داشتن یک نوزاد در طول یک COVID-19 همه گیر است ‘قلمرو ناشناخته’

برای Devina لالة انتظار یک کودک در میان یک بیماری همه گیر کوروناویروس را افزایش می دهد چالش های جدید و پرسش و جرقه امواج از اضطراب. آن را نیز تا به حال لالة با توجه به آنچه خواهد بود در غیر این صورت غیر قابل تصور برای او یک خانه تولد.

لالة به سرعت کاهش یافته و این ایده پس از یادگیری الکل در نظر گرفته شده ضروری برای تحویل در خانه است در پشت سفارش برای ماه می باشد.

“باردار شدن برای اولین بار می تواند استرس زا باشد به هر حال” گفت: لالة شرق شهرستان کاب است که با توجه جولای 4. “اما این قلمرو ناشناخته برای آنچه در آن به معنی برای مادران و نوزادان خود را.”

“پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

زنان باردار همراه با شرکای خود در آماده باش هستند و hunkering پایین در صفحه اصلی به منظور کاهش خطر ممکن است قرار گرفتن در معرض بسیار مسری coronavirus. آنها را مجبور به آمدن به شرایط با شرایط دشوار اطراف بارداری خود را مانند پرش برخی از قرار ملاقات و یا انجام آنها از طریق ویدئو چت. مترو آتلانتا بیمارستان ها از جمله Northside, Piedmont و اموری هستند به شدت محدود کردن بازدید کننده و اجازه می دهد زنان در کار و تحویل به تنها یک فرد پشتیبانی از آنها را همراهی کند. اگر آنها را به همسر خود آنها را نمی تواند هر کس دیگری از جمله خود doula. و محدودیت ممکن است در این راه به عنوان کروناویروس جدید به سرعت گسترش می یابد, در حال حاضر بیش از 2000 مورد تأیید در دولت است.

در حالی که همه از آن شناخته شده نیست چگونه coronavirus بارداری تاثیر می گذارد. کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان می گوید: “بسیار کمی شناخته شده است” در مورد COVID-19 — بیماری ناشی از کوروناویروس — و اثر آن بر زنان باردار و نوزادان.

در حالی که اکثر مردم با COVID-19 رنج می برند خفيف علائم بزرگسالان بیش از 60 و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی مانند بیماری قلبی یا دیابت به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر است. در حالی که زنان باردار در معرض خطر از دیگر عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی از جمله آنفلوانزا آن ناشناخته که آیا آنها شانس بیشتری برای بیمار شدن و یا دچار بیماری های جدی تر از فرد به طور متوسط از این کروناویروس جدید, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

“مرتبط با: یک نقشه از coronavirus موارد در گرجستان

“مطلب: آمار زمان واقعی و آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس

دکتر آلبرت اسکات جونیور آتلانتا OB-GYN و بنیانگذار دکالب زنان متخصصان توصیه می کند زنان باردار به همان اقدامات احتیاطی به عنوان هر کس دیگری: شستن دست به طور کامل تمرین های اجتماعی فاصله اجتناب از افرادی که ممکن است COVID-19 لمس کردن چهره ها و تمیز کردن به طور معمول اغلب لمس سطوح در خانه.

اسکات که رئیس جمهور گرجستان OB-مامایی جامعه و همچنین بخشی از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ دولت Coronavirus نیروی کار گفت: چند اقدامات در محل در OB-مامایی درمانگاه ها و بیمارستان ها برای کمک به کاهش گسترش coronavirus. بيماران در کار ارزیابی و بستری به ویژه اتاق. او گفت: مشکوک COVID-19 بيمار در حال بررسی در یک منطقه جدا در بخش اورژانس و بستری تنها به تعیین طبقه است.

او گفت: بسیاری از OB-GYN دفاتر دلسرد غیر فوری بیماران از مراجعه و نیاز به باردار بیماران به تنهایی آمده است و به کسانی که بازدیدکننده داشته است به کاهش قرار گرفتن در معرض بالقوه. برخی از شیوه های او گفت: در حال دیدن بیماران تنها در مواقع مختلف در بارداری — 28 ، 36 و 39 هفته — و سپس با استفاده از پزشکی از راه دور به صورت مجازی بازدید در میان است.

دکتر استفانی Grogan رئیس OB-GYN در Northside بیمارستان گفت: بیمارستان OB-GYN شیوه های افزایش اقدامات احتیاطی که شامل تنها اجازه می دهد یک ورودی به کار و تحویل بخش غربالگری بیماران و حمایت خود را از مردم برای هر گونه علائم کروناویروس و ضد عفونی و بهداشتی, بیمارستان, اتاق در یک سطح بالا.

هر زنی در کار که می رسد در Northside با علائم COVID-19 جدا شده است در یک منطقه جداگانه از دیگر زنان در نیروی کار. Grogan کاهش یافته است به نظر تعدادی از زنان باردار در Northside مشکوک به کوروناویروس.

“این قلمرو ناشناخته برای آنچه در آن به معنی برای مادران و نوزادان خود را.” —Devina لالة انتظار یک کودک

Northside و بیمارستان های دیگر نیز به تازگی متوقف شده اجازه می دهد بازدید کنندگان از جمله پدر و مادر را به بازدید از نوزادان در بخش مراقبت های ويژه نوزادان برای جلوگیری از انتقال COVID-19. بسیاری از بیمارستان ها از جمله Northside دادن پدر و مادر IPads برای اتصال به نوزادان خود را از طریق ویدئو فعل و انفعالات.

