کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر در coronavirus نبرد

در مواجهه با گزارش به طور بالقوه خطرناک محل کار در هفته گذشته گرجستان خط مقدم بهداشت و درمان کارگران شروع به فکر کردن نه فقط در مورد صرفه جویی در زندگی بیماران. آنها تا به حال به فکر کردن در مورد زندگی خود و اعضای خانواده خود زندگی بیش از حد.

بارها و بارها آنها انتخاب های دشوار است.

در Wellstar بیمارستان در لاگرانژ یک پزشک داوطلب در هفته گذشته برای پوشش تمام اتاق ممکن است coronavirus بیماران به نگه داشتن دیگر پزشکان در کارکنان از راه آسیب است. یک دکتر ER درمان بیماران آلوده در آتلانتا شروع به خواب در خانواده گاراژ آپارتمان به طوری که او نمی خطر افشای همسر خود و فرزندان جوان است. پرستاران در آگوستا درهم به مراقبت از فرزندان خود را به مدارس بسته و آنها را تماشا همکاران مانند شاهین به مطمئن شوید که آنها با خیال راحت تحت پوشش به عنوان آنها ملبس به دستکش و ماسک و لباس. پزشکان و پرستاران در سراسر کشور مشغول به کار به کشش منابع که به سرعت در حال اجرا وجود نگرانی ها در مورد واقعیت های این هفته آمده است.

“مرتبط با: گرجستان, MD, در, شیوع

“پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

“ما همه امنیت هر یک از دیگر” گفت: Irma Westmoreland یک پرستار در Charlie Norwood VA Medical Center در آگوستا که در آن دختر او یک پرستار است.

در حالی که بسیاری از گرجستان سنگر در خانه, تلاش برای ماندن با خیال راحت پنهان از coronavirus خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در پشت چرخ از آمبولانس و یا شروع شیفت های طولانی در اتاق های اورژانس و مراقبت ويژه که در آن آنها می آیند به تماس مستقیم با این بیماری است.

به عنوان تعداد موارد تایید شده شروع به رشد تصاعدی و کمبود عرضه بجوش و خروش آمدن به بحران, به گزارش رشد بهداشت و درمان کارگران در معرض بودن یا تست مثبت و بهداشت و درمان رهبران اذعان آنها در مواجهه با چالش های بی سابقه ای.

هر خط مقدم کارگر که تست مثبت است و به ترک ER یا ICU برای دریافت بهتر و جلوگیری از آلوده کردن دیگران برگ های غول پیکر در فاصله زمانی که همه دست به شدت مورد نیاز است.

“همه ترس گفت:” دكتر Enrique Lopez که رفتار مراقبت های ویژه بیماران در قمر Putney مرکز پزشکی است که غرق COVID-19 بيمار. کارگران باید آزمایش مثبت تنها پس از احساس درد عضلانی یا تب.

“آنها می دانند که بدون شک شما با قرار دادن خودتان در راه آسیب است,” لوپز گفت. “اما شما می دانید چه ؟ هر کس را نشان می دهد. هر. تک. بعد.”

مسطح منحنی

دکتر میچل Blass, یک بیماری عفونی پزشک در آتلانتا بوده است نظارت coronavirus با دقت آن را به عنوان شروع به راهپیمایی در سراسر جهان است. او گفت: روز شنبه گذشته درست یک هفته پیش بود که “بعد احساس کردم مثل قناری در معدن زغال سنگ جان باختند.”

به عنوان اولین موارد گزارش شده در ایالات متحده او از آنچه در حال حاضر نورد در چین و سپس ایتالیا و فرانسه. او می داند که آن را دشوار است برای درک مسائل از رشد نمایی و مسطح منحنی. در اینجا چگونه او توضیح داد: واقعیت: اگر یک شهر 1000 نفر که به شدت بیمار است و نیاز به ونتیلاتور و این شهرستان تنها 150 تخت های مراقبت ويژه آن می تواند رسیدگی به بحران اگر آن دسته از بیماران بیمار بیش از 10 هفته. اما اگر آنها بیمار بیش از 10 روز است.

“این باعث می شود تمام تفاوت بین زندگی و مرگ” او گفت:.

