hangovers این روزها ممکن است تنها برای کسانی که نمی تواند پرداخت تا

خماری Inc.: شرکت شما بیش از شب گذشته (رادیو فردا): یک بار در hush-hush لوکس برای بی سر و صدا-زمانیکه موز کیسه های خارج از بیمارستان در حال ضربه زدن به جریان اصلی از نیویورک و لاس وگاس به لندن و دبی است. […] چرا رنج می برند ؟ اگر فکر می کنید کار می کند — و نه هر کس می کند-hangovers این روزها ممکن است تنها برای کسانی که نمی تواند پرداخت. جلسات هزینه چند صد دلار در اکثر موارد. آنها را اشغال تو رفتگی در دیوار در چه رو به رشد ارائه دهندگان ترجیح می دهند به بازیگران به عنوان یک روند “سلامتی” در I. V. کیسه به جای نا زیبا خماری insta-درمان. ارسال شده توسط not_the_water (44 نظرات کل) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
منظورم این است که من کاملا مطمئنم که مایعات وریدی کمک خواهد کرد خماری, از علائم تا حد زیادی کم آبی-مرتبط است. ویتامین ها و از جمله احتمالا انجام نمی بسیار ، و نوشیدن V8 و آب است که احتمالا فقط به عنوان موثر و بسیار ارزان تر. Zofran به نظر می رسد مانند درد نمیخورد مگر اینکه شما در واقع نمی تواند نگه داشتن هر گونه مایعات خوراکی. (توجه داشته باشید: من یک دکتر نیست; این نظر شخصی من است و نباید به عنوان توصیه های پزشکی واقعی.)
ارسال شده توسط snowmentality در 9:12 AM در مارس 9 [3 علاقه]
الکل اولیه است معاون انتخاب قبل از درخواست خماری درمان در نیویورک با توجه به آدم Nadelson از I. V. Doc و موریس آبجو از NutriDrip.

Nadelson (روشن. “سوزن پسر”) و آبجو. باور نکردنی است.

اگر این درمان موثر هستند, سپس با تمام معنی کمک به افراد ثروتمند نوشیدنی خود را به قبر اولیه. اگر آنها موثر نیست, پس از آن من نمی باید بیش از حد همدردی با مردم ثروتمند که fleeced توسط مار روغن فروشندگان به ویژه هنگامی که آن را غنی مردم در تلاش برای جلوگیری از عواقب ناشی از اعمال خود.

آنچه من یک مشکل با غنی مردم حسابداری و مدیریت آن را به هزینه شرکت حساب است که فقط یکی دیگر از راه های به سرقت از کارگران:

“مردم نمی خواهید برای رفتن به صفحه اصلی و بخش حسابداری بپرسید چه 600 دلار هزینه برای خماری بهشت بود که” برک گفت. هزینه های کارت اعتباری نشان می دهد تا به عنوان ویتا بهشت است.
ارسال شده توسط jedicus در 9:12 AM در مارس 9 [13 مورد علاقه]

آماتور.
ارسال شده توسط سروان. رنو در 9:19 AM در مارس 9 [4 علاقه]
شما می دانید اگر آنها واقعا می تواند کمک به تهوع و این می تواند خیلی خوب برای افراد مبتلا به بیماری صبحگاهی. من hungover و من تا به حال صبحگاهی – را که hungover زیرا حداقل این است که متهم پس از قهوه و دونات. اما من فکر می کنم حالت تهوع بیت است فقط به طور منظم meds (و آنها در حال حاضر قوی آنهایی که برای مردم).
ارسال شده توسط jb در 9:29 AM در مارس 9 [3 علاقه]
از یک طرف بسیاری از درمان های پزشکی شروع به اسباب بازی های گران قیمت برای بیکار غنی و سپس فیلتر را به استفاده از معمول است.

از سوی دیگر بسیاری از درمان های پزشکی شروع به اسباب بازی های گران قیمت برای بیکار غنی و پس از آن باقی می ماند که راه را از آنجا که آنها مطلق حقه بازی.
ارسال شده توسط Etrigan در 9:36 AM در مارس 9 [11 مورد علاقه]

غیر ضروری سوزن در رگ من? نه ممنون! من Gatorade به جای.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 9:36 AM در مارس 9 [4 علاقه]
موز, کیسه

آیا این گونه شناختی ارتباط به زبان عامیانه موز قایق ؟
ارسال شده توسط thelonius در 9:39 AM در مارس 9

از دوستانم در بیمارستان زخم پس از بازگشت در دانشگاه به علت نوشیدن بیش از حد. او صرف شب وجود دارد گرفتن مایعات وریدی و سوگند به بالا و پایین است که او هرگز احساس خوب در زندگی خود را به عنوان او آن روز بعد از.
ارسال شده توسط rabbitrabbit در 9:46 AM در مارس 9 [1 علاقه]
از یک طرف بسیاری از درمان های پزشکی شروع به اسباب بازی های گران قیمت برای بیکار غنی و سپس فیلتر را به استفاده از معمول است.

