شاهین Q&A: چه وضعیت در Clint کپلا آسیب?

به انجمن خوش آمدید افتتاحیه شاهین Q&A. آن می آید در بسیار عجیب و غریب زمان با فصل در وقفه به دلیل coronavirus. اما هنوز هم وجود دارد چیزهایی که ما می توانیم بحث در مورد این تیم در حالی که همه در خارج وجود دارد است امیدوارم ماندن امن و سالم پس بیایید شیرجه رفتن در (برخی از سوالات ویرایش شده برای وضوح).

س: وضعیت Clint کپلا به پاشنه پا آسیب ؟ هر گونه نگرانی آن را نق نقو او تمام حرفه ای ؟

یک: برخی از اخبار خوب است. در این زمان از فصل تعلیق مارس 11 است که جدید ترین زمان مجروح شاهین بازیکنان شده اند مورد بررسی قرار کپلا شد ساخت خوب و عملکرد پیشرفت و پیشرفت بود برای شرکت در نیمه دادگاه تمرینات با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت (که می تواند به معنای تیراندازی و چابکی دریل و تمرین با این تیم هر چند آن را به عنوان اگر او را گرفتن بالا و پایین دادگاه در یک full-تماس با داد و بیداد). این یک گام بزرگ برای کپلا دیدن که چگونه خیره التهاب غلاف کف پا و پاشنه صدمات را می توان به طور کامل از بازیابی. کاملا وجود دارد هیچ دلیلی برای عجله کپلا عقب و خطر شکست حتی اگر فصل تا به حال ادامه داد: به طور معمول و معناداری وجود دارد شانس او نمی خواهد در همه بازی و یا بازی در یک سختگیرانه دقیقه محدودیت. کپلا بود برای کسب هاوکز و آنها می خواهند به دقت و با او تا زمانی که او 100% پاک (مربی لوید پیرس در حال حاضر اعلام شاهین حذفی تیم در سال آینده, و آنها قطعا نیاز به کپلا به منظور دستیابی به آن).

تا آنجا که که آیا این آسیب ادامه خواهد داد و به زحمت او در طول زندگی حرفه ای خود که غیر ممکن است برای پیش بینی, در این نقطه, اما او در حال پیشرفت و هاوکز نمایش کافی صبر با او نشانه خوبی است. یکی از چیزهایی که بسیار آسان است برای دیدن اگر شما نگاه در دسترس با راکت از پایان ماه دسامبر به آغاز ماه فوریه است که تلاش خود را به بازی از طریق آن کمک نمی کند با او را از دست رفته چند بازی در اینجا وجود دارد.

من نیز با دریافت یک یا دو سوال در مورد کپلا را قفل-اتاق حضور. آن را کمی سخت به بگویید که در این مرحله از او نیست به بازی با بقیه تیم و اغلب مجبور به کار کردن خود در شیوه به خصوص در مراحل اولیه rehabbing. اما در فرد کپلا می آید در سراسر به عنوان آرام سرد و جمع آوری شده است. او صحبت کرده است و چندین بار در مورد تمایل به کمک به شاهین’ بازیکنان جوان و او مقدار زیادی از حذفی مشاوره به من قرض بدهید. روی نیمکت کپلا کاملا فعال است. در از دست دادن در ممفیس در مارس 7, من می توانم نقطه کپلا مربیگری تا تازه کار و کم مایل به قرمز در طول یک ایست و او نیز ساخته شده است یک نقطه به Trae جوان تشویق در طول بازی.

همچنین: Skal Labissiere پاک شد برای بازگشت به اصلاح تیم تمرین است که معمولا آخرین مرحله نسبت به حال به طور کامل پاک.

س: آیا هر کسی که در این پیش نویس است که می تواند یک نویسنده در فصل آینده Atlanta Hawks یا هر فرد پیش نویس در این پیش نویس مهم نیست که چگونه بالا رفتن به آینده روی نیمکت فصل آینده?

