شاهین از دست دادن به نیکز در وقت اضافه به عنوان NBA تعلیق فصل

1. در اواخر سه ماهه چهارم از بازی روز چهارشنبه NBA اعلام کرد که تعلیق این فصل پس از یوتا جاز بازیکن مقدماتی آزمایش مثبت برای coronavirus یا COVID-19. با توجه به ورزشی, بازیکن رودی Gobert. در بیانیه ای NBA گفت: “استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.” هاوکز تا به حال 15 بازی باقی مانده در این فصل است. در این مرحله به عنوان کشور معاملات با کروناویروس که مشخص نیست اگر فصل خواهد شد در برخی از نقطه در آینده — هاوکز در حال نشسته و در انتظار اطلاعات بیشتر از لیگ و نگه داشتن بازیکنان به روز شده به عنوان وضعیت تکامل می یابد هر مربی لوید پیرس.

2. پیرس به نام لیگ این تصمیم را به حالت تعلیق در فصل “رود” و موافقت با حرکت با استناد به ایمنی و تمایل به اجتناب از هر ترس است. پیرس گفت: او بازیکن خود را به ماندن در خانه و این تیم تا به حال مورد بحث و بررسی روش های اجتماعی فاصله (که می تواند کمک به محدود کردن قرار گرفتن در معرض) خواهد بود و برقراری ارتباط از طریق یک گروه پیام متنی. پیرس گفت: Hawks بحث گرفتن تست شده برای این ویروس اما این تیم شده است رسما گفت: برای انجام این کار توسط این لیگ به عنوان رتبهدهی نشده است. نیکز بازی, جاز, آوریل 4 در نیویورک است. “من فکر می کنم همه احتمالا از آن انتظار می رود” پیرس گفت. “زمانی بود که احتمالا بزرگترین سوال. بدیهی است که سلامت این است که نگرانی اصلی برای همه ما نه معاف از آن است. امشب رویداد و این که کسی در لیگ است گرفتار ویروس من فکر می کنم ما در تلاش برای جلوگیری از آن لحظه و آن اتفاق افتاد به هر حال. آن را به سمت راست حرکت می کند.”

3. در میان نگرانی های بهداشتی و اخبار از لیگ تعلیق فصل X و O را در سقوط توسط ایستگاه فرعی. اما اگر شاهین را تا پایان بازی باقی مانده خود را 15 بازی این فصل وینس کارتر تاریخی حرفه ای ممکن است فقط به یک آرام به پایان خود NBA-رکورد 22 فصل کوتاه کوتاه است. در نخست کارتر شناخته شده بود به عنوان یکی از بهترین dunkers در لیگ برنده NBA slam-dunk contest در سال 2000. او نام rookie از سال 1999 و در این فصل پس از بازی در سال 2020, او اولین بازیکن در تاریخ NBA به بازی در چهار دهه است. او به عنوان یک مدل نقش توسط بسیاری از بازیکنان شاهین. در سه ماهه چهارم “ما می خواهیم وینس” شعارهای شد و در نهایت جواب داد و کارتر بررسی می شود و بلافاصله ضربه 3-اشاره گر. کارتر همیشه آرام و نه یک نمایش با شکوه در او بالقوه آخرین بازی: “آن را سرد هر چند. بسکتبال بوده است برای من خوب است. من لذت می برد و هر لحظه و هر لحظه خوب. اگر این است که آن همه خوب است. حداقل من آخرین سبد خرید.”

4. با 27 امتیاز در سه ماهه چهارم به تنهایی Trae جوان به هاوکز به اندازه کافی از یک آسانسور برای مساوی کردن بازی در 118 و ارسال آن به اضافه کاری. جوان به پایان رسید با 42 امتیاز (12-25 FG, 6-12 از 3, 12-15 FT). او فقط نه امتیاز در حاصل کار دو تیم به عنوان Hawks حال نازدار نیمه اول در هر دو جرم و دفاع. نیکز شات 62.5% از میدان در وقت اضافه, اضافه کردن دو 3 را به جلو و دور. جان کالینز اضافه شده یک دو دو از 22 امتیاز و 15 ریباند برای Hawks.

5. ژولیوس Randle سخت بود برای مهار و رهبری فیزیکی نیکز تیم به پیروزی با یک تیم بالا 33 امتیاز با 11 ریباند و سه پاس گل. Randle تا به حال هفت امتیاز در وقت اضافه. RJ بارت اضافه شده 26 امتیاز.

با شماره

23 (چه Hawks trailed با 39.5 ثانیه به رفتن در سه ماهه سوم قبل از جوان رسید به آنها را به عقب)

کردنی

“این یک زمان دشوار است. این یک زمان عجیب و غریب. … همه چیز فقط عجیب و غریب, در حال حاضر, بنابراین ما فقط تلاش برای رسیدگی به آن را به بهترین ما می توانیم.” (Trae جوان در NBA تعلیق فصل)

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de