شاهین صندوق برنامه به خوراک اموری کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان COVID-19 بيمار

هاوکز می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در طول coronavirus بحران و یک ایمیل از مدیر عامل شرکت استیو Koonin به دکتر جاناتان Lewin, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اموری بهداشت و درمان توپ نورد.

در طول یک هفته Hawks نمیفهمد یک زنجیره تامین است که می تواند 4,000 وعده های غذایی در هفته به مدت چهار هفته به حدود 1000 مراقبت های بهداشتی کارگران که در حال مراقبت از COVID-19 بيمار در شش اموری امکانات بیمارستان در مترو آتلانتا. همکاری با دولت در مزرعه آنها را حامی دو منطقه رستوران میلر اتحادیه و Forza Storico به تهیه وعده های غذایی با استفاده از محصول را از کشاورزان محلی. اولین وعده های غذایی تحویل امروز.

“در این زمان بسیار پر تنش برای بسیاری در زمینه بهداشت و درمان ما امیدواریم که با ارائه کیفیت غذای مغذی ما می توانیم یک بیت از کمک به آنها یک چیز کمتر به نگرانی در مورد آنها یادآوری می کنند که ما در مورد مراقبت از آنها و قدردانی از همه که آنها انجام می دهند برای آتلانتا” Koonin گفت. “این واقعیت که ما می تواند کمک زیادی در آتلانتا رستوران re-استخدام کارکنان و نگه داشتن خود را از تامین کنندگان محلی در کسب و کار قدرتمند بهره مند است که همچنین کمک می کند تا جامعه.”

کارکنان مراقبت های بهداشتی را دریافت وعده های غذایی (که در خدمت دو) پنج بار در هفته. با پزشکان و پرستاران و دیگران در مراقبت های بهداشتی زمینه که در حال کمک به کروناویروس بیماران کشیده نازک امید است که به آسانی در دسترس, رایگان, وعده های غذایی را به سهولت بار خود را. به خصوص اگر آنها قادر به آن را به یک فروشگاه مواد غذایی و یا پیدا کردن آنچه آنها نیاز دارند وجود دارد.

اموری به عنوان تیم ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به طوری که رابطه در حال حاضر در محل.

“ما فوق العاده ممنون از بازها, State Farm, میلر اتحادیه و Forza Storico برای این برنامه گفت:” Lewin. “توانایی به رسمیت شناختن قهرمانان در خط مقدم این نبرد در برابر COVID-19 همه گیر در اموری بهداشت و درمان در حالی که همچنین ارائه شغل برای کارگران رستوران و رستوران زنجیره تامین شد واقعا درخشان برای ساخت یک تفاوت.

“وجود دارد هزاران نفر از مردان و زنان شجاع در مراقبت های بهداشتی مراقبت از این COVID-19 بيمار در سراسر شهر” گفت: Lewin. “برای آنها هر روز یک چالش است. یک حرکت کوچک مانند این می تواند تاثیر بزرگی: آنها نشان می دهد که ما آنها را درک شجاعت آنها در حال نشان دادن هر روز که ما با هم در حال بهبود زندگی و ارائه امیدواریم.”

این خبر می تواند در بیشتر وخیم زمان برای افرادی مانند استیون Satterfield میلر اتحادیه در غرب Midtown و مایکل پاتریک صاحب Forza Storico در Westside مقررات منطقه و Storico نقاشی با آبرنگ روی گچ در Buckhead. مانند دیگر مواد غذایی خدمات اپراتورها در سراسر کشور, رستوران شده بود مجبور به کاهش کارکنان خود را به عنوان اتاق ناهار خوری شد به روی عموم بسته شده و تلاش آنها برای شناور ماندن با takeout و خدمات تحویل.

“ما در آستانه تخمگذار کردن 90 درصد از کارکنان ما” گفت: Satterfield. “نه تنها ما تغذیه کارگران که نیاز به آرامش و قدردانی اما ما قادر به حفظ اکثریت کارکنان ما است.”

بودجه او را قادر به پرداخت 29 از 40 کارکنان به طبخ بخش و بسته 2,000 سالم رستوران-وعده های غذایی با کیفیت در هر هفته. پاتریک Forza Storico تیم همان را انجام خواهد داد که در آن فضا است. هر وعده غذایی از میلر اتحادیه شامل یک پیش غذا یک غذای اصلی با هر دو طرف و دسر. Forza Storico را طبخ غذاهای ایتالیایی همراه با سالاد antipasti و دسر.

رستوران ها خواهد شد منبع غذایی از کشاورزان محلی برنامه ریزی منوها در اطراف محصول در دسترس. “این برنده-برنده-برنده برای همه” گفت: Satterfield. “ما قادر به کمک به این کشاورزان ، آن را نه فقط در تولید. گوشت گاو و گوشت خوک و مرغ و لبنیات و تخم مرغ. ما قادر به ذخیره مقدار زیادی از مواد غذایی و قرار دادن آن در یک مثبت در جریان است.”

تا کنون 14 فروشندگان انتخاب شده اند به عنوان purveyors برای کشاورزان انتخاب شده برای آتلانتا بهداشت و درمان قهرمانان برنامه. آنها عبارتند از هیکری هیل, جنگل, باغ, راجرز سبزی و ریشه مور مزارع و دوستان ردیف Rowe, Aluma, عشق, عشق است, مزرعه, West Georgia کشاورزان Co-op افزایش ‘N درخشش ارگانیک مزرعه جویس مزارع ریورویو مزرعه بلوط سفید, مراتع, Dayspring مزارع و محل دهدهی مزارع.

Koonin امیدوار است این برنامه می تواند به گسترش بیشتر رستوران ها و بیمارستان های درگیر در نتیجه تغذیه بیشتر بهداشت و درمان کارگران و نگه داشتن بیشتر کشاورزان و کارگران رستوران و دیگران مانند تحویل-رانندگان کامیون شاغل. مراقبت از مراقبت های بهداشتی کارگران شد اولویت شماره 1 اما گسترش یک فرصت برای کسب و کارهای محلی نیز تمرکز به عنوان صنعت رستوران مبارزات.

“همه این مکان که قرار بود تعطیل شود که در حال حاضر پر جنب و جوش در کوتاه مدت آرامش کسب و کار از طریق این اتحاد اجازه می دهد تا مردم را به ماندن و کار” Koonin گفت. “همین دلیل است که امید است همچنان به گسترش این اضافه کردن بیشتر رستوران ها و بیشتر اضافه کردن بیمارستان.”

هاوکز نیز حمایت پاپ آپ فروشگاه های مواد غذایی برای کمک به نبرد ناامنی غذایی و در ادامه به کارگران پرداخت در NBA وقفه.

هزینه این طرح بیرون می آید به حدود $100,000 در هفته با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>