شاهین’ State Farm عرصه برای تبدیل شدن به گرجستان بزرگترین رای گیری حوزه

به عنوان Hawks مدیر عامل شرکت استیو Koonin تماشا تظاهرات آشکار در آتلانتا برانگیخته شده توسط جورج فلوید مرگ و مداوم مسائل مربوط به خشونت پلیس و مبارزه برای عدالت نژادی, او متوقف به فکر می کنم در مورد چه می آید بعدی.

“این فقط به من زده است که اگر هیچ چیز از این در اعتراض به ایجاد تغییر و سپس ما را خورده اند” Koonin گفت.

این فکر به سرعت بدل به یک ایده است که می سازد در Hawks های اخیر تمرکز بر حق رای و پس از شرکت گسترده بحث و گفتگو در مسابقه در اوایل ماه ژوئن — اگر دولت مزرعه عرصه می تواند تبدیل به یک نظرسنجی ، آن را نمیگیرد طولانی برای این ایده را به شکل با Koonin تبادل ایده به Fulton County رئیس کمیسیون Robb پیتز در ژوئن 18. در روز دوشنبه Fulton County مدیره از ثبت نام و انتخابات تایید مزرعه دولتی عرصه را برای آینده 2020 انتخابات با آغاز رای گیری زودهنگام جولای 20 گرجستان را به طور کلی اولیه رواناب Aug. 11.

هاوکز در عرصه’ تنظیم شده است برای تبدیل شدن به گرجستان بزرگترین-تا کنون حوزه رای گیری.

“مطلب: Fulton County می افزاید: 11 رای گیری سایت

پس از Koonin گفت Hawks مربی لوید پیرس و صاحب تونی Ressler در مورد این ایده آنها به سرعت شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره.

“ما اعتقاد داریم که این خوب است برای آتلانتا خوب برای Fulton County خوب برای گرجستان, واقعا, خوب برای کشور” Ressler گفت. “پس هر کس در سازمان ما شرکت چیزی است که همه ما بسیار افتخار می کنیم.”

پیرس نشسته در اتحادیه ملی بسکتبال, مربیان, انجمن کمیته نژادی و بی عدالتی و اصلاح شده است و آوازی رهبر برای لیگ در هفته های اخیر. او پس از فلوید مرگ و همچنین مرگ Ahmaud Arbery در نیوبرانزویک و در اوایل ماه ژوئن به یک سخنرانی در یک NAACP مارس در مرکز شهر آتلانتا ذکر هاوکز ” امید به نوبه خود State Farm عرصه به یک حوزه رای گیری.

به عنوان پیرس در ادامه به انتشار این هدف و بحث در مورد آن بیشتر او و شاهین متوجه شدم فقط چگونه بسیاری از مردم در حمایت از ایده. پیرس گفت که او قصد دارد به بحث در طول جلسه تمام 30 NBA سر مربیان دوشنبه شب چگونه Hawks همکاری با Fulton County, به این اتفاق می افتد با این امید که بیشتر تیم ها و سازمان ها به دنبال کت و شلوار.

“این است که اطلاعات و اخبار به ارائه” پیرس گفت. “و ما رقبای. این خواهد بود یک چالش به 29 مربیان دیگر در لیگ ما اگر آنها می توانند این کار انجام شود. … من با تشویق ما بودن مدل برای رای گیری ما بودن رهبر و این یک واقعیت و سپس ما منجر به اتهام و بقیه از کشور ما را تشویق به رای دادن.”

در رای گیری اولیه Fulton County ساکنان می توانید در هر رای گیری سایت در شهرستان پس در پای صندوق رای در دولت مزرعه عرصه خواهد بود یک گزینه برای بسیاری از.

هاوکز چندین منابع آنها فکر می کنم کمک خواهد کرد که تسهیل صاف فرآیند رای گیری از جمله صدها نفر از پاره وقت و تمام وقت کارکنان دولت, مزرعه آرنا که آموزش داده خواهد شد در حال تبدیل شدن به نظرسنجی کارگران است. هاوکز پرداخت خواهد شد کسانی که کارگران هر چند اجباری نیست و هر کسی می تواند انتخاب کردن. آنها همچنین خود را کامل در آن کارکنان در دست هر روز برای رای گیری روند.

این کشور همچنان به مقابله با coronavirus هاوکز بر این باورند که عرصه را اندازه (680,000 فوت مربع) کمک خواهد کرد که نگه داشتن مردم به عنوان امن آنها رای بدهند. همه کارکنان را به پوشیدن ماسک با رای دهندگان به شدت تشویق به پوشیدن ماسک و همچنین دست-ضد عفونی کننده ایستگاه های قرار گرفته در سراسر ساختمان و تمام مسیرهای به رای دادن خواهد شد که مردم قرار است شش فوت از هم فاصله با ماشین های رای گیری اجتماعی فاصله گرفته و همچنین. علاوه بر این بیش از 1500 پارکینگ اطراف میدان جنگ خواهد بود برای وسایل نقلیه با رای دهندگان.

این مهم بود که برای شاهین به انجام هر Ressler از حق رای مهم است برای آتلانتا جامعه و طرفداران این سازمان است.

“ما فکر می کنم ما بهترین-اجرای عرصه در کشور” Ressler گفت. “ما می خواهیم به بخشی از در حال اجرا کارآمد ترین بهترین محل رای گیری در کشور است. ما در حال رفتن به انجام هر کاری که ما می توانیم برای کمک به دوستان ما در شهرستان Fulton این ویژه. … کارکنان ما همه در. ما رهبری است و همه در. بنابراین این چیزی است که ما را به عنوان یک چالش و امیدوارم به ما کمک می کند و این برای ما بسیار مهم است چرا که ما معتقدیم بسیار مهم است به جامعه که ما اقامت در و که طرفداران ما زندگی می کنند.”

به دلیل تاخیر ناشی از کروناویروس که 2020-21 NBA فصل شروع خواهد شد و تا دسامبر به عنوان مخالف به ماه اکتبر یک عامل ساخته شده است که این ایده ممکن است.

شاهین بازیکنان نیز خواهد شد با استفاده از رسانه های اجتماعی برای تشویق رای دهندگان.

این یکی از راه های هاوکز می توانید اقدام و عمل به عنوان یک جامعه منابع Koonin گفت.

“اگر ما می خواهیم تغییر آن شروع می شود در نظر سنجی” Koonin گفت. “بنابراین ما در حال رفتن برای کمک به اثر تغییر و رشد رای گیری در شهرستان Fulton و ایجاد ایمنی در یک زمان بسیار دشوار است. و ما هیجان زده به آن را انجام می دهند.”

گرجستان و وزیر امور خارجه براد Raffensperger ستایش شاهین’ تلاش برای تبدیل شدن به یک رای گیری اولیه در محل: “همکاری بین Fulton County و آتلانتا هاوکز یک مثال از نحوه بخش عمومی و بخش خصوصی می تواند با هم کار کنند برای رسیدگی به این مسائل ما را دیدم در ژوئن 9. به دنبال به جلو ما امیدوار به ساخت بیشتر از این مشارکت با بخش خصوصی و گروه های مدنی برای حمایت از رای دهندگان دسترسی بی سابقه ای در طول این بیماری همه گیر. با تشکر از شما به آتلانتا هاوکز و به State Farm, عرصه, در علاوه بر این به Fulton County اختصاصی انتخابات, برای ساخت این ممکن است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>