“مرتبط با: به عنوان مرگ افزایش می یابد گرجستان وارد خطرناک فاز از شیوع

“مطلب: اولین پاسخ بریس برای فشار از coronavirus

به عنوان Blass می یابد خود را در میان بزرگترین چالش او در طول 26 سال در طب او را با تمرکز بر چگونه به سرعت این بیماری می تواند گسترش و چگونه پایدار بهداشت و درمان نیروی کار باقی خواهد ماند.

“این موضوع در دست است که تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از ما آموزش دیده در بیماری های عفونی و مراقبت بحرانی پزشکی و بیماری های ریوی و بیماری های تنفسی بنابراین ما باید بسیار مراقب باشید در میان خودمان باشیم به طور تصادفی پیدا کردن خودمان را بیمار اجازه دهید به تنهایی کارکنان پرستاری ما و همراه ما مص و فرعی کارکنان در بیمارستان,” او گفت:.

“اگر ما شروع به از دست دادن آن دسته از اجزای مهم ما سیستم مراقبت های بهداشتی ما را در دردسر بزرگ.”

کارکنان قرنطینه

با هر سیستم بهداشت و درمان در کشور در حال مبارزه برای به دست آوردن منابع آنها نیاز به نگه داشتن کارگران امن نگه داشتن هر کس در خط اول جبهه سالم نیست داده می شود.

در سراسر کشور و بیمارستان در حال حاضر به رها کردن پزشکان و پرستاران از نیروی انسانی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 تشخیص و یا پیشگیرانه قرنطينه پس از آنها قرار گرفتند به بیماران مبتلا به این بیماری است. فلوید مرکز پزشکی بود که اولین مورد تایید شده در گرجستان در خارج از مترو آتلانتا تا به حال به حاشیه 20 کارمند را به خود قرنطینه پس از آزمون نتایج آمد.

“مرتبط با: تامین کمبود نیروی سیستم های سلامت به تدبیر خود راه حل

“مطلب: Coronavirus به آزمون گرجستان بهداشتی مزمن شکاف

“که حیاتی بود برای ما چون بسیاری از کسانی که ER پرستاران گفت:” شیلا بنت معاون اجرایی رئیس جمهور در Floyd پزشکی. “ما قادر به آن را از طریق با مردم پله بالا و پوشش شیفت.”

هیچ کدام از این کارگران قراردادی این بیماری و آنها در حال حاضر در محل کار.

بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر نمی sidelining در معرض کارگران مگر اینکه آنها نشان می دهد علائم.

دکتر جان Sy, رئیس جمهور گرجستان کالج پزشکان اورژانس در روز سه شنبه با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ و رهبران دولت برای روشن شدن درخواست در قرنطينه بنابراین بیمارستان ها می تواند به بازیابی برخی از کارگران از خانه.

“ما در حال حاضر – هر کس بسیار احساس می کند که ما لازم نیست که منابع به اندازه کافی آن را به عنوان” Sy گفت. “و اگر ما در حال گرفتن یک تکه از ما مراقبت های بهداشتی کارگران که به تواند بزرگ باشد.”

برخی از اولین پاسخ دهندگان مانند امدادگران نیز مجبور شده اند به قرنطینه زور زدن به اورژانس و نیروی کار بیش از حد.

به نظر نمی رسد که کسی پیگیری تعدادی از گرجستان مراقبت های بهداشتی کارگران مبتلا COVID-19 یا شماره قرنطینه.

“مرتبط با: به عنوان بيمارستان مبارزه برای نگه داشتن آنها بگویید موارد خفیف به دنبال آزمون

“مطلب: پرستاران باید در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس

دکتر Carlos Del Rio که نظارت دانشگاه اموری پزشکان در Grady بیمارستان یادبود ساخته شده چشمگیر ظاهر در سی ان ان در هفته گذشته به عنوان یک لنگر گفت: نه کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شدند و دیگران بودند و در انتظار نتایج آزمون. آنها همه در Grady.

“من به شما بگویم که ما باید بیشتر” دل ریو گفت: AJC پس از آن. “انتقال در تنظیمات بهداشت و درمان است که به خوبی شناخته شده با ویروس.”

در حال حاضر مذاکرات در حال انجام در مورد چگونه به دوباره پر کردن صفوف بهداشت و درمان کارگران که تبدیل به بیمار یا خسته.

