سخت موشک حلقه در Mavs غالب در OT


محتوای مقاله در ادامه

Doncic ثبت شده خود را در لیگ پیشرو 15 سه گانه-دو با 28 امتیاز و 13 ریباند و 10 پاس گل در حالی که Kristaps Porzingis ء ماوریکس با 39 امتیاز و 16 ریباند. Trey برک اضافه شده 31 امتیاز 8 از 10 3-نقطه تیراندازی کردن نیمکت در حالی که Tim Hardaway جونیور به ثمر رساند 24 امتیاز برای دالاس.

کاوینگتن به پایان رسید و با 13 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و چهار بلوک. Danuel خانه جونیور به ثمر رساند 20 به Houston, ساخت 6 12 3-نقطه تلاش است. هاردن و وستبروک سون در هشت کمک هر کدام.

سخت بود و پر شور در سه ماهه اول, ریختن در 23 امتیاز 6-برای-6 عکسبرداری از طبقه و 9-برای-9 تیر اندازی در خط. او گذشت از مشاهیر گارد Calvin مورفی (17,949 امتیاز) برای دوم در تاریخ حق رای دادن در زندگی حرفه ای به ثمر رساند با یک trey در 2:51 علامت افتتاحیه دوره انجام این کار در خود 607th بازی (مورفی بازی 1,002 بازی در یک راکت های یکنواخت).

اما راکت مجموعه نازدار دفاعی تن در اوایل اجازه می دهد دالاس به ساقه 60.9 درصد در سه ماهه اول گام توسط Porzingis’ 15 امتیاز در این دوره است.

با وجود به ثمر رساند پشت سر هم از سخت Mavericks بازی هوستون به وقفه در اولین و رسید پیش رو به عنوان سخت نشسته در اوایل دوم. هنگامی که سخت دوباره وارد این بازی در 9:37 علامت, ماوریکس آغاز شده وادار کردن توپ از دست او با یک تیم دو و سخت تلاش فقط دو عکس در این دوره است.

همزمان ماوریکس یافت مکمل ثمر رساند برای Porzingis که وارد شکستن با یک تیم بالا 21 امتیاز. Doncic بسته نیم با 14 امتیاز و شش ریباند و پنج پاس گل در حالی که Hardaway و Burke تا به حال 19 امتیاز هر کدام. دالاس به ثمر رساند نجومی بالا 85 امتیاز در نیمه اول و رهبری 10 در شکستن با وجود 43 امتیاز کل از هاردن و وستبروک.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>