ما تا به حال این بحث در آبی حداقل دو بار قبل از من به نظر می رسد به یاد داشته باشید که هر دو (یا چند) بار یک دانشجوی پرستاری chimed در به می گویند که مردم شده اند درمان hangovers با IVs در دانشکده پزشکی به عنوان طولانی به عنوان آنها شده اند IVs.
ارسال شده توسط استقلالی در 9:47 AM در مارس 9 [21 مورد علاقه]

همچنین نگاه کنید امدادگران و EMTs. کمی اکسیژن و شور است به طور کلی به اندازه کافی شما حتی نمی نیاز به الکترولیت.
نوشته شده توسط پو در 9:52 AM در مارس 9 [3 علاقه]
من را دیده اند یک ون در گرافیک بسته بندی طراحی شده برای آن را نیمه-مراسم آشتی ترتیب دادند نگاه مانند یک آمبولانس پارک شده در Austin در بدنام 6th St, توزیع این خماری-درمان IVs. بنابراین این شده است در اطراف برای مدتی در یک سطح در دسترس hoi polloi.

من هم که شده مسمومیت چیزهای کمی در یک جشنواره و ظاهرا نگاه بدتر از آن است. یک مرد کشیده او را به کنار به او گفت که او سابق مبارزه با گیاهان دارویی قرار داده و یک چهارم در بازوی خود را (بله, این است که فوق العاده عجیب و غریب). 30 دقیقه بعد او احساس بزرگ است.
ارسال شده توسط adamrice در 9:53 AM در مارس 9 [2 علاقه]

آره این “IV برای خماری بنابراین شما می توانید خود را از طریق تغییر” چیزی است که یک نوع شوخی در حال اجرا / واقعیت درمانی مردم است. یکی از perqs از کار. حق با راه تزریق مشروب الکلی برای زمانی که شما در حال خود تغییر و وقت ندارم به لب به لب chug یا فقط نوشیدنی خود را به یک بی حسی مثل یک انسان متمدن بودن.

زبان عامیانه موز کیسه جدید به من است اما آن چیزی که. به اصطلاح به دلیل IV حل زرد است.

حس می کند کامل این امر می تواند یک محصول شما می توانید خرید در امریکا است. نه مورد تایید FDA به طور طبیعی اما کسانی که در مورد مراقبت است که هنگامی که شما چیزی جدید برای تزریق!
ارسال شده توسط Nelson در 9:55 AM در مارس 9

من هم که شده مسمومیت چیزهای کمی در یک جشنواره و ظاهرا نگاه بدتر از آن است. یک مرد کشیده او را به کنار به او گفت که او سابق مبارزه با گیاهان دارویی قرار داده و یک چهارم در بازوی خود را (بله, این است که فوق العاده عجیب و غریب). 30 دقیقه بعد او احساس بزرگ است.

من فکر می کنم من فقط بعد Law & Order پاره پاره از سرفصل قسمت.
ارسال شده توسط ian1977 در 9:57 AM در مارس 9 [1 علاقه]

مرد آه انسان, آیا از دست ندهید نوشیدن.
ارسال شده توسط teh_boy در 10:07 AM در مارس 9 [19 علاقه]
گه مثل این است که چرا من خوب نیست با هر کس فقط به صرف پول خود را در هر آنچه که آنها می خواهند.
ارسال شده توسط GoblinHoney در 10:14 AM در مارس 9 [1 علاقه]
این است که در حال حاضر در اینجا اگر نه برای everyman حداقل کمی فوقانی طبقه متوسط است. من زندگی در کنار یک کشور بزرگ دانشگاه و ما باید حداقل یکی از این مفاصل در کنار پردیس اولیه خود هیدراتاسیون بسته 90 دلار است. مسلم است که دقیقا جیب, اما آن را بیش از هر نوار لایحه ممتاز بچه ها دندانه دار کردن تا به یک اثر باقی مانده است.

