شاهین موافقم به دو سال مقابله با براندون گودوین

هاوکز توافق کرده اند که به دو سال NBA قرارداد با گارد نقطه براندون Goodwin, با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت. گودوین شده است که بازی در دو قرارداد این فصل انتظار می رود که به امضای این قرارداد پنج شنبه. خبر از توافق برای اولین بار گزارش ورزشی.

گودوین از نورکراس بالا به نظر می رسد در 25 بازی برای شاهین. او به طور متوسط 6.9 امتیاز 2.4 ریباند و 1.6 کمک در 13.6 دقیقه است. او یک فصل-نقطه بالا در مجموع 21 امتیاز انجام می شود در برابر سحر و جادو در دسامبر. 30 و سلتیکز در فوریه. 7.

“من احساس می کنم در خانه” گودوین گفت: Atlanta Journal-Constitution در اوایل این فصل در بازی با شاهین. “این دقیقا چگونه آن را تصور می شود.

“این واقعا خاص است. شده است صحبت کردن در مورد آن از من امضا رسید. هنگامی که دریافت می کنم که فرصت آن را ‘تا’ از وجود دارد. من قصد دارم برای تصمیم گیری خوب. من فقط نیاز به یک تیم کسی است که می تواند به من اعتماد و من که نقش به در آمده و افزایش جرم و دفاع از وقتی که من دریافت کنید.”

روز دوشنبه گودوین شده به کنفرانس شرق Midseason همه NBA G تیم لیگ. از طریق 17 بازی با کالج پارک Skyhawks (16 شروع می شود), گودوین به طور متوسط 19.1 امتیاز 7.8 کمک 6.1 ریباند و 1.6 دزد در 34.5 دقیقه است. او ثبت اولین سه گانه-دو در Skyhawks تاریخ حق رای دادن Dec. 13 وقتی او قرار داده تا 36 امتیاز و 18 کمک و 13 ریباند در یک پیروزی بیش از Greensboro.

گودوین بازی از 16 بازی با قطعات فصل گذشته قبل از پیوستن به شاهین در دو راه مقابله. او نزدیک به 45 روز و حداکثر او می تواند صرف با شاهین.

گودوین بود که به نام سال 2013 گرجستان AAAAAA بازیکن سال پس از پیشرو نورکراس به مسابقات قهرمانی کشور, بازی های برگزار شده collegiately در مرکزی فلوریدا و سواحل خلیج فلوریدا جایی که او اطلس خورشید بازیکن سال در 2017-18. او رفت و undrafted در سال 2018 است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su