KONNEY/NEW DELHI — Bussa کریشنا برای اولین بار شروع به پرستش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهار سال پیش زمانی که رئیس جمهور آمریکا ظاهر شد و به او یک رویا است.

پس از یک اجرای خوب بخت هند کارگزار املاک و مستغلات تبدیل شده متواضعانه خود را به یک حرم مطهر به رهبر ایالات متحده که قرار است در هند در روز دوشنبه برای یک دیدار دو روزه.

“عشق من برای او تبدیل کرده به احترام است. که به من داده شده بسیار زیاد شادی. از این رو به جای دعا به خدایان دیگر شروع کردم به دعا کردن به او” کریشنا و گفتگو کرد.

کریشنا که به تنهایی زندگی می کند در یک روستا در جنوب ایالت Telangana است بنا یک زندگی به اندازه مجسمه به ناروا خود را در حیاط در حالی که خود دیوار ناخوانا با رهبر نام – به دلخوری از خانواده گسترده خود را.

“من در مواجهه با مشکلات به دلیل از بستگان من” کریشنا گفت. “آنها به من بگویید که من disgracing آنها در جامعه است. من به آنها گفتم که فقط می خواهم به شما اعتقاد و پرستش شیوا به اعتقاد من و عبادت مغلوب ساختن پیشی جستن. هیچ یک از ما می تواند به توقف دیگر از انجام این کار است.”

کریشنا است که نه تنها در هند که reveres مغلوب ساختن پیشی جستن.

در New Delhi, اعضای هندو سنا جناح راست حاشیه گروه شروع تمرین یک آهنگ خوش آمدید به افتخار او.

اعضای آن می گویند تهمت سهام نفرت خود را از افراط گرایی اسلامی و آن کشیده شده توجه خشن و زبر جشن تولد خود را از جمله تظاهر به خوراک کیک عکس از صورت خود را.

“ما مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او آشکارا صحبت در مورد هند احساسات” هندو سنا رهبر ویشنو گوپتا و گفتگو کرد. .”..او آشکارا گفت که از بین بردن تروریسم اسلامی از ریشه های آن به همین دلیل است که من خود را از طرفداران.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بود که نارندرا نخست وزیر هند شهرت به عنوان یک بی شرم پوپولیستی که نشان می دهد دشمنان خود را بدون رحمت است ساخت اولین سفر خود را به هند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر شروع می شود در فوریه. 24 در غرب شهر احمدآباد که در آن او خواهد شد بازدید از خانه سابق استقلال قهرمان مهاتما و آدرس برآورد 125,000 مردم در یک تظاهرات. این در حالی است که در پایتخت روز بعد. (گزارش شده توسط Vinod ببو در Konney و سونیل Kataria در دهلی نو; نوشتن توسط Alasdair Pal; ویرایش توسط Euan Rocha و جان Stonestreet)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im