گرجستان کامپوزیت هیئت پزشکی اعلام کرد که این موضوع می تواند “اورژانس تمرین مجوز” به پزشکان و دستیاران پزشک پیشرفته تمرین پرستاران و متخصصان مراقبت های تنفسی به کار در گرجستان حتی اگر آنها در حال حاضر مجوز در اینجا.

“مرتبط با: افزایش مرگ و میر موارد تایید شده نشان می دهد ویروس’ عوارض وخیم تر شده است

“مطلب: مرگ و میر در آلبانی آتلانتا نشان می دهد ویروس’ عوارض وخیم تر شده است

پیشرفته شیوه های پرستاران می گویند در حال حاضر زمان برای گرجستان به محدودیت در عمل خود را به طوری که آنها می توانند برای پر کردن شکاف. گرجستان همچنین می تواند در نظر تلاش برای بازگرداندن بازنشسته پزشکان و یا حتی اجازه کارآموزان رسیدگی بیشتر است.

تا چه حد گرجستان را مجبور به رفتن به مراقبت از خود را برای ساکنان و چه خطرات خواهد بود یکی از ناشناخته های بسیاری با این بیماری همه گیر.

به کار گرفتن

فقط گزارش به کار و رفتن به خانه را می توان روی حیله و تزویر این روز برای کسانی که در خط مقدم. مدارس بسته اند. Daycares باید تعطیل برای هر دو بچه ها و افراد مسن.

بیمارستان ها و خانه های پرستاری و آمبولانس شرکت همه می دانیم که کارگران خود را در حال مواجهه با چالش های منحصر به فرد و تمام انواع راه حل های ظاهر را به تلاش برای حمایت از خط مقدم.

یک گروه از پرستاران در Wellstar Kennestone بیمارستان ایجاد Facebook مهد کودک گروه برای ارتباط با یکدیگر و کمک به مراقبت از همه بچه ها. کمک های مالی از کلیساها و اعضای جامعه نورد شده در به سعی کنید به آنها کمک کند. برخی از بیمارستان ها در حال تلاش به آمده تا با مهد کودک گزینه های برای کارگران است.

Westmoreland, آگوستا VA پرستار گفت: از آنجا که هر دو او و دخترش مجبور به گزارش به کار آنها تا به حال به شکل چیزی برای دخترش فرزندان جوان است. “ما خوش شانس ما دو معلمان در خانواده ما,” او گفت:. به طوری که آنها راه اندازی یک سیستم برای بچه ها به چرخش. “دو نفر از معلمان در حال رفتن به مدرسه در خانه,” او گفت:.

اما داشتن مهد کودک تحت پوشش متوقف نمی شود تمام نگرانی است. “همچنین شما می توانید به نگرانی در مورد کودکان, ترس,” او گفت:. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که خانواده ما محافظت شده است.”

یک دانشگاه اموری اپیدمیولوژی که در مرخصی زایمان لمس عصب هنگامی که او توییتی در هفته گذشته در مورد اقدامات لازم برای محافظت از خانواده اش. او و همسرش یک ER, دکتر, درمان coronavirus بیماران در آتلانتا و تصمیم گرفت او را برای حرکت به گاراژ خود را آپارتمان ، آنها یک نوزاد و دو فرزند جوان است. خطر به نظر می رسید بیش از حد بزرگ است.

بنابراین می تواند به قربانی.

“این درد مرا به تعجب که چگونه بسیاری از هفته خواهد رفت با این که او نمی خواهد به نگه داشتن نوزاد و یا دیدن مسن تر ما بچه ایم” راشل Patzer استادیار در دانشگاه اموری دانشکده پزشکی و مدیر اموری خدمات بهداشتی و مرکز تحقیقات. Patzer اندرز مردم را به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی به طوری که کارکنان بهداشتی درمانی می تواند در مدیریت بحران است.

“همانطور که من در تلاش برای مدرسه بچه های من (تنهایی) با یک نوزاد جدید که فریاد می زند اگر او نمی شد من نگران سلامت همسر من و خانواده من” او هنوز توییتی. “این بود که چگونه من پیش بینی مرخصی زایمان من, اما من می دانم که همه چیز می تواند بدتر شود.”