یک: این احساس کمی عجیب و غریب به صحبت کردن خیلی پیش نویس در ماه مارس اما با فصل معلق و بسیار, بالا در هوا آن را دریافت کنم. که واقعا دشوار است برای پاسخ به سوال در این نقطه است. من فکر می کنم از همه مواضع هاوکز می تواند نگاه به اضافه کردن آن باعث می شود بیشتر حس برای رفتن بعد از دو راه بال. البته که اسب شاخدار ترین تیم ها پس از. اما آیا این قوی ترین پیش نویس کلاس. وجود دارد به نظر نمی رسد به بسیاری از بازیکنان که به سقوط به رده که وجود دارد را روشن طرح ریزی برای چگونگی قرعه کشی خواهد شد.

آن را به شما بستگی دارد که در آن Hawks انتخاب کنید و اگر آنها تصمیم به نگه داشتن آن, اما من کاملا مطمئنم که دولت گرجستان خواهد تلنگر درب آن اگر شاهین به نحوی که یوگا را Anthony Edwards, پیش بینی می شود بالا انتخاب کنید و قطعا قادر به ثانویه بازیساز و گلزن. سپس شما باید اسحاق Okoro از Auburn است که پیش از بازی در دفاع اما شات 28.6% از 3 نقطه در محدوده این فصل با اضافه کردن 12.8 امتیاز در هر بازی.

یک چیز را به نگه داشتن در ذهن است که هاوکز’ بی تجربگی آنها صدمه دیده است در این فصل است. هر چیزی ممکن است اگر آنها را در یک بازیکن شروع می شود که سرعت عالی, اما آنها همچنین امیدوارم نمی خواهد که برای قرار دادن بیش از حد بر روی یک تازه کار را ورق.

س: پیرس با اشاره به این تیم عدم تلاش به خصوص در دفاعی در کنار چندین بار در این سال پس از بد و زیان. چه تغییراتی می پیرس را به آدرس این قبل از شروع فصل آینده? (همچنین که مناطق خواهد پیرس و این تیم خواهم برای بهبود و چگونگی انجام آنها در انجام طرح پس؟)

یک: حلقه دو سوراخ سوال هم برای ساده کردن فرآیند. در طول بیشتر از فصل قبل از همه ستاره به خصوص دوره تاریک زمانی که کوین Huerter را از صدمات و جان کالینز’ تعلیق همپوشانی در ماه نوامبر پیرس را اغلب می گویند برخی از نسخه “ما فقط نمی رقابت” پس از ضرر و زیان است. فوران چاه نفت از دست دادن در دیترویت و خارج از غرفه به من, وقتی که شاهین داد تا یک 20-0 اجرا در سه ماهه اول و از آن زمان پیرس بیش از یک ساعت به بیرون آمدن از اتاق قفل برای postgame رسانه های در دسترس (آنها برگزار شد یک جلسه تیم پس از شکست). “رقابت” و “روح رقابتی” بودند buzzwords برای پیرس و روشن شد بعد از آن بازی که تقریبا به معنای تلاش و دانستن آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود در NBA. که به معنی بازگشت و رفتن به صورت 50-50 اما همچنین در حال آواز و برقراری ارتباط در دفاع (که می تواند دشوار برای جوان, تازه کار سنگین تیم) و اعمال قضاوت خوب پس کشیدن نیست تا برای بد بلوز پس بد بلوز با 18 ثانیه در سمت چپ بر روی ساعت شات. در زمان او نیز با استفاده از این اصطلاح برای زمانی که هاوکز اجازه بد عکسبرداری در شب بر دفاع از خود.

بسیاری از کسانی که کمی تلاش نقش اضافه کردن اما بازها کاملا باید بهتر دفاعی تیم در فصل آینده اگر آنها می خواهند یک گام رو به جلو و این تمرکز است. آنها در حال حاضر انجام می شود چند چیز را به آدرس. اولین آنها اضافه شده کپلا. حتی اگر او یک دفاعی نجات دهنده آن خواهد بود بهبود بیش از دامیان جونز که خوب نیست در تمام در دفاع یا rookie Bruno فرناندو که به نظر نمی آید آماده برای مقدار دقیقه او را به بازی. تا آنجا که ارتباطات در دفاع کهنه مرکز Dewayne Dedmon قطعا به شاهین دفاعی صدای (من به یاد داشته باشید راه رفتن به رختکن در بوستون اولین بازی پس از Dedmon دوباره به تیم و تفکر “این است که بلندترین من تا کنون شنیده pregame اتاق قفل” را به عنوان Dedmon گفت: داستان های خنده دار و با دوستان قدیمی) اما او تنها بازی 10 بازی برای آنها در این فصل است. اضافه کردن کپلا همچنین جلوگیری کالینز از نیاز به بازی به همان اندازه که به معنی کالینز نمی خواهد باید برای مطابقت با اندازه بزرگتر نخبگان 5 را به عنوان اغلب.

