شاهین چیره Embiid, Sixers در نهایی چهارم از 129-112 از دست دادن

در زیر برخی از takeaways از بازی:

1. با اندازه و مهارت Embiid بود به سادگی بیش از حد برای شاهین به رسیدگی در طول بازی به خصوص در سه ماهه چهارم. Embiid به حال 22 کار خود را بالا 49 امتیاز در سه ماهه چهارم به پایان رسید و این بازی با 14 ریباند و سه پاس گل و سه دزد.

هاوکز تا به حال یک نقطه منجر به ورود سه ماهه چهارم شد اما outscored 38-20 در فینال 12 دقیقه در حالی که تیراندازی 30 درصد از زمین (9-برای-30) و رفتن بدون 3-اشاره گر (0-for-11). “به صداقت او احتمالا بهترین در لیگ ما,” Trae جوان گفت: از Embiid بود که 17-از-24 از میدان – از جمله 3-اشاره گر – و 14-از-15 از خط پرتاب آزاد. “فوق العاده ماهر فوق العاده قوی. هنگامی که او را در حالت حمله, آن را سخت برای محافظت از او.”

2. Rookie د’Andre شکارچی که از دست رفته شاهین’ پیروزی مقابل دالاس شنبه به دلایل شخصی بود و مغزش تیم جرم در سه ماهه سوم. انتهایی 17 در حاصل کار دو تیم به لطف عمدتا به کودک سه ماهه اول (از Sixers به سختی می تواند دست ساخت 11 از 15 عکس از میدان به سرعت آن را 31-16) سریع-شکستن غوطه دادن توسط شکارچی (جوان با بیس بال-تصویب کمک کردن دادگاه) کاهش کسری بودجه به 78-72 در 5:43 خوانده شده را علامت.

3-اشاره گر توسط شکارچی در بازهای بعدی در اختیار داشتن آن 3 نقطه بازی. هاوکز نگه داشته چنگ می زنند و راه خود را به عقب outscoring این Sixers 40-22 در سوم قبل از خشک شدن در چهارم. شکارچی تا به حال 16 امتیاز در سه ماهه سوم سال تنهایی به پایان رسید و با 22 کلی (6-15 FG, 1-6 از 3, 9-10 FT) اضافه کردن هفت ریباند و دو پاس گل. او به طور متوسط 16 امتیاز بیش از گذشته خود پنج بازی.

“من فکر می کردم بچه ها ما شد درخشان در سه ماهه سوم واقعا رقابت, را, رهبری, با راه ما در آغاز نیمه اول” شاهین مربی لوید پیرس گفت. “ما در عکس نیست سقوط امشب اما من فکر دفاع ما واقعا تبدیل شده تا به خصوص در سه ماهه سوم.”

3. حتی اگر او نمی تواند پیدا کردن یک ریتم از فاصله جوان بود و نقشه کشی نزدیک به یک سه گانه-دو قبل از همه چیز رفت و جنوبی برای شاهین در چهارم. او به پایان رسید با یک دو دو از 28 امتیاز (10-22 FG, 2-11 از 3, 6-6 FT) و 10 کمک برای رفتن با هفت ریباند. که رسما قرار می دهد او در 53 بازی های حرفه ای با 10-به علاوه کمک می کند که روابط Stephon Marbury برای ترین در لیگ, تاریخچه قبل از رسیدن به سن 22 (جوان 21).

4. ضرب و شتم Sixers در ولز فارگو سنتر در این فصل هیچ شاهکار آسان است. با روز دوشنبه پیروزی خود را در خانه رکورد را بهبود می بخشد و به یک لیگ-بهترین 27-2 (خود دور رکورد 9-20 باعث می شود کاملا در تضاد است که اضافه کردن اضافی گرانش به خود حذفی دانه).

هاوکز باید آنها را یک بار دیگر در فیلادلفیا مارس 21. “آنها بسیار خوب در این ساختمان گفت:” جان کالینز که اضافه شده 21 امتیاز و نه پرتاب ریباند. “همیشه سخت است به بیرون آمدن قوی در جاده, بنابراین ما فقط باید برای انجام یک کار بهتر از بیرون آمدن با برخی از شدت. من احساس می کنم ما آن را تا بعد از آن در بازی. دیر نیست ما در زمان منجر شود اما ما باید برای انجام یک کار بهتر از به پایان رساندن.”

5. در حدود 20 دقیقه برونو فرناندو تا به حال 10 امتیاز و چهار ریباند و یک به علاوه-2. او رفت 4-برای-8 از میدان و حتی اضافه شدن 3-اشاره گر خود را در اولین سه گانه از نوامبر. 30. آن را بهترین بازی در مورد یک ماه برای rookie که بازی های برگزار شده است صرفهجویی در فوریه.

با شماره

8-برای-38 (یا 21.1% چه Hawks شات از 3 نقطه محدوده 1.1 درصد بالاتر از فصل خود را پایین)

کردنی

“ما رفت و ما جنگیدند تمام راه برگشت بنابراین من قرار داده و تمام تقصیر را به گردن ما هر شب. اما به خصوص امشب. ما مبارزه و پس از آن از دست دادن, از دست دادن است که درک است که ما در این بازی است.” (کالینز در ناامیدی از اجازه دادن به این بازی لغزش دور چهارم)

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>