Hall of Famer و حق رای دادن آیکون هنری “هنک” هارون بازدید این تیم امکانات در بندر شمالی فلوریدا برای فداکاری از هنک آرون راه است که یک راه ورود به ملک در تقاطع مجاور به بازنشسته اعداد نمایش.

در بزرگداشت هارون بریوز بازیکنان و مربیان حضور داشتند رونمایی ایستاده پشت تریبون به عنوان هارون به اختصار صحبت کرد. او تشکر تری رئیس McGuirk سازمان و طرفداران خود را برای ستایش و قدردانی.

“من فقط می خواهم بگویم با تشکر از همه شما برای بودن در اینجا” هارون گفت. “این باعث می شود من احساس فوق العاده است. … من بسیار افتخار می کنم بسیار افتخار از این واقعیت است که من اینجا هستم با خانواده من. و وقتی که من می گویند من و خانواده من صحبت کردن در مورد بریوز. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.”

هارون برای حق رای دادن از 1954-74 تنظیم چند تمام وقت پرونده که هنوز ایستاده امروز: RBIs (2,297) فوق العاده-پایگاه بازدید (1,477) و مجموع پایگاه های (6,856). 25-زمان All-Star هارون بود یک حرفه ای .305 hitter وظیفه و 755 homers دوم بیشتر از همه-هر چند هنوز هم بسیاری او را در نظر شماره 1 در این لیست است. او یک مدیر اجرایی برای این باشگاه در پست او بازیکن روز و باقی مانده است در یک ستون در آتلانتا جامعه است.

“امروز ما به جشن بزرگترین بازیکن برای همیشه پوشیدن بریوز, یونیفرم, هنری لوئیس هارون” McGuirk گفت: او به عنوان معرفی هارون. “اما برای سازمان ما هنک خیلی بیشتر از یک ballplayer. او کمک کرد تا راهنمای ما همیشه از بازی خود را روز به پایان رسید. خود را در توسعه جامعه و انسان دوستی پیشی گرفته است هر major-لیگ رکورد او دست آمده است.”

پس از نامگذاری این بریوز برگزار شد اول خود را کامل تمرین تیم ملی در نمایشگاه جدید پایه. آنها شروع گریپ فروت لیگ بازی شنبه مقابل آرام در CoolToday پارک.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im