هاوکز’ تلویزیون محلی در رتبه های بالا به شدت در این فصل اما هنوز رتبه پایین در میان تیم NBA.

رتبه بندی افزایش 49 درصد در آتلانتا بازار تلویزیون برای شاهین telecasts در Fox Sports, غرب نسبت به همان نقطه فصل گذشته — سومین درصد افزایش در NBA با توجه به ورزشی مجله کسب و کار تجزیه و تحلیل نیلسن داده است.

این شاهین’, متوسط رتبه: 0.89 در خانه خود در بازار است هفتم پایین ترین در میان 27 تیم از جمله در مطالعه است.

هاوکز’ امتیاز به معنی 0.89 از هر 100 تلویزیون خانوار در آتلانتا بازار و یا کمی بیش از 20 ، 000 خانه, سازمان دیده بان این تیم telecasts به طور متوسط. که از یک 0.60 امتیاز در همان نقطه در فصل گذشته.

>> همچنین: شاهین دو برابر ارزش پس Ressler خرید تیم

اگر چه Hawks باید NBA سوم-بدترین رکورد در همه ستاره (15-41) خود را افزایش رأی تلویزیون باک روند: محلی رتبه بندی در این فصل در مجموع پایین 13% لیگ منطقه ای ورزشی شبکه (از طریق بازی از Feb. 11) و ملی telecasts در ABC, ESPN و TNT را 12 درصد با توجه به ورزشی مجله کسب و کار گزارش.

سن آنتونیو اسپرز باید این لیگ بالاترین محلی امتیاز در 3.51 با وجود 20% افت از این نقطه فصل گذشته.

شش تیم با کاهش میانگین رتبه بندی در بازار به خانه خود از هاوکز دنور ناگتس (لیگ پایین 0.36 به عنوان چند توزیع کنندگان در دنور کاهش یافته منطقه ای شبکه ورزش که حامل این بازی), Charlotte Hornets, Brooklyn Nets, Washington Wizards, اورلاندو سحر و جادو و نیویورک نیکز. اما تنها با تیم های بزرگتر رأی درصد افزایش نسبت به هاوکز لس آنجلس کلیپرز (تا 86 درصد به 0.97) و سحر و جادو (تا 82 درصد به 0.81).

>> نیز خواهد NBA همه ستاره بازی بازگشت به آتلانتا در هر زمان به زودی ؟

سه تیم – ممفیس تورنتو و یوتا – شامل نمی شد در این تحلیل از آنجا که رأی خود را داده بود در دسترس نیست.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im