شاهین جلو و در اواخر دور در دو وقت اضافه به ضرب و شتم اورلئانز

آن زمان دو overtimes اما شاهین (20-46) در نهایت قرار دادن دور اورلئانز 143-138 دوشنبه در مزرعه دولتی آرنا.

در زیر برخی از takeaways از پیروزی:

1. هاوکز تا به حال یک شب از خط تا آن اهمیت بسیاری است. با 13.3 ثانیه برای رفتن rookie د’Andre شکارچی بود خراب در 3 نقطه تلاش و ساخته شده و هر سه از او می اندازد. با 3.3 ثانیه به سمت چپ طب مایل به قرمز خراب شد و رفت 2–2.

قبل از آن پنج باعث می شود آنها 11-برای-22 از خط (50%) و آنها به پایان رسید تا در پایان 16-برای-27 (59.3%). شکارچی به پایان رسید با یک دو دو از 13 امتیاز و 11 ریباند و مایل به قرمز به پایان رسید و با 22 امتیاز و هفت کمک می کند اضافه کردن یک برش بزرگ غوطه دادن یک Trae جوان کمک به یک سه نقطه سرب با 33.6 ثانیه به سمت چپ در دو OT.

جوان رفت 3-برای-4 از خط گم شده یکی که می توانست برنده بازی در مقررات با بازی در 122. “من به یاد داشته باشید که بر روی نیمکت و من دیدم (Treveon گراهام) از دست یک زن و شوهر رایگان می اندازد و من نگاه کردن در روی صفحه نمایش و دیدم ما تیراندازی شد 50 درصد از (خط)” جوان گفت:. “که فقط جدید بود. ما معمولا نمی شلیک کنید که بد از خط پرتاب آزاد. بنابراین برای تماس با ما از طریق آن سختی و هنوز هم در بالا آمده خوب بود.” ورود روز دوشنبه بازی هاوکز هشتم در لیگ در پرتاب آزاد تیراندازی (79.3%).

2. با وجود مبارزات در خط شاهین شات فوق العاده خوبی از این زمینه است. آنها گلوله 55.2 درصد از زمینه و 48.8 درصد از 3-نقطه محدوده. که یک فصل-درصد بالایی از راه دور به عنوان خود را 21 3 ساخته شده است که حس می کند با توجه به این دو اضافه شده overtimes. جوان رهبری تیم را با شش 3 و مایل به قرمز, شکارچی و وینس کارتر اضافه شده هر سه.

3. تا به حال شاهین برگزار شد به خود نه نقطه برتری 4:25 چپ در سه ماهه چهارم این بازی نیاز به سیم. پشت سر هم از جرم — 3-اشاره گر توسط مایل به قرمز و یک alley-oop و 3-اشاره گر توسط Kevin Huerter برداشته هاوکز به 115-106 مزیت است.

آنها حفظ نمی تواند آن را هر چند با اورلئانز در نظر گرفتن یک نقطه منجر شود با کمی بیش از یک دقیقه به بازی و دوباره با 5.5 ثانیه به بعد از ناپاک توسط مایل به قرمز (جوان کردن کف برای دفاعی که در اختیار داشتن و خراب شد که در آینده در اختیار داشتن رفتن 1-2). جوان نیز از دست رفته شناور است که می تواند مسجل آن را در اول وقت اضافه. اما او به ثمر رساند 12 از شاهین’ 21 امتیاز در این ترکیب اضافه کاری دوره و رهبری آنها را در به ثمر رساند با یک دو دو از 31 امتیاز و 16 کمک می کند. جوان در حلق آویز در برای پیروزی: “آن را به خصوص احساس خوبی برای من بود چون من به همین دلیل از آن رفت و به اضافه کاری. واقعا باید رفت که دور. اما آن را سرگرم کننده بود و من با افتخار از راه همه ما مبارزه برای چهار چهارم و پس از آن در وقت اضافه. ما واقعا مبارزه امشب و خوب بود برای دیدن آن است.”

4. جان کالینز به سختی می تواند از دست. قدرت رو به جلو به پایان رسید تا رفتن 12-برای-13 از میدان (92.3%) در کمی بیش از 45 دقیقه که در عکس کمتر از ایده آل رسید اما با 28 امتیاز. او همچنین اضافه شده یک بازی-بالا 11 پرتاب ریباند (پنج توهین آمیز) که کمک به شاهین را-دوباره بجای اول برگشتن the Hornets 53-35.

5. در میان coronavirus هاوکز در نظر گرفتن گام های اضافی برای نگه داشتن State Farm عرصه تمیز و امن برای طرفداران و کارکنان. هر مدیر عامل شرکت استیو Koonin آنها را افزایش کارکنان تمیز کردن 10 درصد از نصب بیش از 100 بهسازی ایستگاه های سراسر عرصه خواهد شد و باید آن را تمیز با یک دستگاه مه است که می تواند مواد شیمیایی ضد عفونی سخت به رسیدن به سطوح. که در علاوه بر این به سنتی پاشش و پاک کردن سطوح دادن توجه بیشتر به چیزهایی است که می تواند لمس اغلب توسط کسانی که در حضور (صندلی و دستگیره آسانسور دکمه دستگیره های درب و غیره.).

با شماره

40 (اورلئانز گارد تری Rozier رهبری در این بازی به ثمر رساند و سخت بود شامل)

کردنی

“مردم گام تا زمانی که تعداد آنها نامیده می شد به خصوص از بچه های جوان. ما انتظار زیادی از آنها و زیادی را در صفحات خود قرار. آنها پله بالا است.” (کالینز در شکارچی و مایل به قرمز)

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im