کمی سرگرم کننده را کمی سر و صدا. ایمن ماندن و #synthesizelove

این گذشته جمعه مارس 13, Korg, ایالات متحده آمریکا در توئیتر خود نوشت “مدارس و دفاتر & کنسرت 🌎گسترده ای کرده اند خواسته شده است که از نزدیک و با بسیاری از مردم خود quarantining و کار از 🏡 ما می خواستیم برای کمک به شما را اشغال وقت خود را کمی. در حال حاضر تا ماه مارس 20th, دریافت iKaossilator نرم افزار رایگان برای iOS & آندروید. برخی از سرگرم کننده است.” به زودی پس از Moog Music Inc توییتی “یک هدیه به گسترش مثبت و خلاقیت و expressivity. یک لحظه به کم کردن سرعت درک ذاتی ما قدرت و تجربه نشاط بخشی قدرت صدا. Minimoog مدل D iOS برنامه رایگان است برای دانلود. باز بماند ایمن ماندن و #synthesizelove” [از طریق NME] همچنین چک کردن این Moog مستند و یک نسخه ی نمایشی از Korg Minipops سری از AnalogAudio1. جایزه: سرزمین افزایش صدا | A رولاند گذشته نگر.
ارسال شده توسط گه نور دزد (3 نظر تعداد) 12 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
بسیار مربوط به منافع من!
ارسال شده توسط emelenjr در 3:51 PM در 17 مارس
من دانلود iKaossilator روز جمعه و تا به حال تعداد زیادی از سرگرم کننده با آن. Minimoog برنامه به نظر نمی رسد در دسترس برای آندروید پس از آن به نظر می رسد مانند من از شانس وجود دارد. من واقعا درک هر دو شرکت باز این برای همه استفاده کنید.

اما رایگان برنامه های موسیقی است که من شده اند با یک تن به تازگی یک مخلوط/DJing برنامه به نام نینجا Jamm. آن را طراحی شده توسط بچه ها در Coldcut (بچه ها پشت این گنج ). شما محدود به remixing شخص دیگری پیگیری اما در کلاسیک Coldcut مد شما به راحتی می توانید ریمیکس آهنگ به چیزی کاملا غیر قابل تشخیص در مدت زمانی کوتاه. شما باید این گزینه برای خرید آهنگ های اضافی, اما من هنوز هم داشتن یک زمان بزرگ بازی با دوجین یا بیشتر در دسترس به صورت رایگان.

این یک مصنوعی نفسه مانند برنامه های ذکر شده توسط گه نور دزد, اما این یک راه فوق العاده برای تصویب آن زمان است.
ارسال شده توسط vverse23 در 3:55 PM در 17 مارس

پست بزرگ, با تشکر!
ارسال شده توسط آنها مکیده مغز خود را! در 3:57 PM در 17 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>