صدای جیر جیر خود را جذب هزاران نفر از نظرات بسیاری از های داستان های خود را از کار داشتهاند. رئیس جمهور سابق باراک اوباما حتی ترجمه پیام خود را به عنوان یک راه برای قدردانی از فداکاری توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی.

کارکنان مراقبت های بهداشتی نیز در حال دیدن دیگر عواقب ناشی از بودن در خط مقدم.

در اوایل این ماه هنگامی که موارد هنوز هم به نظر می رسید نادر در گرجستان یک گروه از فلوید مرکز پزشکی کارکنان که بیرون رفتن برای ناهار مواجه شد توسط یک مشتری به آنها گفت آنها استقبال نیست در رستوران.

“این یک زمان ترسناک برای همه” گفت: بنت بیمارستان اجرایی است. اما راه کارکنان بیمارستان تحت درمان قرار گرفتند در جامعه خود او گفت: نمی توان خود کار سختی هر گونه آسان تر است.

پیشرو در مبارزه

با وجود خطرات و عدم قطعیت خط مقدم کارگران باید متمرکز بر کمک به دیگران است.

در چند روز در استوک بریج مبتنی بر AmeriPro اورژانس پزشکی و خدمات پزشکان به حمل و نقل سه بيمار مبتلا به کروناویروس علائم مربوط به ارشد گفت: paramedic پل Beamon. در حالی که پزشکان به دقت مطیع عفونت-سیاست های کنترل و مراقبت از یکدیگر را به مطمئن شوید که همه خود را شخصی دنده محافظ تجهیزات است به درستی می دانند که خطرات ناشی از شغل خود هرگز نمی تواند حذف شود.

“آن نامعلوم است و همه این را فوق العاده جدی است. آنها نمی دانند که اگر همسایه خود است. آنها نمی دانند که اگر بیمار آنها را انتخاب کنید تا در خیابان است.”

او گفت: آنها در کار باقی بماند.

“آنها می خواهند برای کمک به دیگران به طوری که آنها خطر زندگی خود را به انجام این کار است. آن است که فقط بخشی از آنها را و آنها چه کسانی هستند” گفت: Beamon که همچنین معاون رئیس جمهور از AmeriPro اورژانس, نظارت بر کارکنان بیش از 200 پزشکان.

آن است که در DNA بسیاری از پزشکان و پرستاران بیش از حد.

در Wellstar غرب گرجستان به مرکز پزشکی لاگرانژ برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض برای دیگر پزشکان دکتر Melhim ت الوان پزشکی مدیر hospitalist برنامه داوطلب به تنها پزشک مشورت با بیماران بستری مبتلا به COVID-19 یا در حال ارزیابی برای ویروس. چند تجربه پرستاران ICU در بیمارستان نیز به صورت داوطلبانه برای مراقبت از بیماران مبتلا به نگه داشتن دیگر پرستاران امن Wellstar گفت.

دكتر Enrique Lopez و همکار خود پزشکان در قمر Putney را به واحد مراقبت های ویژه درمان شده اند سیل از بیماران در جنوب غربی گرجستان است. هنگامی که در خانه لوپز است که در خواب بر روی تشک فوم در اتاق نشیمن و تغییر در گاراژ خوردن جداگانه وعده های غذایی در یک زمان جداگانه از خانواده اش. او به او سه فرزند کوچک توسط FaceTime در حالی که همسر او گرایش به آنها ، آنها به فرزندان او بیمار است.

دوشنبه شب او شنیده ام دختر 4 ساله گریه — معلوم شد یک ابزار کار نمی کند — و به طبقه بالا دوید که او معمولا. “این فقط طبیعی است. اما هنگامی که او بیرون دوید — من می خواهم فراموش شده است. و من فریاد زد و او با برادرش ،

“او مانند” پدر شما در اینجا! من شما را دوست دارم! من شما را دوست دارم!’ …. من گفت: “مامان را رفتن به آمده است. پدر بیمار لطفا متوقف شود.’ او شروع به آمدن دوباره به من. او گفت: ‘من به مراقبت از شما.’ من گفت: “عزیزم لطفا نمی آیند هر نزدیک تر است.'”

“و این است که رفتن به در برای برخی از زمان.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

نویسنده کارکنان Yamil Berard کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>