کلینت کپلا نمی خواهد خود را Hawks اولین در آینده است.

هاوکز خواهد بود بدون که به تازگی به دست آورد مرکز و به هنگام بازگشت از NBA همه ستاره در روز پنج شنبه در برابر گرما. کپلا (پاشنه) مجروح شد که به دست آورد توسط شاهین در مهلت تجارت در فوریه. 6. وجود دارد برخی تصور می کردند که او در دسترس خواهد بود پس از تمدید شکستن. اما او قادر به تمرین سه شنبه و به احتمال زیاد نمی خواهد در روز چهارشنبه.

هاوکز رسمی صدمه منتشر خواهد شد توسط 5 p. m. روز چهارشنبه.

کپلا بازی کرده است و در هشت گذشته و نه بازی از جمله چهار با شاهین پس از او به دست آورد تجارت با راکت. او به طور متوسط 13.9 امتیاز و 13.8 ریباند با راکت های این فصل است. او به طور متوسط از 12.2 امتیاز و 9.7 ریباند بیش از شش سال کار حرفه ای.

کپلا به دست آمده در چهار تیم تجارت از جمله تیمبرولوز و قطعات. هاوکز نیز به دست آمده Nene بود که چشم پوشی داد و تا اوان ترنر 2020 در دور اول پیش نویس انتخاب کنید و یک 2026-دور دوم انتخاب در مجتمع 12-بازیکن معامله است.

هاوکز نیز به احتمال زیاد بدون تازه به دست آورد و به جلو/مرکز Skal Labissiere (زانو). Labissiere به دست آمده در مهلت در مقابله با تریل بلیزرز که شامل یک 2024-دور دوم انتخاب و به صورت نقدی. او بازی کرده است و پس Dec. 28 و به طور متوسط 5.8 امتیاز و 5.1 ریباند در 33 بازی این فصل است.

بیشتر به آمده

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im