داشتن برنامه ریزی برای نهایی چهار شادمانی, مرسدس بنز, ورزشگاه می رود آرام

شش سال پیش زمانی که مرسدس بنز ورزشگاه شد و در مراحل اولیه ساخت و ساز آتلانتا امن 2020 چهار نهایی برای آن unnamed ساختمان.

“قبل از این ورزشگاه بود و حتی ساخته شده است ما تصویر یک بسکتبال وجود دارد و برخی از 80,000 به علاوه صندلی برای چهار نهایی” Scott جنکینز ورزشگاه مدیر کل گفت: در ماه گذشته. “این فکر از سمت راست شروع.”

البته, آن را نمی خواهد اتفاق می افتد – برای حداقل هفت سال دیگر.

“ما در حال رفتن به باید صبر کنید کمی به بررسی کنید که جعبه” استیو توپ مدیر عامل شرکت آرتور خالی گروه از کسب و کار که شامل ورزشگاه در روز جمعه گفت.

NCAA تصمیم روز شنبه به لغو آن مردان و زنان در مسابقات بسکتبال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آمد سه روز قبل از 1,000 کارگران برنامه ریزی برای شروع یک دو هفته قبل از مرسدس بنز ورزشگاه برای مردان چهار نهایی.

“در نور از همه چیز است که رفتن در NCAA ساخته شده حق تماس” توپ گفت. “از نظر ما من دروغ نمی گم به شما از ما نا امید چون ما احساس مرسدس بنز ورزشگاه و شهر آتلانتا واقعا تابیده بنابراین روشن از طریق (میزبانی وب) دانشکده فوتبال قهرمانی بازی و سوپر باول. ما همیشه مشتاق هنگامی که ما از این فرصت برای قرار دادن ما ورزشگاه و شهر در سطح ملی و جهانی به مرحله نهایی چهار بود که مرحله.

“اما در این شرایط ما از گپ و فکر می کنم آنها ساخته شده و به تصمیم گیری درست.”

چون چهار نهایی متعهد به شهرهای دیگر از 2021-26 اولین مرسدس بنز ورزشگاه می تواند فرصت دیگری برای میزبانی این رویداد 2027. آتلانتا ورزشی رئیس شورای دن کورسو گفت: این شهرستان در نظر دارد به ارائه یک پیشنهاد که NCAA آغاز می شود این روند در سال آینده از انتخاب سایت برای 2027-31.

“این ناامید کننده است که ما در حال رفتن به دیدن (2020 چهار نهایی) به ثمر” کورسو گفت: “اما در پایان روز, من می دانم که ما برنامه ریزی صدا بود و شهرت ما و همکاری با NCAA باقی مانده صدا. کاملا رک و پوست کنده من فکر می کنم که افزایش بیش از گذشته 24 تا 48 ساعت (قبل از لغو) در راه تیم ما کار کرده با NCAA است.

“ما مشتاقانه منتظر ادامه قسمت بعدی این سفر با آنها را در آینده” کورسو گفت.

قبل از تصمیم لغو کار برنامه ریزی شده برای شروع به صورت جدی یکشنبه در تبدیل مرسدس بنز ورزشگاه به یک بسکتبال محل برای اولین بار. برخی از 11,000 صندلی بود که حذف شده از قسمت پایین کاسه بريدن دور برای ذخیره سازی خارج از سایت و به جای 25,000 کرسی موقت در یک پیکربندی جدید. یک زمین بسکتبال بود که نصب شده در وسط میدان با صندلی گسترش به دادگاه-سمت. 140000-پوند رتبه بندی شد و به دار آویخته شده در بالا مرکز دادگاه.

به جای که وزوز از فعالیت های عظیم ورزشگاه خواهد رفت آرام برای حداقل بعد از ماه یا بیشتر.

هیچ رویداد برنامه ریزی شده است وجود دارد تا برخی از توابع خصوصی مارس 17. بعد از رویداد عمومی در ورزشگاه بستگی دارد که در آتلانتا ایالات فصل رزومه; MLS است به حالت تعلیق بازی برای حداقل 30 روز.

در حال حاضر, ورزشگاه دفاتر اداری هستند بسته خواهد شد و دریافت عمیق تمیز کردن توپ گفت. اکثر کارکنان را به کار از راه دور برای حداقل دو هفته.

برخی از تغییرات این ورزشگاه برای چهار نهایی آغاز شده بود قبل از لغو, از جمله مراحل اولیه برای سیاه و سفید کردن نور بیرونی برای بسکتبال و کار مهندسی در تیر به آماده شدن برای مرکز آویزان رتبه بندی مورد نیاز توسط NCAA است.

“اما تلاش بود برای شروع تقریبا بلافاصله پس از آتلانتا ایالات مطابقت (در اصل برنامه ریزی شده برای شنبه)” توپ گفت. “بنابراین در این زمینه (زمان NCAA است) تماس بگیرید و ما را نجات داد یک مقدار عادلانه از هزینه های تبدیل.”

چهار نهایی شد به تکمیل یک سری از سه مگا حوادث در ورزشگاه بیش از 28 ماه دوره پس کالج, فوتبال, حذفی مسابقات قهرمانی بازی در ماه ژانویه 2018 و سوپر باول در فوریه 2019.

“یکی از چیزهایی که من نیستم نگران است که مرسدس بنز ورزشگاه ادامه خواهد داد برای جذب بهترین و بزرگترین رویدادها در این سیاره” توپ روز جمعه گفت. “ترکیبی از آنچه در آتلانتا ارائه به فرودگاه و مرکز شهر و ورزشگاه و مارتا و ‘walkability’ – آن را واقعا بی نظیر است وقتی که می آید به میزبانی رویدادهای بزرگ. بنابراین در حالی که ما نا امید در کوتاه مدت ما متقاعد شده است که در دراز مدت ما در حال رفتن به دریافت ما سهم نامتناسب از این نوع حوادث است.

“فقط به عنوان به زودی به عنوان ما می توانید در خط چهار نهایی ما در حال رفتن به پرش راست در خط. ما در حال رفتن به پرش به عقب در خط برای سوپر باول ، ما در انتظار تایید (ورزشگاه نقش) وقتی که می آید به جام جهانی (در 2026).”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de