بسیاری از جانبازان که نمی بسیار کمک (Evan Turner چندلر پارسونز آلن Crabbe) رفته است. Rookie کم مایل به قرمز نشان داد دفاعی وعده کردم و خیلی بهتر در طول فصل. خواهیم دید که چه Hawks اضافه کردن در offseason بیشتر به گوشت گاو تا دفاع. همچنین با سوراخ ایجاد یک هدف مشخص ساخت برگشتی در سال آینده, تیم ارقام به آنها انگیزه بیشتری خارج فقط برای بازسازی آینده است. اگر شما به تماشای شاهین’ دو بد ضرر و زیان به گریزلیز در ماه مارس با ممفیس مبارزه با دندان و ناخن برای حفظ هشت دانه در کنفرانس غرب شما می دانید منظورم چیست. یک چیز به اشاره است که بیش از هاوکز گذشته 27 بازی آنها رفت 12-15 و پیرس بدنام عدم روح رقابتی بسیار نادر تر در مقایسه با 8-32 شروع می شود.

س: چه شد که رابطه بین DeAndre’ Bembry و پیرس به سمت پایان فصل ؟ آیا شما فکر می کنم Bembry خواهد بود در سال آینده?

A: نه, من فکر نمی کنم Bembry خواهد بود اما که نمی تواند به چیزی برای انجام با او در رابطه با سوراخ. او می تواند یک عامل آزاد و من فقط نمی بینم Hawks نگه داشتن او را در اطراف خشن فصل او بود. او با بازی در 43 بازی و واقعا حرکت سوزن و تا به حال بازی های برگزار شده پس Jan. 20 در آن زمان از فصل تعلیق کنار با درد شکم. من صحبت با او در مورد آسیب خود را و آن را صدا مانند او اساسا تا به حال تیره و تار خود را در کشاله ران و آن در نظر گرفتن در حالی که به درمان است.

همانطور که در حال حاضر Bembry طولانی ترین-شاغل هاوک اما صدمات اغلب او را به عقب. او در 38 بازی به عنوان یک تازه کار و 26 در فصل 2016-17 قبل از دور او را بهترین سال در فصل گذشته در 82 بازی با 8.4 امتیاز در هر بازی اما پس از این سال به نظر می رسید به یکی دیگر از گام به عقب.

س: من فقط کنجکاو چرا Trae جوان را با این همه ستاره ؟ او استفاده از نرخ است که در 99 درصد از لیگ و تولید است و نه فقط ترجمه به هر برنده است. هنگامی که سرزنش خواهید برای قرار دادن در او ؟

A: خوب, او رای دادند همه ستاره توسط طرفداران رسانه و همکار بازیکنان NBA. اگر شما یک جوان طرفدار شما قطعا حق خود را از نظر. اما اگر شما فکر می کنم که دلیل Hawks تلاش کرده اند در فصل گذشته و یا در این فصل فکر می کنم دوباره. اکثریت خود را در حمایت از بازیگران در هر دو فصل بوده است نه خوب و نه تیم ساخته شده است به نفع خود. این واقعا حس را به سرزنش جوان برای که.

شما می توانید انتقاد جوان برای اینکه یک مدافع خوب است که عادلانه است و آن قرار دادن Hawks در روی حیله و تزویر موقعیت نیاز به احاطه او با مدافعان به آن را تشکیل می دهند. اما او یک حمله جادوگر و برتری به عنوان یک بازیساز بستن سوم در لیگ به ثمر رساند (29.6) و دوم در کمک (9.3) در زمان فصل را تعلیق. با آنچه به نظر می رسد در حال حاضر به عنوان یک بهبود فهرست فصل آینده که می تواند بهتر چوب اندازه گیری برای جوان به دنبال گذشته چه او در حال حاضر انجام شده است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>