دانشگاههای دولتی در ایالات متحده آمریکا هستند و در لبه برش از نوشیدن شراب خواری من شگفت زده می شود اگر وجود ندارد یک چهارم خماری کسب و کار بعدی به هر یک از 50 توسط اندازه.

TLDR: آن را ادامه گسترش بسیار دورتر از megalopolises.
ارسال شده توسط SaltySalticid در 10:18 AM در مارس 9 [1 علاقه]

ما به استفاده مکرر از یک سوراخ آبیاری است که یک علامت در پشت نوار است که خواندن “Hangovers نصب و سرویس در اینجا”…
ارسال شده توسط جیم در austin در 10:24 AM در مارس 9 [5 علاقه]
نه مورد تایید FDA به طور طبیعی اما کسانی که در مورد مراقبت است که هنگامی که شما چیزی جدید برای تزریق!

من مطمئنم کک و مولی 50 درصد از مشتریان خود را نشان می دهد تا با hangovers از نیست و مورد تایید FDA یا fwiw.
ارسال شده توسط bonehead در 10:36 AM در مارس 9

من فقط یک Facebook آگهی برای یک ساز و برگ که می کند) “مواد مغذی تزریق” و ب) تزریق کتامین.

آیا مخلوط کردن, کیسه, همه من می گویند…
ارسال شده توسط BungaDunga در 10:45 AM در مارس 9

منظورم این است که من کاملا مطمئنم که مایعات وریدی کمک خواهد کرد خماری, از علائم تا حد زیادی کم آبی مربوط به

من فکر می کنم که این بیشتر یک اسطوره حداقل در رابطه با نوع hangovers مردم پرداخت صدها هزار دلار به این امید از بین بردن. کم آبی منجر به سردرد و ضعف در درجه اول در ساعات اولیه خود باقی مانده. اما پس از آن مشکل اصلی شما احتمالا استالدهید که خود را هنوز مست بدن است که در حال حاضر از سوخت و ساز الکل در جریان خون خود را. اما آن می تواند تغییرات هورمونی یا عدم وجود گلوکز یا احتمالا متانول متابولیزه از congeners. و این که با کنار گذاشتن این احتمال که برخی از مردم با IV درآمد hangovers در حال تجربه برخی از درجه ای از وابستگی به الکل و ممکن است دچار خروج زود هنگام علائم

“به من گفته شده توسط کسانی که می دانند وجود دارد که شش گونه از خماری شکسته, قطب نما, دوخت, ماشین ستاره دنباله دار اتمی سیمان میکسر و وهمی بوگی و شیوه ای را پیشنهاد کرد که او همه آنها را.” – P. G. Wodehouse از فصل جفت گیری

من نمی نوشند دیگر; این واقعیت است که مناسب خماری وحشتناک است, از جان گذشته متروک چیز این است دلیل اصلی که چرا. من باور نمی کنم در hangover cures. من برای آنها و آنها متاسفانه وجود ندارد.
ارسال شده توسط howfar در 10:46 AM در مارس 9 [11 مورد علاقه]

من در گرفتن اضطراری-C بسته و آنها واقعا به من کمک کرد 2-ساعت-پست-نوشیدن-a-single-آبجو hangovers. من حس روشن به GatorAide و به نظر می رسد که به کار فقط به عنوان به خوبی.
ارسال شده توسط rebent در 10:47 AM در مارس 9
مشروبات الکلی و صدا می کند در اینجا. اگر شما با توسل به مایعات وریدی برای جلوگیری از عواقب آشامیدنی خود را, شما ممکن است دچار مشکل شود. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از مردم با من ملاقات کرد که به فکر آنها در بر داشت یک ترفند عجیب و غریب برای دور شدن با نوشیدن بیش از حد.

آن را بسیاری از مردم از جمله خود من.

اگر شما چسبیده یک سوزن به بازوی خود را به خاطر شما نمی گویند هیچ شب گذشته پس از آن شما در وسط یک داستان. شما فکر می کنم شما در ابتدا, اما شما نه. شما در وسط یک داستان در مورد کلید های میانبر شما می توانید کنترل چگونه شما احساس می کنید. آن را به سخت تر برای تغییر از شما انتظار می رود.

به طور معمول با این چیزها مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.
ارسال شده توسط Horkus در 10:53 AM در مارس 9 [44 علاقه]

نه مورد تایید FDA به طور طبیعی

نه مورد تایید FDA به عنوان یک درمان برای hangovers عمدتا به دلیل من فکر نمی کنم “خماری” است که به خوبی تعریف شده وضعیت پزشکی است. آن را بیشتر یک سبد از علائم که برخی از آنها احتمالا مربوط به کم آبی و دیگران که نیست. (من نیز حاضر به شرط بندی که hangovers حداقل تا حدی از لحاظ فرهنگی تعریف شده و آنچه که مردم به شدت فکر می کنم باعث می شود و یا درمان hangovers متفاوت از جایی به جای.)

