در زیر برخی از takeaways از دست دادن:

1. پس از از دست دادن زمین به سرعت در سه ماهه سوم برگزار شد به 28.6% عکسبرداری از میدان (6-برای-21) و 20% از 3 نقطه در محدوده (2-برای-10), هاوکز به نوعی مبارزه راه خود را به بازگشت به آن را در سه ماهه چهارم (به طور کلی آنها outscored 33-18 در سومین و trailed 14 رفتن به چهارم). دو راه پشتیبان گارد نقطه براندون گودوین به ثمر رساند و 12 از 21 امتیاز زمین در چهارم و او به ثمر رساند با پنج مستقیم به جلو و هاوکز در سه 108-105 با یک دقیقه به بازی. غوطه دادن جان کالینز آن را نگه داشته سه نقطه بازی و با 18.3 ثانیه به سمت چپ بعد از یک وقفه هاوکز تا به حال شانس به آن کراوات. کوین Huerter از دست رفته 3-اشاره گر اما Hawks نگه داشتن و سپس گودوین از دست رفته دیگر 3 به طور موثر به پایان احتمال باز گشت. هر دو د’Andre شکارچی و سلتیکز گارد Kemba داد واکر گودوین pat در پشت پس از دست و کالینز ذکر postgame که گودوین شده است با استفاده از زمان بازی عاقلانه: “من بسیار تحت تاثیر قرار. در طول این سال من می گویند او شده است بسیار کلاچ و یا بسیار به موقع با آنچه او می کند زمانی که او می آید در دقیقه و تاثیر. من احساس می کنم که واقعا برای او هنگامی که او آمد در او باعث می شود یک تاثیر فوری و فوری جرقه.”

2. با راست مچ پا contusion Trae جوان در دسترس نیست به طوری که هاوکز از دست رفته خود را بهترین بازیساز و توهین آمیز سلاح. جوان بود و ضربه در مچ پا در سه ماهه چهارم از شاهین’ برنده شدن در مینه سوتا جمعه و هر چند او احساس خوبی به اندازه کافی برای رفتن از طریق shootaround صبح روز جمعه نبود او قادر به بازی. همراهی با های اخیر خود الگوی هاوکز کوتاه دست به طور کلی با کم مایل به قرمز (ضربه مغزی), Bruno فرناندو (چپ گوساله فشار) و DeAndre’ Bembry (دست راست اختلال) همچنین خارج و به تازگی به دست آورد Clint کپلا, Dewayne Dedmon و Skal Labissiere هنوز در دسترس نیست. همه در همه, شاهین بود نه بازیکنان در دسترس از جمله آنها دو راه دو بازیکن (گودوین و Charlie Brown Jr.). در جوان غیبت Huerter پا تا به عنوان یک بازیساز منجر هاوکز با شش کمک و Goodwin, جف تیگ و وینس کارتر در هر حال چهار کمک می کند. “بدیهی است که شما همیشه می خواهید به در قدرت کامل به ویژه هنگامی که شما باید همه ستاره کالیبر مرد Trae. … این یک چیز دشوار اما من همیشه به بودن رقبای حرفه ای بودن آن را بخشی از کار ما” کالینز گفت.

3. با تخلیه آرسنال Huerter و کالینز هم مشغول به کار برای حمل بار در جرم, ترکیب برای 33 از شاهین’ 55 امتیاز در نیمه اول و 55 از 107 امتیاز کل. Huerter به پایان رسید و با 25 امتیاز (8-22 FG, 3-10 از 3, 6-6 FT) و هفت ریباند با Collins ثبت نام ششمین متوالی دو-دو با 30 امتیاز (10-19 FG, 1-4 از 3, 9-10 FT) و 10 پرتاب ریباند. Huerter بازی های برگزار شده است به شدت بیشتر بیش از گذشته چند بازی و ادامه داد: در روز جمعه از دست دادن تساوی فصل خود را-بالا رایگان-پرتاب تلاش (او به طور متوسط 1.3 رایگان-پرتاب تلاش در هر بازی).

4. با توجه جوان را نبود و چقدر نازک آنها به طور کلی شاهین گرفتن 21-7 برای شروع سه ماهه اول نبود که همه تعجب آور است. اما آنها مبارزه به دنباله فقط دو ورود به سه ماهه دوم و از آنها در زمان استفاده از سلتیکز تنها یک هدف زمینه پنج دقیقه اول و دوم به یک 55-54 شود در حاصل کار دو تیم (سلتیکز شات 41.3 درصد از زمینه های متناقض نیمه اول نسبت به شاهین’ 43.9%). کمک به شاهین به نبرد بازگشت کارتر تا به حال 10 امتیاز و یک فصل-بالا نه ریباند و Treveon گراهام به حال 10 امتیاز و پنج ریباند. “رفتن به سه ماهه چهارم پایین 14 و به عقب بر گردیم به آن مانند ما چشمگیر بود (با ما) که به عنوان کوتاه دست به عنوان ما چشمگیر بود” شاهین مربی لوید پیرس گفت. “ستایش می کنم بچه های ما فقط برای رقابت برای 48 ساعت ، سه اموال بودند miscues.”

5. هاوکز زیاد نمی توانستم برای جلوگیری سلتیکز بال Jayson تاتوم که خود را ادامه داد دامداری سرعت در جرم با بازی-بالا 32 امتیاز. تاتوم رفت 7-برای-12 از 3 نقطه محدوده و افزود: شش پاس گل و چهار ریباند. او به طور متوسط 28.7 امتیاز بیش از چهار بازی در ماه ژانویه است.

با شماره

34-25 (چه Hawks outscored سلتیکز در سه ماهه چهارم به نزدیک آمد و کراوات بازی)

کردنی

“در این نقطه آن را تعجب آور نیست. این چیزی است که او می تواند انجام دهد. … او یک مایکروفر برای ما. او می رفتن و او امروز و او بزرگ برای ما است.” (کوین Huerter در برندن گودوین عملکرد)

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de