شاهین کیسه مراسلات پستی: زمانی که هاوکز را برگشتی دوباره ؟

سلام به همه! خوش آمدید به چاپ دوم ما شاهین کیسه مراسلات پستی سری. با تشکر از همه کسانی که با ارسال سوالات و زیر همراه – هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای بحث و گفتگو حتی با NBA فصل معلق به دلیل coronavirus. امید میشم اقامت امن و سالم است.

بیایید شیرجه رفتن در سمت راست:

چگونه به زودی شما را ببینید Hawks ساخت یک اجرا در پلی آف (برنده یک سری یا دو در شرق)?

بر اساس این سوالات من رو برای این داستان من می توانم بگویم مردمی در حال گذار از تمرکز بر “بازسازی” را به یک “بیایید شروع به برنده شدن برخی از بازی ها باید کنیم ؟” طرز فکر که چرا من چراغ خاموش با استفاده از این یکی. و من شما را سرزنش نیست. هاوکز ساخته نشده برگشتی از فصل 2016-17 آنها ترکیب برای 73 برنده سه سال گذشته (با در نظر گرفتن این فصل 15 بازی هنوز فوق العاده), تراویس Schlenk چهارم پیش نویس به عنوان مدیر کل نزدیک است و بعد از اطراف خود را جوان هسته “پنج” بازیکنان با حمایت از بازیگران در سال 2019 آنها در حال حاضر گرفته شده برخی از مراحل برای بهبود این فهرست برای سال 2020 است.

اضافه کردن Clint کپلا و ریختن چند بد انقضای قرارداد می دهد بازها, افزایش, اما به خصوص قبل از ما می دانیم آنچه که آنها اضافه کردن در رایگان آژانس و پیش نویس (در هر زمان که اتفاق می افتد) آن را بیش از حد به زودی به پروژه هنگامی که آنها را در رقابت برای نقطه حذفی است که احتمالا بیشتر یک هدف واقع بینانه برای شلیک با توجه به آنها نمی رقابتی در این فصل (20-47). فکر می کنم در این سال گریزلیز که وارد فصل را با حداقل انتظارات اما چیتی راه خود را به مکان هشتم را در غرب (32-33) در زمان فصل را تعلیق.

خبر خوب این است هاوکز در شرق که اجازه می دهد تا برای بیشتر تحرک رو به بالا از غرب با Schlenk خود گفت: او فکر Hawks می تواند داشته شات در پلی آف این فصل تا به حال همه چیز رفته راه خود را (که البته نمی افتد و در همه). وقتی که من پرسید: Schlenk اگر او موافقت با مربی لوید پیرس که چسبیده است با بیانیه ای که هاوکز حذفی تیم فصل آینده او در واقع گفت: آن را سخت به پروژه قبل از دانستن آنچه اتفاق می افتد در offseason.

من این را می گویند هر چند: فصل آینده آن را به نظر نمی آید مانند شاهین دلایل بسیاری داشته باشد نه به ملاحظه گام رو به جلو است. آنها طرح را حدود 50 میلیون دلار در کلاه فضایی, اگر چه آنها نمی دانند دقیق خود را صرف قدرت تا لیگ نشان می دهد که چگونه بسیاری از کلاه ضربه آن را گرفته است به دلیل بیماری همه گیر. آنها تیم جوان خواهد بود یک سال و دو rookies که شانه بسیاری از دفاعی مسئولیت د’Andre شکارچی و کم مایل به قرمز کردم توده از بازی تجربه زیر کمربند خود را. آنها باید کپلا به عنوان رفتن به در مرکز Dewayne Dedmon حمایت او را که باید به Hawks بیشتر از دفاعی لنگر و بهبود بازگشت. آنها بازگشت All-Star استارت Trae جوان و 20 و 10 دستگاه John Collins که قادر خواهد بود به بازی بیشتر از موقعیت طبیعی در قدرت رو به جلو است. و آنها را به اضافه کردن بیشتر استعداد از طریق پیش نویس از آنها بالا انتخاب کنید. اما می توانید آنها را همه کسانی که قطعات با هم و ترجمه آنها را به برنده ؟ ما را ببینید.