اما سالین یا دکستروز IV حل این مکان در حال استفاده است که احتمالا مورد تایید FDA به این معنا که آن را به درجه پزشکی. من شک دارم آنها فقط مخلوط کردن آن را در یک پارچ در پشت; بیمه خود را احتمالا باید برخی از مسائل با آن است. به علاوه دادن مشتریان خود را سپسيس است که راه بد را به نفع خود کسب و کار تکرار و من شرط می بندم این مکان رشد در تکرار مشتریان (به عنوان مثال مصرف کنندگان عیاشی کالج دانش آموزان, اما من با خودم تکرار).

تنها اشکال این نوع از چیزی که محبوب شدن که من فکر می کنم این است که گاهی اوقات کمبود IV شور (بسیار از آن تولید شده است در پورتوریکو زیادی وجود داشت کمبود ماریا پس از ضربه). اما شما می توانید استدلال می کنند که با افزایش تقاضا برای مایعات IV فراتر از آنچه را به شدت لازم برای عادی اهداف پزشکی را تشویق می کند بیشتر از تولید است که می تواند به محافظت در برابر شوکهای عرضه در آینده است. احتمالا شستشو در پایان.
ارسال شده توسط Kadin2048 در 10:54 AM در مارس 9 [1 علاقه]

من شنیده ام در مورد این خدمات در حداقل ده سال پیش. پس از آن دیدم که یکی از آنها تبلیغ در لاس وگاس یک بار. من می خواهم که به من دست چپ برای این چند روز. تلاش هر چیزی مطلوب است. تمام عیار ترک الکل یک کابوس است و بسیاری از hangovers شد حداقل تا حدی برداشت. کم آبی است و بخشی از آن را. اما پس از روز طولانی binges شما رنج می برند از ارتجاعی-اضطراب نیز هست. خود را تنظیم مجدد مغز خود را به طوری که افسرده حالت مست می شود “عادی” و به عنوان الکل متابولیزه می شود و نه جای شما نوسان راه دیگر. مغز شما می شود بیش از حد, حساس, وحشت, میآورد, به راحتی مبهوت و spooked. افزایش ضربان قلب. عرق سرد. گرگرفتگی. کابوس نیمه خواب در بهترین حالت.

همراه با پوست (دور زدن روش معمول از طریق یک شرکت زده گوارش) من فکر می کنم نشسته هنوز هم (و نه می تواند حرکت در اطراف مقدار با یک چهارم) چیت چت با یک پرستار-نوع مدیر و به سادگی اثر دارونما از صرف پول برای احساس بهتر… من حدس می زنم این می تواند بسیار موثر درمان.

نه بیشتر.
ارسال شده توسط SoberHighland در 10:55 AM در مارس 9 [4 علاقه]

جرعه جرعه در pedialyte یا hydralyte بسیار ارزان تر از شور چکیدن خود را به رگ و کمتر شیرین تر از “ورزش” نوشیدنی.
ارسال شده توسط گراز دریایی در 11:26 AM در مارس 9
هرگز واقعا یک خماری فرد; اما زمانی که من من همیشه از خیلی بیشتر از یک موز ، (بله, به اصطلاح به این دلیل که راه حل در زرد به جای خالص شور را روشن.)

که در آن بالا کولون? شستشوی معده? پر خون و غدد لنفاوی جایگزینی? من می خواهم کسی با یک تن از خون-متوسط سالين به شلنگ ترد boogers در craniofacial سینوس و به من گوش ده-مومی. پاپ من چشم کردن و شستن شن کردن طرف عقب. قفل کردن من در یک سونا با سرد بطری آب تا زمانی که من هستم, عرق کردن خالص اویان مانند یک باغ بارانی.

