:30 خطری است که در واقع خواب در دیویس. در فن آوری که در آن کت تمرین صبح تا 4:45.

“این تعطیلات برای من,” او گفت:.

در بعد از ظهر او به تماشای مختلف NFL جرائم و تنگ به پایان می رسد (کانزاس, شهرستان Travis Kelce سان فرانسیسکو جورج بازیگوش و مینه سوتا را Kyle رودلف مورد علاقه). او همچنین با در نظر گرفتن تماس از NFL پیشاهنگی, تنگ پایان مربیان و جلو-پرسنل دفتر همه مشتاق به یادگیری بیشتر در مورد شخصیت او انگیزه و درک درستی از بازی.

گاهی Bayley – Davis خانواده پر انرژی باکسر – باعث می شود حضور او شناخته شده در طول مصاحبه.

“او در حال اجرا در اطراف خانه مثل دیوانه,” دیویس گفت:.

در حالی که دیویس’ دریافت شماره های خود را در تنها فصل در Tech – 17 پذیرایی برای 148 متری و یک touchdown – خیلی نیست که تکنولوژی انتقال جرم و تلاش در عبور از بازی او در یک مسدود کننده موثر در اجرای بازی و در عبور حفاظت. او قرار بود در سراسر این زمینه و کمک در تیم های ویژه.

“یکی از چیزهایی که همیشه می آید (در مصاحبه با تیم NFL) است آنها دیده می شود نوار و آنها را دیده ام چقدر سخت من بازی می کنم,” دیویس گفت:.

دیویس همچنین دارای اندازه مناسب – 6-پا-4 و 250 پوند – و زد 40 yard dash در 4.65 ثانیه در فناوری pro روز سریع تر از همه اما یکی از 17 به پایان می رسد که فرار در پیش نویس NFL ترکیب. پس از او pro-بعد تمرین سه تیم منجر شد به راه اندازی پیگیری بازدیدکننده داشته است با او.

این یقین است که با تکنولوژی مربیان باید raved به پیشاهنگی در مورد دیویس’ رهبری و سختی و اخلاق کاری. کالینز به طور معمول ستایش دیویس برای راه او کمک کرد ایجاد فرهنگ تیم با وجود داشتن وارد تنها در ژانویه گذشته به عنوان یک گرادیان انتقال از کانکتیکات است.

همه که سمت چپ برای دیویس به انجام است همچنان با روال و منتظر پیش نویس شروع می شود که پنج شنبه آینده. وجود دارد یک دایره بسته در دیویس صفحه اصلی. زیر زمین که در آن او برداشته وزن به عنوان او شروع به بازی خود را حرفه ای است که همان محل که در آن او نگه داشتن باب روز (در یک روز وزن رک) به عنوان پیش نویس روش. خانه اش هم این است که جایی که او برای اولین بار شروع به تماشای NFL به عنوان یک پسر سر در گم با بازی او در تلویزیون دیدم.

“از سال های اولیه من در عشق با این بازی و آن چنان سرد است که من به معنای واقعی کلمه یک هفته دور از آن,” او گفت:. “این واقعا یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im