محتوای مقاله ادامه یافت

او به KUTV گفت: «شما به آنها زنگ می زنید، و آنها قرار است بیرون بیایند و بتوانند با استفاده از حداقل ترین نیروی ممکن، وضعیتی را از حالت تنش خارج کنند.»

وقتی پلیس رسید، او گفت که به آنها گفته است که کامرون مسلح نیست و فقط باید به بیمارستان برده شود.

گفتم: او غیر مسلح است، چیزی ندارد، فقط دیوانه می شود و شروع به فریاد زدن و جیغ زدن می کند. “اون يه بچه ست که داره سعي ميکنه توجه کنه، نميدونه چطور يجوري تنظيم کنه”

پلیس به او گفت که در حالی که وارد خانه اش شده اند بیرون بماند. به سختی پنج دقیقه بعد، او گفت که او شنیده است که آنها دستور پسرش را به زمین و سپس، شلیک گلوله.

شما افسران بزرگ پلیس با مقادیر زیادی از منابع. دست بردار. يه استراحتي بهم بده

یک سخنگوی پلیس در جلسه توجیهی با خبرنگاران در اواخر همان شب پیشنهاد کرد که ماموران بر این باورند که این پسر ممکن است سلاح داشته باشد. گروهبان پلیس سالت لیک سیتی کیث هورراکز گفت که افسران پس از گزارش هایی در مورد «یک نوجوان که یک اپیزود ذهنی داشت، یک اپیزود روان پریشی، که تهدیدهایی برای برخی از مردمی با سلاح کرده بود» در خانه حاضر شدند.

هورراکز گفت کامرون پیاده از خانه فرار کرد و سپس یک افسر به او شلیک کرد. هیچ سلاحی در محل حادثه پیدا نشد. پلیس سالت لیک سیتی این پرونده را به کارآگاهان خارج تحویل داد و هورراکز متعهد شد که ظرف ۱۰ روز یک جلسه توجیهی کامل در مورد یافته ها برگزار کند.

او گفت: “محققان ما بدیهی است که به تصاویر دوربین بدن نگاه خواهند کرد.”

بارتون پس از تیراندازی گفت، پسرش دستبند زده شد و پلیس نمی توانست به او بگوید که آیا او مرده است یا نه. اون گفت که هنوز نميفهمه چرا بهش شليک ميکنن

“چرا اونو تيس نکنن؟ چرا با گلوله لاستیکی به او شلیک کردند؟» او در KUTV پرسید. او می گوید: «شما افسران بزرگ پلیس هستید که منابع زیادی دارند. دست بردار. يه استراحتي بهم بده”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im