خوشحال به این دلیل که او کور

ماریتا کسب و کار اجرایی چاد E. Foster می گوید: او موفق و شاد — و نه با وجود اینکه نابینا اما به دلیل آن است.

“اکثر مردم صرف تمام طول زندگی خود را تلاش برای کشف کردن چگونه به شاد بودن چیزی است که من یاد گرفتم زود گفت:” در حال حاضر 44 ساله متاهل و پدر دو. “شادی یک احساس یا احساسات. شادی یک تصمیم هر یک از ما باعث می شود هر روز که از خواب بیدار شدیم.”

پرورش تنها سه بود که او شروع به داشتن مشکل دیدن در شب. پدر و مادرش او را به دانشگاه دوک در بیمارستان که در آن او تشخیص داده شد با retinitis pigmentosa ژنتیکی و دژنراتیو چشم بیماری است.

او در اواخر نوجوانی و اوایل 20s پرورش مجبور به قبول است که او هرگز درایو دوباره هرگز یکی دیگر از غروب آفتاب و یا خانواده خود را.

“این واقعا یک دوره دشوار برای من تلاش برای کشف کردن آنچه که من قرار بود انجام دهد و آنچه در زندگی من بود رفتن به مانند حرکت رو به جلو,” او گفت:.

پس از نزدیک به مرگ و صدمات پرورش رفت و به میشیگان به قطار برای یک ماه با دیدن چشم سگ. او مردم که بودند نه تنها کور بلکه برخورد با اختلالات روانی و نارسایی کلیه و حتی ناشنوایی.

تجربه کمک تغییر مسیر زندگی خود را.

“در معرض بودن به این مردم شجاع به من آموخت زندگی با ارزش ترین درس: زندگی بدون موانع حذف فرصت های رشد” فاستر گفت. “ما باید برای انتخاب به عمد قاب درک ما و یا ما اجازه می دهد تا شرایط زندگی برای تعیین شادی ما.”

با دانش که او گفت: “بازی را متوقف قربانی است.”

او خود را تغییر عمده در دانشگاه تنسی از پزشکی به مدیریت کسب و کار و — پس از به relearn چگونه به یادگیری بدون سود بینایی — او میره از طریق مستقیم ،

یک پیشنهاد کار از یک شرکت فورچون 500 در انتظار او بود در فارغ التحصیلی. او شده است بالا رفتن از نردبان شرکت ها تا کنون پس از تامین بیش از 45 میلیارد دلار در تکنولوژی قراردادهای فعلی و سابق کارفرمایان. او همچنین نوشته کد کامپیوتر است که کمک به ایجاد جهان فن آوری را بیشتر کاربر پسند برای نابینایان.

فاستر در حال حاضر امور اجرایی در کلاه قرمز, بزرگترین منبع باز نرم افزار شرکت.

در سال 2015 کارفرمایان خود را فرستاده او را به دانشکده کسب و کار هاروارد رهبری برنامه که در آن او به دست آورده تمایز بودن برنامه نابینا فارغ التحصیل.

که تجربه تبدیل به یکی دیگر از life-changer برای پرورش. او انتخاب شده توسط همکلاسی های خود را به عنوان یک فارغ التحصیلی سخنران کشید و ایستاده با تند و تلخ و طنز-laced آدرس.

“اگر شما به دنبال در رفتن کور, اعتماد, من در حال حاضر زمان — با تمام فن آوری GPS و گوشی های هوشمند,” او گفت: به عنوان مخاطب roared.

تومر Zvulun هنری مدیر آتلانتا اپرا با حضور در برنامه رهبری با پرورش و در بین تماشاگران بود که او به سخنان خود.

“سخنرانی بود که پس از حرکت انسان و همه را شامل” Zvulun گفت. “او نقطه بود که هیچ یک از ما متولد شده است و با استقلال کامل و کنترل از زندگی ما است. همه ما باید برای مقابله با شرایط است.”

فاستر سخنرانی بود تا الهام بخش است که آن را وادار Zvulun به کمیسیون اپرا زنجان به لیگ برتر در سال 2022.

آن را نیز با انگیزه پرورش به طور عمدی بیشتر در مورد “استفاده از هدیه خود را از کوری” با دادن انگیزه سخنرانی به رهبری و تیم فروش و با نوشتن یک کتاب در مورد زندگی خود است که در سال آینده.

“اگر شما به من ارائه دهد توانایی برای دیدن – با این نکته که من نمی تواند کمک به مردم دیگر – من فکر نمی کنم من می خواهم آن را,” او گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im