شاهین’ مخفی مایل به قرمز می تواند یکی از بهترین بازیکن دفاعی در لیگ’

دفاع هرگز این موضوع برای کم مایل به قرمز.

در rookie فصل با شاهین مایل به قرمز اقتباس به سرعت در آن منطقه است که معمولا در یک روند آهسته تر برای اولین بار از سال بازیکنان. مدیر کل تراویس Schlenk به خاطر فقط چگونه به سرعت یادآوری مایل به قرمز مجبور Reggie Jackson به دو هوا توپ در عرض چند دقیقه از شاهین’ فصل-باز برنده در دیترویت.

با توانایی های ورزشی و ظهر (6-پا-8 با 7-1 بال) دفاع شد مایل به قرمز است نان و کره و به خصوص در اوایل فصل قبل از خود را به جرم شروع به گرفتن. 20-year-old مایل به قرمز است که یک عضو از شاهین’ جوان هسته “پنج” (همراه با Trae جوان, Kevin Huerter د’Andre شکارچی و جان کالینز) که حق رای دادن در حال بازسازی و Schlenk می بیند قابلیت های دفاعی خود را به عنوان یک عامل کلیدی برای این تیم در فصل آمده است.

“آنچه که او اجازه می دهد تا ما را به انجام دفاعی فقط با طول و ورزشکاری و پیش بینی این است که برای رفتن به واقعا مهم برای ما در آینده” گفت: Schlenk. “او یک شانس به یکی از بهترین بازیکن دفاعی در لیگ. … دفاعی خود را تطبیق پذیری که قادر به محافظت سریعتر نقطه نگهبانان و نوع پوشش Trae (جوان) که در پایان است که رفتن به بسیار مهم برای ما در حال حرکت رو به جلو است.”

برای چند ماه اول از فصل مایل به قرمز را به فقیر تیراندازی به نظر می رسید برای تحت الشعاع قرار دادن همه چیز او به عنوان شات 20.9 درصد از این میدان در ماه اکتبر 32 درصد در ماه نوامبر و 35.9 درصد در ماه دسامبر و او 5.6% از 3 نقطه در محدوده اکتبر 27.9 درصد در ماه نوامبر و 31 درصد در ماه دسامبر.

“هر کس او را دیدم رشد از ابتدای سال چگونه او در حال بازی (در اواخر) و واقعا من فکر نمی کنم او بازی ضعیف اما تصور می شد او در حال بازی ضعیف چون او نبود ساخت عکس” Schlenk گفت.

خود جرم و در نهایت برداشت تا با قوی ژانویه تیراندازی 40.3 درصد از 3 و به طور متوسط 11.9 امتیاز در هر بازی پس از آن او به طور متوسط 15.9 امتیاز بیش از گذشته 12 بازی قبل از بازی به حالت تعلیق در آمد.

او تا به حال چندین standout دفاعی بازی می کند در طول فصل از جمله صفحه کلاچ سرقت و متهور اسلم در یک پیروزی مقابل میامی در فوریه. 20 یک حرکت تهاجمی که محصور چه Hawks شده اند, گم, مربی لوید پیرس گفت: پس از آن.

“ما فکر می کنم او واقعا آینده ای روشن” گفت: Schlenk.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de