شاهین خواهد شد مراقبت از کارکنان در میان NBA وقفه صاحب تونی Ressler می گوید

قبل از همه چیز بودند تشدید شاهین صاحب تونی Ressler ابراز مقاصد خود.

اگر coronavirus تا کنون آورده NBA فصل به توقف هاوکز را ترک نمی کنید بخشی خود را-زمان کارکنان بالا و خشک است.

“رک و راست من فوق العاده با افتخار کار کردن برای کسی مثل تونی که هفته پیش گفت: “اگر ما تعطیل, ما باید به مراقبت از ما پاره وقت کارکنان'” شاهین مدیر عامل شرکت استیو Koonin گفت.

متاسفانه coronavirus مجبور است که فقط با لیگ تعلیق بازی چهارشنبه شب پس از یوتا جاز مرکز Gobert اولین آزمایش مثبت برای این ویروس با هم تیمی خود داناون Mitchell تست مثبت پنج شنبه.

انشعابات NBA در نظر گرفتن حداقل 30 روز وقفه کشش دور و گسترده از فوری به بیشتر های طولانی مدت است. از ترس از گسترش ویروس و بیشتر بازیکنان و یا کارکنان تست مثبت به اختلال تیم برنامه به فن ناامیدی با بازی در پایان به طور ناگهانی. اضافه شده در نتیجه به نظر تمام افراد شاغل در تیم های که شغل اغلب به صورت پاره وقت یا فصلی هستند و در حال حاضر در معرض خطر است.

از شروع هاوکز برنامه ریزی در نظر گرفتن مراقبت از خود را در هر دو پاره وقت و تمام وقت کارکنان در حالی که لیگ است که در برزخ است.

“ما بسیار روشن مجموعه ای از اولویت ها در این نوع از قابل توجه زمان که ما در حال زندگی می کنند از طریق” Ressler گفت. “حفاظت از طرفداران ما حفاظت از کارکنان و حفاظت از شهرت لیگ ما همه از آن مهم است اما اجازه دهید وجود داشته باشد هیچ سردرگمی است که به معنی مراقبت از همه از کارمندان ما تمام وقت ما ،

به عنوان وضعیت با کروناویروس در ادامه به آشکار شدن آن غیر ممکن است بدانید که اگر NBA بازی را از سر بازی بعد از 30 روز. اما Hawks باید پرداخت دو دوره آینده و اگر کارکنان برنامه ریزی برای کار و یا برنامه ریزی شده بود به کار آنها می تواند انتظار می رود به پرداخت برای کسانی که دوره Koonin گفت.

آنها در حال اضافه کردن بیشتر کارکنان به یک متن هشدار به طوری که آنها می تواند به برقراری ارتباط با آنها را به طور منظم در مورد این موضوع.

این تبدیل به یک مکالمه در طول لیگ به عنوان Mavericks صاحب علامت کوبا روز چهارشنبه گفت که او برنامه ریزی شده در کنار هم قرار دادن یک برنامه برای کارگران ساعتی و کاوالیرز اعلام کرد که آنها خود را پرداخت ساعتی و رویداد کارکنان به عنوان اگر هر بازی/رویداد تا به حال انجام شده است. بروکلین گارد اسپنسر Dinwiddie در توییتر ابراز تمایل خود را برای این شبکه به انجام همان.

برای Ressler تصمیم گرفت یکی از آسان است.

“این است که چگونه به نظر من کسب و کار خوب باید اجرا” Ressler گفت. “ما می خواهیم آنها را به می دانم که ما در حال متعهد به آنها فقط به عنوان ما می خواهیم آنها را به متعهد بود به ما. این است که نسبتا آسان تصمیم گرفته است برای ما کارمندان ارشد. … به نظر می رسد برای بسیاری از ما آن را فقط کار درست را انجام دهید. من فکر نمی کنم آن را به حال شده است یک بحث در فروشگاه ما. من افتخار است. ما هیجان زده به آن را انجام دهد. ما انتظار می رود به آن را انجام دهد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de