Grogan تشویق زنان باردار نگران تولد در طول همه گیر به صحبت کردن با پزشک خود. او همچنین خواستار آنها را به برداشتن گام برای کاهش استرس مانند رفتن به یک پیاده روی یا انجام یک کلاس یوگا در خانه.

“همه اضطراب است در حال حاضر باردار است یا نه” او گفت:. “این قطعا طبیعی برای اضطراب و من درک می کنم این لایه اضافی از اضطراب است.”

Grogan گفت: در حالی که او را درک زنان ممکن است احساس بیشتر نگران این روزها در مورد زایمان در بیمارستان او هشدار داد در برابر تغییر تحویل طرح بر اساس COVID-19.

“مرتبط با: 12 سال بستری با کروناویروس ساخت خوب پیشرفت’

“مطلب: coronavirus ادعا می کند دو گرجستان کارکنان مراقبت های بهداشتی

“حتی با COVID-19 pandemic ارائه یک نوزاد در یک بیمارستان است که هنوز هم تا حد زیادی امن ترین گزینه,” او گفت:.

Grogan گفت: هیچ کاهش در تعداد نوزادان تحویل در Northside.

برای Elysia Douglas, آتلانتا doula وقوع است او را مجبور به توقف همه در فرد ملاقات با مشتریان.

“ما فقط باید به بهترین نه چندان بزرگ وضعیت,” او گفت:. “من نفرت به فرد بدون علامت می شود و گسترش آن را به یک مشتری و پیدا کردن در مورد آن تا بعد یا که هر کسی در بیمارستان در معرض می تواند به خاطر من. در پایان آن مهم تر به شما در حفظ و امن و سالم از خطر قرار گرفتن در معرض.”

داگلاس است که doula برای بیش از 100 زن و شرکای خود گفت: او را برای جبران آنچه از دست رفته از طریق مجازی پشتیبانی می کند.

“به عنوان انسان ما باید حواس پنج گانه و هنگامی که یک دور گرفته شده است که دیگران در حال افزایش,” داگلاس گفت. “اگر من وجود دارد من شخصا خواهد گوشت گاو تا حمایت عاطفی و برقراری ارتباط بسیار موثر است.”

داگلاس آغاز شده است انجام آزمایشی اجرا می شود با استفاده از چت تصویری با مشتریان خود از جمله اسکات و الیزابت Meachum که باردار است با دوقلوها و به دلیل در اواخر ماه آوریل است.

“مرتبط با: در سخت ضربه گرجستان coronavirus انتظار معطل

“نیاز به دانستن: منابع مفید در طول coronavirus بحران

Shweta Kanetkar یک دانشمند محقق در Georgia Tech و با توجه با فرزند دوم خود را, یک پسر نوجوان در اوایل ماه اوت گفت که او در تلاش برای چوب به یک روال و مثبت بمانید. این Smyrna برخوردار صرف زمان بیشتری را با او 3 سال دختر قدیمی, Arya. او همچنین شروع به مدیتیشن روزانه.

“ما در حال گرفتن هر روز را به عنوان آن می آید” او گفت: “و من تلاش به روح و روان خودم را بیش از حد نگه داشتن تا به روز با عمده سرفصل اما مطالعه در مورد کوروناویروس بیش از حد.”

Kanetkar که 35 گفت: او را متوجه خود Yatin Kanetkar بیشتر محافظ. او تمام مواد غذایی خرید و دستمال مرطوب کردن همه چیز از جمله قوطی در گاراژ برای اولین بار قبل از آوردن هر چیزی در داخل خانه است.

در ضمن لالة که 32 و استاد در ساوانا کالج هنر و طراحی گفت: آماده شدن برای تولد اولین فرزند او در طول بحران بهداشت عمومی است او را مجبور به تمرکز بر آنچه واقعا مهم است. که به معنی حذف طرح به ترک خانه برای خرید پرده گیاهان و کودک پسند هنرمندان و مهد کودک آماده است.

“من شده اند ناجور در مورد داشتن یک مهد کودک در زمان انجام می شود چند ماه پیش” او گفت:. “اما در حال حاضر اگر ما می تواند یک زایمان ایمن نه مریض (باید) لگنچه و چند تغییر لباس و پوشک در خانه هر چیز دیگری است که استفاده نا مشروع.”

دو شهر نیویورک پیشرو در بیمارستان, شبکه های نیویورک-پروتستان و کوه سینا سیستم بهداشت اوایل این ماه اعلام کرد که آنها را منع کلیه بازدید کنندگان از تحویل اتاق به محافظت از مادران و نوزادان خود را و کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

نمایندگان در اینجا گفت این سخت است برای پیش بینی اینکه آیا بیمارستان های محلی را به دنبال کت و شلوار.

“ما نمی خواهیم به انکار یک فرد پشتیبانی از دلایل آشکار” Grogan گفت. “اما ما باید برای دیدن چه چیزهایی پیشرفت در آتلانتا و ما قادر به مدیریت ما اعداد و تبدیل شدن به بعدی, New York. طرح ما این است که همچنان با ما دستورالعمل های جاری, اما ما می دانیم که همه چیز در حال تحول است و می تواند تغییر کند.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im