هیدن هرست امید به فلش خود را با سرعت و مسدود کردن استعدادهای شاهین

هرست در آخرین بازی فصل در 265 پوند است که نه پوند سنگین تر از هوپر را وزن ذکر شده. او نیز اجرا می شود 40 yard dash در 4.67 ثانیه در حالی که هوپر آن را اجرا می کند در 4.72 ثانیه است.

در یک حذفی-عقد پیروزی بوفالو هرست broke loose برای 61-حیاط touchdown گرفتن و به 20.5 mph در بازی.

“زمانی که من به بالتیمور من قرار داده و در برخی از وزن به دلیل اجرای بازی اما من قادر به حفظ سرعت من” هرست گفت: مجله آتلانتا قانون اساسی در روز دوشنبه. “من سال گذشته در 265 و این جایی که من هستم در حال حاضر. من فکر می کنم که خیلی خوب بازی کردن وزن برای من بازی اجرا میشه و من با سرعت به عنوان به خوبی.”

سرعت بخشی است که چه چیزی باعث هرست جذاب جایگزینی برای هوپر. شاهین با توجه به هرست در سال 2018 پیش نویس اما کلاغ انتخاب او یک موقعیت در مقابل Calvin ریدلی.

هوپر ساخته شده دو سفر به نرم افزار کاسه به عنوان یک جایگزین, کار عمدتا زیر مسیرهای گسترده ای از گیرنده های خولیو جونز و کالوین ریدلی. هوپر زد بسیاری از عبور از راه ها و سوراخ که در مناطق.

اگر آنها حق matchup, شاهین می تواند شلیک هرست تا درز از مناطق عمیق تر در راه است.

“این رفتن به یک تناسب کامل,” هرست گفت. “(هماهنگ کننده توهین آمیز خنجر) Koetter را تصویب سنگین جرم در حال رفتن برای من مناسب هست. آن را به من اجازه می دهد به انجام برخی از چیزهایی که من شخصا به خوبی انجام دهد (مانند) کشش این زمینه به صورت عمودی و امیدوارم ایجاد برخی از عدم تطابق برای بچه های دیگر, Julio و کالوین. من تو را دیدم که در آن آنها برداشت Laquon Treadwell به عنوان به خوبی. آن را بسیار قوی جرم. من فقط هیجان زده می شود بخشی از آن است.”

در تجارت شاهین دریافت کلاغ’ دور چهارم انتخاب در سال 2020 پیش نویس NFL اما داد تا خود را در دور دوم (55) و یک پنجم دور انتخاب در سال جاری پیش نویس برای دریافت هرست. با هوپر مجموعه برای پیوستن به قهوه ای در رایگان آژانس و انتشار تنگ پایان لوقا استاکر های شاهین گرفتن نازک در موقعیت.

Jaeden گراهام و کارسون مایر تنها تنگ به پایان می رسد در فهرست قبل از هرست تجارت است.

هرست حرفه ای بدست کردن را شروع کند. او در 28 بازی ساخته شده و تنها چهار شروع می شود برای کلاغ در آن زمان او گرفتار 43 62 عبور هدفمند برای 512 متری و سه touchdowns.

“من سال اول سخت بود با تمام استرس شکستگی در پا” هرست گفت. “من از دست رفته چهار بازی اما من احساس می کردم رقابت در سطح بالا قبل از (آسیب). من به پایان رسید من اول فصل خیلی خوبی است.

“من برگشتم سال آینده و راه که (کلاغ توهین آمیز هماهنگ کننده) گرگ روم با بهره گیری از تنگ به پایان می رسد در بالتیمور است که بسیار منحصر به فرد برای هر وضعیت. من فکر می کنم با من نیک بیل و مارک اندروز ما تا به حال کاملا چرخش در انتهای تنگ. همه ما همه چیز واقعا خوب و تکمیل هر یک از دیگر.”

مثل اکثر جوان تنگ می رسد هرست بود به کار بر روی خود را مسدود کردن.

“تا آنجا که به اجرای بازی که چیزی که واقعا به من کمک کرد مادر به عنوان یک بازیکن” هرست گفت. “او مورد استفاده من در این زمینه است. من قادر به ایجاد برخی از نمایشنامه وجود دارد در پایان فصل به ما کمک کند برنده برخی از ballgames.”

هرست که صحبت علنی در مورد نبرد با افسردگی و اقدام به خودکشی یک دختر سابق, بازیکن بیس بال که سه سال در پیتسبورگ دزدان دریایی’ سیستم مزرعه. پس از آن او را دعوت به راه رفتن در کارولینای جنوبی توسط استیو Spurrier جونیور پس از Spurrier تعداد بازنشسته/چپ خواهد Muschamp منتقل هرست به پایان رسید.

“این نوع از گردباد هنگامی که من سمت چپ دزدان دریایی” هرست گفت. “من آمد در اینجا به جکسون و در واقع تمرین با Bolles من دبیرستان قدیمی تیم است. … دانشگاه مربیان آینده شد با نگاه کردن به بچه های دبیرستان و مربی Spurrier (جونیور) پایین آمد. او به تماشای من با آنها تمرین یک روز و به من پیشنهاد پیاده روی در نقطه. بقیه نوع سابقه ای از وجود دارد.”

هرست صحبت با Koetter, تنگ به پایان می رسد مربی بن استیل و مربی دن کوین.

“من و مربی Koetter هفته گذشته صحبت کردیم و او به من گفت در مورد چگونه او با استفاده از کامرون Brate (در خلیج تمپا) و چیزهایی که او را با هوپر در سال گذشته” هرست گفت. “این هیجان انگیز به تنگ پایان در که جرم به خصوص با توجه به مت (رایان) پرتاب توپ به تنگ می رسد و با بهره گیری از آنها.”

استیل ارائه شده است برخی از راهکار مواد برای هرست به شروع به کار بر روی.

“مربی کوین تصریح کرد: اخوان المسلمین, پیام, و من فکر می کنم من قصد دارم به جا است که به خوبی” هرست گفت. “من همواره یک تیم برای اولین بار ، مربی Muschamp واقعا القا است که در ایالات متحده در کارولینای جنوبی است.”

داستان از نوار

هرست قابل اندازه گیری هوپر
6-5 ارتفاع (پا) 6-4
265 وزن (پوند) 254
32-3/4 اسلحه (اینچ) 33-3/4
9-3/4 دست (اینچ) 10-5/8
4.67 40-حیاط داش (ثانیه) 4.72
31.5 عمودی (اینچ 33
10 پرش گسترده (پا) 9 -7.5
7.19 3-مخروطی (ثانیه) 7.0
4.37 20-حیاط شاتل (ثانیه) 4.32

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>