خر را دریافت راهنمایی از NBA در چه مجاز و تحت وقفه

این یک بینهایت عجیب و غریب خالی در ورزش جهان است.

هیچ NBA هیچ مارس جنون, هیچ, MLB هیچ MLS. هیچ چیز واقعا به عنوان کارشناسان و رهبران در سراسر کشور تشویق “اجتماعی فاصله” به عنوان یک استراتژی برای محدود کردن گسترش coronavirus. سه بازیکنان NBA — یوتا رودی Gobert و داناون میچل و دیترویت مسیحی چوب — در حال حاضر آزمایش مثبت برای ویروس. Gobert برای اولین بار تشخیص داده می شود چهارشنبه شب. پیستون شده بودند جاز چهار روز قبل از.

در نامه ای به طرفداران NBA کمیسر آدم Silver اعلام کرد که لیگ را به “حداقل” 30 روز وقفه با قصد “به سر فصل اگر و هنگامی که آن را تبدیل به امن برای همه نگران است.” که قرار فرضی رزومه در مورد تاریخ مارس 10, هر چند نقره گفت: در 12 مارس در مصاحبه با TNT که 30 روز زمان بیشتر به مردم راهنمایی برای زمانی که لیگ را دوباره ارزیابی. این امکان شاید حتی احتمال دارد که این وقفه را در دراز برای طولانی تر از آن است.

وجود دارد چند سناریو برای چه انتظار می رود که همه آنها مبتنی بر چیزی بسیار بزرگتر از توپ بسکتبال: چگونه این کشور قادر به مهار coronavirus در آینده نزدیک.

در میان تمام عدم قطعیت لیگ است را در دراز مدت مشاهده Hawks صاحب تونی Ressler گفت.

“NBA به عنوان یک کسب و کار به عنوان یک ورزش فوتبال به عنوان یک گروه از 30 فرانچایز کاملا متعهد به در نظر گرفتن یک دیدگاه بلند مدت از چه چیزی بهترین را برای این بازی چه چیزی بهترین را برای فن پایه چه چیزی بهترین را برای بازیکنان چه چیزی بهترین را برای کارکنان” Ressler گفت: از پیام خود به Hawks طرفداران در حالی که این فصل در وقفه. “بنابراین توانایی را مشاهده طولانی من فکر می کنم به خصوص در یک محیط شبیه به این. … اگر شما عاشق NBA, شما باید انتظار برای دیدن بسیاری بیشتر از آن. شاید در چند هفته آینده شاید حتی در چند ماه آینده, اما, شما یک مقدار زیادی بیشتر NBA بزرگتر و بهتر از همیشه است و من احساس می کنم کاملا خاص است.”

یک سناریو می تواند به بازی بازی های بدون طرفداران در حال حاضر — این که آیا با از سرگیری فصل به طور منظم و یا یک مختصر برنامه رفتن مستقیم به postseason یا حتی پیرایش حذفی فرمت. بسیاری از مکان ها از جمله کالیفرنیا اوهایو و نیویورک را ممنوع حوادث با جمعیت زیادی تا بازی بدون طرفداران می تواند به یک واقعیت اگر بازی عقب می آیند در حالی که این قوانین هنوز هم در اثر. آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد که بزرگ اجتماعات بیش از 250 نفر بیشتر خواهد بود ممنوع است.

یکشنبه شب CDC توصیه می شود که برای بعد از هشت هفته مردم برای جلوگیری از تجمعات از 50 به علاوه مردم را به هدایت اشاره “وقایع هر اندازه باید تنها بود ادامه داد: اگر آنها می تواند انجام شود با پایبندی به دستورالعمل برای حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر, دست, بهداشت و اجتماعی فاصله.”

لیگ است که هماهنگی با بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی در علاوه بر این به مقامات دولتی نقره ای نوشت: در نامه خود به تعیین “پروتکل های امن برای از سرگیری بازی های ما است.” او همچنین به ذکر است که اگر بازی ها بازی نمی کند و یا باید بدون طرفداران در می ایستد که تیم ها را صادر طرفداران یا بازپرداخت و یا اعتباری به بازی آینده.

ما در بازی uncharted waters اما نقره گفت: در همان TNT که این امکان فصل نمی خواهد ادامه دهد هر چند که چیزی لیگ می خواهید برای جلوگیری از. اگر فصل معلق است به تابستان تیم می تواند شروع به برخورد برنامه ریزی مشکلات با عرصه.

NBA تعلیق بازی به عنوان کاتالیزور برای ورزش های دیگر لیگ ها و سازمان ها به دنبال کت و شلوار. هاوکز مطلع شدند در سه ماهه چهارم از روز شنبه به وقت اضافه از دست دادن به نیکز که فصل قرار بود در وقفه. آنها 20-47 با 15 بازی در سمت چپ به بازی.

آن را بیش از حد به زودی به می گویند دقیقا چه مسیر NBA را و آن را به احتمال زیاد خواهد بود که راه را برای مدتی.

تیم را دریافت راهنمایی بیشتر از لیگ روز دوشنبه در آنچه که آنها مجاز به انجام است. در روزهای اخیر آنها نشده اند مجاز به عمل به عنوان یک گروه.

اگر چه فصل را تعلیق را دشوار است به آن را اندازه گیری لازم برای طرفداران, در علاوه بر این به بازیکنان شاهین مدیر کل تراویس گفت: Schlenk.

“ما در حال انجام این کار برای سلامت و ایمنی بازیکنان ما اما احتمالا حتی بزرگتر (گروه) ما در حال انجام این کار برای سلامت و ایمنی ما طرفداران” Schlenk گفت. “ما می خواهیم به مراقبان برای مراقبان برای شهر آتلانتا. به طوری که یک نیروی محرکه در پشت همه این است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de