این خوب است, اما آن را احتمالا برای پیوند تجربه کنند (بهترین عروسی همیشه!) یا “oh shit, من باید در محل کار در چهار ساعت”. من می خواهم برای قرار دادن بر روی بالابر هیدرولیک و باید همه چیز را تخلیه و جایگزین مانند یک بدن مایع Jiffy Lube.
ارسال شده توسط bartleby در 12:15 بعد از ظهر در مارس 9 [9 علاقه]

من فقط یک ibuprofin قبل از رفتن به رختخواب.
ارسال شده توسط valkane در 12:49 PM در مارس 9
الکلی chiming در اینجا

به عنوان بسیاری از قبل از من در نهایت به تأمل در این دو روز باقی مانده می توانست در جلوگیری از جایی که من خاموش کردم. این نشانه این است که شما را منحرف دور کردن مسیر. و همانطور که گفت می رود اگر شما نوشیدن یک و نیم گالن آب پرتقال و آن را ساخته شده است شما را بیمار برای دو روز نه به خاطر آن رفته بود اما به دلیل آن مشغول به کار بود به عنوان طراحی شده که شما بروید و می گویند “من عاشق من یکی دیگر از نیم گالن آب پرتقال”? وجود ندارد و احتمالا شما نمی خواهد انجام دهد.
ارسال شده توسط thelonius در 12:52 PM در مارس 9 [4 علاقه]

من یک پرستار در وگاس و می دانم که دیگر پرستاران که مشغول به کار برای این تلفن همراه قطع بیش IV درمان شرکت. چند سال پیش همه آنها در “دردسر بزرگ” برای داشتن حق MD سفارشات نادرست داشتن IV لوازم با هیچ سفارشات در دست و تشخیص شرایط به عنوان یک RN وقتی که فراتر از محدوده ما از مراقبت. به علاوه تعداد کمی از آنها به من گفت که آنها نیاز به پوشیدن “پرستار” لباس نمی scrubs و رفتن به غریبه اتاق های هتل به تنهایی. منظورم تکواندو. ما حتی نمی با استفاده از موز کیسه در بیمارستان کنه تا همه از این است که…اوه.
ارسال شده توسط yodelingisfun در 12:56 PM در مارس 9 [9 علاقه]
این قطعا چیزی برای سنین اما خدا اولین بار من شنیده عبارت “موز کیسه” مورد استفاده در این زمینه خنده دار بود قبل از میلاد قبلا که اشاره به نوع خاصی از بسیار کوتاه اروپایی لباس
ارسال شده توسط poffin boffin در 1:00 PM در مارس 9 [4 علاقه]
نمی توانم اظهار نظر در مورد اثر از manthong در درمان hangovers
ارسال شده توسط poffin boffin در 1:00 PM در مارس 9 [2 علاقه]
من فقط یک ibuprofin قبل از رفتن به رختخواب.

من همیشه تعجب می کنم که چرا مردم مشتری جلب کردن این. آن را تنها خواهد شد موثر برای چند ساعت شما احتمالا خواب دیگر. این ممکن است کمک به بیدار شدن از خواب در اواسط شب با سردرد و که نگه داشتن شما. این واقعیت که شما در حال گرفتن 200-800mg از ایبوپروفن (یا آسپرین یا این کار را انجام نمی, اما مردم مطمئن انجام تیلنول) قبل از خواب نیست توقف خماری.
ارسال شده توسط OnTheLastCastle در 1:01 PM در مارس 9 [1 علاقه]

نه مردم به اندازه کافی آگاه به نظر می رسد که تیلنول سخت است که در کبد شما, بنابراین هرگز نباید گرفته شده در بالای الکل است. تا آنجا که آسپرین می رود من پدر آتش نشان به من هشدار داد با استفاده از آن از آنجا که آنها می خواهم تا به حال یک مورد که در آن بود نازک یک پسر خون زیادی از او می خواهم خون به مرگ به معده خود را در حالی که بیهوش شده بودند.
ارسال شده توسط bonobothegreat در 1:23 PM در مارس 9
(یا آسپرین یا این کار را انجام نمی, اما مردم مطمئن انجام تیلنول)

من استفاده می شود به پایین مغز گردو و یا قبل از میلاد سردرد پودر هنگامی که hungover قبل از من آموخته است. این است که آسپرین و استامینوفن و کافئین به شکل پودر. (کافئین کمک می کند تا گشاد شدن مویرگ ها در سردرد خود مرکز و یا چیزی). بنابراین این کار می کرد اما من نمی دانم که آن را veery بد برای کبد خود را به ترکیب الکل و استامینوفن. من فکر می کنم الکل اشغال متابولیکی است که این استامينوفن پس از آن ایجاد شده و یا شکسته شده است که توسط یک متفاوت است که بیشتر مضر است. نکته اصلی این است که آن را انجام نمی.
ارسال شده توسط thelonius در 1:24 PM در مارس 9

که در آن بالا کولون? شستشوی معده? پر خون و غدد لنفاوی جایگزینی? من می خواهم کسی با یک تن از خون-متوسط سالين به شلنگ ترد boogers در craniofacial سینوس و به من گوش ده-مومی. پاپ من چشم کردن و شستن شن کردن طرف عقب. قفل کردن من در یک سونا با سرد بطری آب تا زمانی که من هستم, عرق کردن خالص اویان مانند یک باغ بارانی.