در بهترین سناریو که در آن NBA می کند و دوباره در سال 2020 به پایان فصل, آیا شما فکر می کنم لیگ را بازی باقی مانده خود را به طور منظم فصل بازی و پس از آن برگشتی و یا شروع براکت با زمان پیش بینی میشه ؟

من به نظر من اما حتی کمیسر نقره آدم نمی داند که پاسخ به آن نشده است. من فکر می کنم که روزها میگذرن و ما بیشتر و بیشتر دور از این هفته به طور منظم فصل قرار بود برای پایان دادن به (هاوکز ” آخرین بازی شده اند مارس 15), راه اندازی مجدد آن بازی می شود به طور فزاینده کمتر احتمال دارد. هر زمان که آن را امن برای انجام این کار – که ممکن است در حالی که برای, بسته, تست داده و چه CDC و دیگر کارشناسان توصیه می کنند – من فکر می کنم این باعث می شود بیشتر حس برای رزومه با آف کردن بر اساس جدول رده بندی در زمان بازی متوقف شد احتمالا بدون طرفداران در حضور. من می دانم که ممکن است به نظر می رسد مانند یک تلخ را برای بهترین سناریو.

در یک کنفرانس تلفنی با رسانه های جمعه و نقره گفت: از سرگیری فصل به طور منظم هنوز روی میز است اما او فقط به اندازه کافی اطلاعات برای ایجاد این نوع از تصمیم گیری نشده است. او همچنین گفت که به طور بالقوه تاخیر در شروع فصل آینده یک گزینه است. در ارتباط باشید.

پس از تماشا این تیم در تمام سال دفاع من است بزرگترین منطقه از نگرانی. داشتن Dedmon پشت در حال رفتن برای کمک به برخی از, اما چه چیزی شما فکر می کنید باید انجام شود این offseason به کمک D? (همچنین چگونه Hawks برنامه ریزی در پرداختن به دفاع رفتن به جلو به خصوص با Trae جوان بر روی زمین؟)

من تصمیم به ترکیب این سوال! من یک کمی طرز فکر مختلف از برخی از زمانی که می آید به چه کسی/چه مجموعه ای از مهارت های هاوکز باید هدف این offseason. از یک سو بله هاوکز در حال تیراندازی مسائل این فصل با بدترین 3 نقطه در صد در لیگ (33.3%) و رتبه بندی شماره 23 در زمینه هدف در صد (44.9%) اما آنها در حال حاضر ریختن برخی از این مشکلات رها از جانبازان که کمک نمی کند زیاد است. من فکر می کنم این بسیار مهم است برای آنها برای پیدا کردن بازیکنان است که می تواند کمک در دفاع بیش از حد به خصوص با توجه به چقدر جوان پخش (پس او را در هسته از شاهین جرم) و چگونه او در تلاش برای دفاع از. بسته به نوع که در دسترس من فکر می کنم اسحاق Okoro یا اویاما Avdija می تواند جامد میدارد برای آتلانتا پس از آنها می توانید اضافه کردن مقدار جرم و دفاع.

Schlenk گفت: “بسیار متعهد به نگه داشتن خود را اول و دوم دور میدارد و برای که اولین انتخاب هاوکز را برای استعداد بیش مناسب است.

با توجه به جوان Schlenk همچنین گفت که او می بیند مایل به قرمز به عنوان یک بخش بزرگ از شاهین جبران جوان را ضعف در دفاع و اضافه کردن کپلا به مخلوط باید آنها را بهبود بسیار کمی در این زمینه ارائه شده او سالم است.

با واقعا پیدا کردن خود را شیار در پایان فصل و کلینت شروع در 5 فصل آینده, آیا شما فکر می کنم وجود خواهد داشت برخی از تغییرات در شروع 5? به طور خاص در بال?

ساختمان در آخرین پاسخ من فکر نمی کنم آن را دیوانه تصور صف شروع نوسان اگر مایل به قرمز می توانید در ادامه بهبود به عنوان یک تیرانداز است که ما شاهد شروع به اتفاق می افتد در ماه ژانویه است.

بدون دانستن که هاوکز اضافه خواهد شد در پیش نویس/رایگان آژانس, آن سخت است برای گفتن اما هر دو Kevin Huerter و د’Andre شکارچی به حال بالا و پایین فصول Huerter به عنوان او را از طریق صدمات شکارچی به عنوان او را از طریق رفت معمولی خود را rookie مبارزات بنابراین نه از آن نقاط به نظر می رسد واقعا قفل شده است.

هاوکز یک بیت از یک logjam در 5. که مرکز این است که حداقل احتمال وجود دارد در ابتدای فصل آینده?

مرکز یک ضعف بزرگ برای شاهین در این فصل را به دفاع و بازگشت است و در بخشی که چرا شما را دیدم بسیار کوچک با توپ کالینز در 5. من فکر می کنم حداقل به احتمال زیاد به بازگشت است که احتمالا Damian جونز خواهد شد که یک عامل آزاد است. جونز به طور متوسط 5.6 امتیاز 3.7 ریباند و 0.7 بلوک در 55 بازی و من فقط مطمئن شوید که هاوکز را re-sign او را زمانی که آنها هر دو کپلا و Dedmon در فهرست.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>