هرناندز را به عنوان تشدید نبرد برای بریوز’ چرخش نقاط

سه نامزد پیشرو برای دو شغل — فلیکس هرناندز, Sean Newcomb و کایل رایت — گرفته شده در تپه گذشته سه بازی هر یک از آنها تبادل موثر است.

بعد از رایت و Newcomb تا به حال بدون گل سه زمین باز یافته نانامی به بازی در برابر Boston Red Sox و فیلادلفیا فیلیز در روز یکشنبه و دوشنبه به ترتیب هرناندز محدود Tampa Bay Rays به یک اجرا در بازدید چهار در چهار نوبت روز سه شنبه در CoolToday پارک.

“مایکل کانینگهام: فلیکس هرناندز ساخت مورد برای شروع

قدیمی آس از Seattle Mariners’ کارکنان برنده 2010 لیگ آمریکا Cy جوان جایزه و 169 عمده-بازی های لیگ هرناندز است که در اردوگاه در $1 میلیون غیر تضمین شده در قرارداد. او خود را میبیند در رقابت برای یک کار پس از ارسال 1-8 ضبط و 6.40 عصر با ملوانان در فصل گذشته.

“منظورم این است که آن را یک چالش” هرناندز گفت. “من برداشت این تیم چون ما واقعا خوب است. من فقط رفتن به خارج وجود دارد برای رقابت و فقط خودم باشم و سعی کنید برای یک نقطه در فهرست.”

روشن شد دوباره جمعه او نیست همان سرعت بالا پارچ است که لقب “پادشاه فلیکس.”

“من تا به حال به خارج از آمریکا به لیگ, به لیگ ملی, دیدن چیزی متفاوت,” او گفت: با خنده. “این velo وجود ندارد اما من دیگر سلاح.”

“او هدف قرار دادن نقاط و من فکر می کنم توپ غرق شد واقعا خوب” بریوز مدیر برایان Snitker گفت: پس از روز سه شنبه نمایشگاه بازی که بریوز از دست 5-2 به اشعه. “او می تواند مانور را از طریق یک صف. او می تواند اجرا رزین. او احتمالا یک پسر را می کند که باید این مسائل او را از 10 سال پیش یا هر چیز دیگری اما او می داند آنچه که او انجام می دهند.”

پس از سه بهار آموزش ظاهر هرناندز یک 2.08 دوران پس از دو اجرا در هفت بازدید در 8 2/3 نوبت.

“من احساس می کنم سالم” گفت: هرناندز امداد قابل لمس پس از مبارزه با آسیب های گذشته و سه فصل است. “من احساس می کنم واقعا خوب است.

“من لازم نیست برای اثبات هر چیزی. من آنچه که من انجام داد. من فقط باید به بیرون رفتن وجود دارد و به رقابت بپردازند.”

“مطلب: Austin رایلی انفجار عظیم هومر

بریوز دارای دو دهانه در پنج مرد شروع چرخش زیرا این تیم نمی آورد دالاس Keuchel یا Julio تهران از فصل گذشته و به دلیل کول Hamels امضا به عنوان یک عامل رایگان برای پر کردن یکی از نقاط خواهد شد به احتمال زیاد کنار حداقل از طریق آوریل آسیب های شانه.

نبرد برای باز کردن لکه های جذاب رقابت در میان کوزه که طیف وسیعی از 15 سال بزرگ-لیگ veteran (هرناندز) به سه سال کهنه (Newcomb) به یک تازه کار (رایت).

Newcomb 26 ساله و چپ دست است به دنبال بازگشت به چرخش پس از گذراندن بیشتر از فصل گذشته در اغل گاو یا حشم. رایت یک زن 24 ساله right-hander که در آغاز فصل گذشته در بریوز’ چرخش قبل از صرف بسیاری از سال در سه گانه-A Gwinnett به دنبال دستیابی به موفقیت.

“وجود دارد بدیهی است که برخی از رقابت برای نقاط” رایت گفت: “اما من نمی آن نگاه مانند آن است. من در آن نگاه کنید که من می خواهم به عنوان خوب به عنوان من می توانم.”

در روز یکشنبه را بدون گل سه نوبت در برابر Red Sox رایت اجازه ضربه زده و پنج. او نه اجازه اجرای این بهار بازنشستگی 15 از 17 مورد او مواجه شده است و در سراسر دو ظاهر.

“من احساس می کنم مثل من همیشه فکر می کنم من آماده هستم (برای لیگ های بزرگ) چرا که تنها رقیب من” رایت گفت. “اما من احساس می کنم مثل من بوده ام به خوبی در حال پیشرفت. من ساخته شده یک کمی مکانیکی نیشگون گرفتن و کشیدن که من احساس خوبی در مورد تا کنون و به من دستور داده شده است به طور قابل توجهی بهتر است.”

روز دوشنبه در سه بدون گل نوبت در برابر فیلیز Newcomb داد تا دو بازدید و زده از سه. در قبلی خود تفرج او اجازه دو اجرا می شود در سه بازدید در دو نوبت در حالی که قابل توجه چهار.

“قطعا من احساس می کنم خیلی قفل شده در” Newcomb گفت. “همه چیز به نوع کار راه آن باید باشد. فقط برای نگه داشتن نورد.”

Touki توسن و Bryse Wilson دیگر جوان کوزه را در مخلوط اما رقابت برای چرخش لکه به نظر می رسد مرکز در حال حاضر در اطراف هرناندز Newcomb و رایت. در عرض سه هفته بعد بریوز حل و فصل خواهد شد در یک فصل باز چرخش به حرکت به یک برنامه است که فقط یک روز خاموش در 24 بازی.

“آن را به خوبی می دانم که شما باید گزینه — و آنهایی که خوب” Snitker گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im