این. من می توانستم قسم من فقط به عنوان خوانده شده در مورد 8000 کلمه در چه هیچ کس نمی داند چه یک اثر باقی مانده است که در گذشته آن را ممکن است بیش از 5 سال است اما بسیاری از. آه از آن بود بیش از 10 سال پیش: در اینجا ما بروید.

من رای گیری روغن مار در این پست.
ارسال شده توسط ریزوم در 2:43 PM در مارس 9

من استفاده می شود به پایین مغز گردو و یا قبل از میلاد سردرد پودر هنگامی که hungover قبل از من آموخته است. این است که آسپرین و استامینوفن و کافئین به شکل پودر. (کافئین کمک می کند تا گشاد شدن مویرگ ها در سردرد خود مرکز و یا چیزی).

این باستان راز Excedrin نیست ؟ و من فکر کردم کافئین برای کاهش کافئین و سردرد و اگر در حال حاضر از نداشتن مست قهوه که روز است یا چیزی.
ارسال شده توسط ریزوم در 2:45 ب. ظ در مارس 9

یک کلمه: تریپتان
ارسال شده توسط کسینوس در 3:28 PM در مارس 9
این باستان راز Excedrin نیست ؟

بله من فکر می کنم, اما آن را به شکل پودر است که شما بریزید و بر روی زبان خود را و سپس پایین تخم را با یک لیوان آب. بسیار رضایت بخش!
ارسال شده توسط thelonius در 4:01 PM در مارس 9

هنگامی که در یک پرواز به لاس وگاس می گویم بعدی به یک سفر پرستار بود که در جلسه برخی از پرستار افراد وجود دارد و بخشی از خود را برای رفتن به بیرون دبستان شد راه اندازی موز کیف آنها می قلاب خود را تا قبل از عبور کردن. او قسم می خورد که او هرگز hungover که در راه است. در بدترین حالت او تا به حال تورم مچ پا.

من عجیب تشویق به دانستن است که در جایی خارج وجود دارد, پرستاران بودند که با اعتماد به نفس در خود IV-چوب مهارت های آنها خوب بودند, با آن را انجام می دهند در حالی که مست.
ارسال شده توسط sobell در 4:16 PM در مارس 9 [4 علاقه]

بسیار کوتاه اروپایی لباس

که ناف جواد من از کجا آمده.
ارسال شده توسط SaltySalticid در 4:32 ب. ظ در مارس 9 [1 علاقه]

داداش فقط خرید یک pedialyte برای $3
ارسال شده توسط gucci mane در 6:24 PM در مارس 9
من این شناخته شده برای بیش از 20 سال… IV فوق العاده است و بله آن را درمان hangovers. آن را نمی تبرئه شما از همه عواقب به خصوص زمانی که اداره خود را پدر.
ارسال شده توسط Nanukthedog در 6:29 PM در مارس 9 [6 علاقه]
EMT کلاس. هر شنبه صبح وجود دارد و حداقل یکی از حلق آویز ناف و کیسه مکیدن بالا پرواز O2.
ارسال شده توسط j_curiouser در 8:14 PM در مارس 9 [1 علاقه]
نه مردم به اندازه کافی آگاه به نظر می رسد که تیلنول سخت است که در کبد شما, بنابراین هرگز نباید گرفته شده در بالای الکل است.

وجود دارد یک نوع جالب “و در واقع” در این مورد. به نظر می رسد درست است که اخیر و یا نوشیدن منظم را افزایش می دهد یک آسیب پذیری به اثرات سمی تیلنول. با این حال در نظر گرفتن یک دسته کامل از تیلنول با الکل در همان زمان/در سیستم شما در واقع ممکن است امن تر از گرفتن یک دسته از تیلنول به دلیل مصرف الکل را رقابتی مهار مسیر است که تبدیل تیلنول به یک متابولیت سمی.

توصیه نمی شود بدون در نظر گرفتن هر چند من مطمئن هستم که آن را به نوشیدن با ایبوپروفن یا به طور منظم
ارسال شده توسط atoxyl در 11:54 PM در مارس 9

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de