Hamlin تبدیل جداول در Hoffman می شود 6 Pocono برنده


محتوای مقاله در ادامه

“او (Hamlin) را مخالف آنچه ما انجام دادیم” Hoffman گفت. “ما نمی خواهید به گرفتار در یک احتیاط و زخم از دست دادن یک کمی بیش از حد زمان در شوربا ترافیک با تمام اتومبیل های که تا به حال نمی بازمی گردد و او در خارج وجود دارد در حال اجرا پاک دور و منتظر راست به پایان (گودال) و زخم تا در مقابل از ما.”

در پایان سوم شد, Erik Jones, Hamlin هم تیمی و پس از تعقیب و گریز الیوت از Hendrick Motorsports Aric Almirola, Hoffman هم تیمی است.

Kyle Busch را ناامید کننده فصل ادامه داد: در زمانی که در دامان 76 دفاع از قهرمان سری که رفته winless تا کنون در این فصل درهم با رایان Blaney. Busch چرخید و ناودان زمین زیر کشت و دیوار خود را به پایان مسابقه.

“ما در سال 2020 پس از آن جای تعجب نیست من به سقوط کردن” Busch گفت: در فاکس پخش. “من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است اما این به آن معنا ندارد به بحث در مورد آن.”

یک بار دیگر آب و هوای بد مجبور تاخیر در عمل است. حملات رعد و برق در نزدیکی مسیر در سرعت دور مجبور مسابقه برای شروع حدود 40 دقیقه بعد از برنامه ریزی شده. اتومبیل رفت و برگشت در مسیر اما پس از چهار دور و باران آغاز شده است. که منجر به 50 دقیقه ای پرچم قرمز توقف.

در حدود 6 بعد از ظهر شرقی, ماشین رهبری روی مسیر زیر زرد. در 6:15 و پرچم سبز دوباره شروع مسابقه.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *