سلام از دست نسل (و نسل C).

“وای در حال حاضر روبرو هستند دومین بار در طول عمر رکود خود را کوتاه حرفه. یکی از اولین آنها را در یک بدتر عمر-درآمد مسیر مسدود و آنها را از بازار سرمایه. دوم این است که کاهش حقوق خود را فقط به عنوان آنها را وارد کنید اوج خود-درآمد سال با 20 میلیون کودکان و نوجوانان با تکیه بر آنها ، هیچ خبر خوبی در رکود و هیچ خبر خوبی در یک بیماری همه گیر. برای وای این احساس وجود دارد که هرگز هیچ خبر خوبی در همه.”

کلید شماره از مقاله:

Slogging راه خود را از طریق aughts آووکادو توست در دست این Millennials ثابت کرد کسانی که بدبختی مطالعات درست است. در طول رکود اقتصادی نیمی از فارغ التحصیلان اخیر قادر به پیدا کردن کار; the Millennials’ رسمی نرخ بیکاری در محدوده زمانی معین به عنوان بالا به عنوان 20 یا 30 درصد. نرخ بالای افزایش بیکاری پایین دستمزد و راکد درآمد مدار انعطاف پذیر آنها را برای دهه بعد. عمده پیو مطالعه نشان داد که Millennials با مدرک دانشگاهی و یک کار تمام وقت شد و درآمد سال 2018 تقریبا چه Gen Xers شد و درآمد در سال 2001. اما وای که نمی خود پایان تحصیلات و یا هرگز به کالج رفت و شد فقیر تر از همتایان خود در نسل X و نسل رونق نوزاد. رشد اقتصادی عبارت دیگر چپ بهترین-خاموش کردن وای تاسیسات آب و بدترین کردن غرق شدن است.

نکبتی دستمزد برخورد با یک هزینه زندگی, بحران و بدهی های سنگین بارهای. هزینه آموزش عالی رشد 7 درصد در هر سال از طریق 1980s و 1990s و 2000s, به مراتب سریع تر از کل نرخ تورم و خروج از هزاره وام گیرندگان به طور متوسط $33,000 در بدهی. بدتر از: بازگشت سرمایه گذاری در آن ثابت شده مشکوک به خصوص برای سیاه Millennials. کالج دستمزد حق بیمه دارای فرسایش و برای دانش آموزان سیاه پوست کالج ثروت حق بیمه ناپدید شده است به طور کامل. در حالی که تلاش برای پرداخت وام های دانشجویی خود را میلیون ها نفر از جوان های آمریکایی نیز خود را بسته خروج از بازار املاک و مستغلات با کمبود مسکن و حضور در آسمان بالا قیمت. غنی Boomers خریداری خانه ها و ساختمان های جدید غیر ممکن است. وای مجبور شدند برای حفظ در اجاره انتقال ثروت از جوان به پیر.

در ضمن نسل اقدام Millennials چهره خود را متمایز چالش ها:

برای سالم و جوان مردم مانند Arora—که به نظر می رسد بسیار کمتر احتمال دارد به عوارض شديد با COVID-19 از سالمند خود همتایان زندگی از طریق یک ماه-قرنطینه طولانی و عمیق رکود اقتصادی به احتمال زیاد پس از آن خواهد شد که عواقب خود را دارد که بیشتر آن برای لحظه ای هستند ناشناختنی. آن را سخت به تصور کنید که در آینده از این گروه در هر جزئیات فراتر از این واقعیت است که زندگی خود را در حداقل برخی از راه عمیقا متفاوت از آنچه آنها ممکن شده است. در حالی که نوشتن در مورد چگونه همه گیر ممکن است در نهایت همکار من اد یونگ فرض شده که در نوزادان متولد شده در پست coronavirus عصر که هرگز نمی خواهد می دانم که زندگی قبل از هر آنچه پایدار تغییرات پیش رو ممکن است به نام نسل C.

اما نسل C شامل بیش از نوزادان. کودکان و نوجوانان و دانشجویان و کسانی که در ابتدا خود را پس از فارغ التحصیلی شغل نیز منحصر به فرد در معرض خطر کوتاه مدت فاجعه است. تاریخ اخیر به ما می گوید که این افراد در این گروه می تواند حرفه خود را از خط خارج و منابع مالی خرد و زندگی اجتماعی طرح میتوانست. پیش بینی آینده ماموریت یک احمق است حتی زمانی که جهان نیست هوازدگی آنچه به نظر می رسد به یک عصر-تعریف فاجعه اما در حوادث گذشته دروغ سرنخ است که می توانید شروع به پاسخ به یک سوال حیاتی به زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها: چه چیزی تبدیل خواهد شد و از نسل C است ؟

ارسال شده توسط: Ouverture (4 نظر تعداد) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

برای وای این احساس وجود دارد که هرگز هیچ خبر خوبی در همه.

نگران نباشید خبر خوب این است که نسل ملخ و شورای خود را دوباره باز امریکا را با خوشحالی ارسال Millennials, Gen X Gen Z و حتی کمتر ممتاز خود را کوهورت به گوشت چرخ عقب به محل کار خود را برای حفظ کنترل در سیاست و اقتصاد است.
ارسال شده توسط tclark در 2:51 PM در مارس 13 [4 علاقه]

پس از خواندن این مقاله متوجه شدم که چرا من فکر کردم در مورد من انت خرده فروشی کار (تمام من می توانم پیدا کردن) حق از کالج در سال 2007 در هفته گذشته آنقدر که من پس از آن آن را آورده و آن را به درمانگر در طول سال گذشته در مجازی جلسه — چون من در جستجوی شغل در رکود و در حال حاضر من در جستجوی شغل در طول یک بیماری همه گیر.

من خود اشتغالی برای نزدیک به ده سال است که با این نسخهها کار برای من به عنوان یک درونگرا اما من خسته شدم از احساس وجود نداشت خالص ایمنی بنابراین من فقط آغاز شده و به دنبال مشاغل سنتی یک ماه قبل از COVID19 ضربه سخت که در آن من زندگی می کنند. من هرگز گرفته شده پرداخت می شود و بیمار بعد در هر شغل من تا به حال بیش از 20 سال گذشته و نه من تا به حال پرداخت تعطیلات روز. من شروع به احساس می کنم مثل وجود ندارد و امیدوارم که من همیشه باید یکی.

تنها مثبت به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر این است که من در نهایت واجد شرایط برای بیکاری (نه که من هر گونه ایمان است که آن را ضربه در هر زمان به زودی) و در نهایت من امیدوارم که برنامه های کاربردی برای کسب و کار کوچک کمک خواهد آمد بنابراین من می توانید خاموش است و شاید در حفظ و شلی همراه با کاهش کار من گرفتن. اما من اصلا مخالفم با این مقاله: برای وای این احساس وجود دارد که هرگز هیچ خبر خوبی در همه. که واجد شرایط برای بیکاری پس از پرداخت به سیستم, اما نه اینکه واجد شرایط برای قبل از آن واقعا خبر خوب بسیار به عنوان آنچه باید همه همراه بوده است.
ارسال شده توسط بوته خار را گل رز در 3:19 PM در مارس 13 [3 علاقه]

اما حداقل ما باید بسیاری از داستان مبارزات خود را به ما بگویید grandc—هاهاها.
ارسال شده توسط جوان Kullervo در 3:29 PM در آوریل 13
Metafilter: هرگز وجود دارد هر گونه خبر خوب در همه.
ارسال شده توسط wanderingmind در 3:29 PM در آوریل 13

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de