شاهین GM تراویس Schlenk فلسفه در NBA پیش نویس و رایگان آژانس

NBA شده است در وقفه پس از 11 مارس به دلیل coronavirus و مشخص نیست اگر این خر را وادار به بازی نهایی خود را 15 به طور منظم فصل بازی ها و یا چه در لیگ postseason می تواند مانند نگاه.

با تمام است که در هوا هر چند این تیم هنوز به آماده شدن برای پیش نویس و رایگان آژانس حتی اگر خرما (پیش نویس برنامه ریزی شده است برای 25 ژوئن با آژانس رایگان مجموعه شروع به 30 ژوئن) به عقب رانده.

پس از ناامید کننده کوتاه فصل خدشه دار جان کالینز’ 25-بازی تعلیق آسیب به کوین Huerter و حداقل سهم از شرکت-ترک جانبازان هاوکز به دنبال برای اضافه کردن عمق در رایگان آژانس و به احتمال زیاد متعهد به خود را اول و دوم دور میدارد در این پیش نویس با توجه به مدیر کل تراویس Schlenk.

در این زمان از فصل تعلیق هاوکز بود چهارم-بدترین رکورد در لیگ برتر در 20-47 پیش از مینه سوتا (19-45), Cleveland (19-46) و گلدن استیت (15-50). هر چیزی می تواند اتفاق می افتد اگر راست ارائه می آید اما این گفتگوها نیست اتفاق می افتد در عین حال گفت: Schlenk.

“من فکر می کنم ما در حال متعهد به آن” Schlenk گفت. “بدیهی است که انتخاب ما در حال رفتن به یک بالا 10 انتخاب کنید بنابراین بدیهی است که ما را حفظ خواهیم کرد که مگر برخی از ارائه راه ما آمد چیزی است که ما نمی تواند به نوبه خود به پایین. اما همانطور که از در حال حاضر این دیالوگ نیست ، و پس از آن (انتخاب ندارد.) 52 به طور کامل فرانک انتخاب ندارد مقدار زیادی از ارزش بنابراین حتی اگر ما می خواستیم به آن حرکت می کند ما واقعا نمی خواهد هر چیزی را برای آن ما را که ما انجام بهترین ما می توانیم با آن است.”

بسیاری از شاهین’ پیش نویس استراتژی شما بستگی دارد که چگونه در قرعه کشی می لرزد و جایی که آنها در نهایت چیدن (14 تیم که نمی postseason واجد شرایط برای شرکت در قرعه کشی که تعیین جهت).

اما با توجه به Schlenk آنها نگاه برای بهترین بازیکن در دسترس است و نه تمرکز تا حد مناسب.

“ما می تواند در هر نقطه بین 1 و 8” Schlenk گفت. “سال گذشته ما قرار بود در پنجم و ما تا پایان در 8 زیرا سه تیم پرش در مقابل ما به طوری که بسیاری از آن است که فقط رفتن به آن بستگی دارد که در آن ما تا پایان برداشت. اما ما در حال رفتن به را که ما احساس می کنیم مثل این است که بهترین بازیکن وجود دارد. ما در حال رفتن به آن را.

“هنگامی که شما شروع به چیدن که در پیش نویس, من فکر می کنم این یک اشتباه به پیش نویس نیاز مگر اینکه استعداد برابر است اما شما به دنبال بهترین استعدادهای درخشان هنگامی که شما شروع به تهیه پیش نویس آن بالا است.”

در مورد رایگان آژانس شاهین جبهه است جلسه از طریق زوم و رفتن را از طریق های مختلف تیم ها و بازیکنان آنها چشم خود را بر روی ارزیابی تیم و بازیکن گزینه و انجام بهترین خود را به پروژه و ارزیابی بازار است.

آنها طرح را حدود 50 میلیون دلار در کلاه فضایی. وضعیت سیال به دلیل ضرر و زیان مالی مربوط به کروناویروس که می تواند در مورد یک افت بزرگ در لیگ و دستمزد کلاه. کلاه $بود 109,140,000 برای 2019-20 نجومی و آن را بر اساس لیگ درآمد از فصل قبل است. لیگ نشده اعلام کرد قصد دارد برای بخش نهایی این فصل به طور منظم و یا برگشتی به طوری که آن را دشوار است به مدل دقیقا چه مقدار درآمد از دست خواهد رفت.

در واقع تیم می تواند در نهایت با هزینه کمتر قدرت از آنها در اصل پیش بینی شده است.

اما در نهایت آینده یک فصل است که در آن rookies های مخفی مایل به قرمز و د’Andre شکارچی شانه مسئولیت سنگین در طول فصل علاوه بر 21 ساله Trae جوان و Huerter و 22 ساله کالینز هاوکز به دنبال اضافه کردن بازیکنان است که هنوز هم در حال آمدن به خود را دارند اما باید کمی بیشتر تجربه NBA.

آنها در حال حاضر انجام این کار تا حدی با اضافه کردن 25 ساله کلینت کپلا در مهلت تجارت. آزار دهنده پاشنه راست آسیب دیدگی مانع کپلا از ساخت بازها, اولین, اما هنگامی که او بهبود می یابد, او آمار و ارقام به این تیم افزایش بسیار مورد نیاز در مرکز در حال حرکت رو به جلو است. اگر چه Hawks احساس اعتماد به نفس در خود هسته “پنج” از جوان Huerter مایل به قرمز, شکارچی و کالینز, آنها می خواهم برای اضافه کردن عمق بیشتر اگر آنها احساس می کنید آن را مناسب بدون در نظر گرفتن موقعیت.

“ما پیش بینی است که به اطراف (50 میلیون دلار). آن می تواند در اطراف است که مقدار آن می تواند قابل ملاحظه ای کمتر با توجه به آنچه اتفاق می افتد با بقیه فصل و پلی آف” Schlenk گفت. “اما در پایان روز, ما باید بیشترین فضا. آنچه که ما می خواهم به انجام در حالت ایده آل این است که اضافه کردن بچه ها به ما هسته ای است که ما احساس می ها هنوز در حال رشد شاید 20 ساله, 21 ساله مثل ما اما شاید بچه ها در اواسط 20s که هنوز هم اتاق را برای بهبود و شاید آینده خود را اول قرارداد, یا که ما احساس خوب خواهد بود اضافه شده به گروه ما و سعی کنید به افزایش عمق کمی است.”

آیا می شود جای تعجب نیست اگر Hawks نشان می دهد کمی بیشتر پرخاشگری رایگان آژانس از آنها در سال گذشته است.

“اگر بچه ها که ما فکر می کنم خوب است متناسب با, ما ممکن است در خارج از دروازه کمی زودتر” Schlenk گفت. “من فکر می کنم چیزی که من همیشه مردد است بسیاری از بار, زن و شوهر اول از قرارداد دست ممکن است بهترین آنهایی که آنهایی که نگاه بر روی کاغذ.

“من فکر می کنم این قابل تصور است که ما ممکن است برخی از پیشنهادات قبل از ما در گذشته یا نه تیم یا من باید می گویند عوامل و یا بازیکنان می خواهید برای پرش در ارائه می دهد و ما را از حق دور و یا دیدن اگر وجود دارد چیزی بهتر در خارج وجود دارد, ممکن است ما جلوگیری بیشتر از امضای کسی که حق دور اما من پیش بینی ما کمی قاطعانه تر در آژانس رایگان. … این همه رفتن به پایین آمدن به کلاه.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>