هیپ هاپ تولید کننده دستگیر شده به اتهام نقض آزادی مشروط در Gwinnett

یک تولید کننده موسیقی کار کرده است که با خواننده های رپ مثل Chief Keef گوچی مانه و Rae Sremmurd دستگیر شد هفته گذشته در Gwinnett County پس از اینکه متهم به نقض خود را مشروط, مقامات گفت.

Tyree پیتمن که بهتر شناخته شده به عنوان جوان ریز ریز دستگیر شد پنج شنبه گذشته توسط Gwinnett نمایندگان در دو فقره نقض آزادی مشروط با توجه به شهرستان وکیل به طور کلی. این بود که برای سومین بار بازداشت و پس از ماه فوریه و دوم این ماه است.

او اولین دستگیری فوریه بود. 26 در تشدید ظلم و ستم حیوانی شارژ بعد از یک سگ بود به مرگ گرسنگی در ماه دسامبر با توجه به Gwinnett پرونده های دادگاه. هیچ اطلاعات دیگری که در حال بررسی اتهام جنایت شد و بلافاصله در دسترس است.

26 سال از تولید کننده است و در اصل از شیکاگو اما در حال حاضر زندگی در Peachtree گوشه با توجه به رزرو خود را گزارش. یک رشته از های اخیر استدلال با دیگر خواننده های رپ یعنی 21 وحشی منجر به های اخیر مشکلات قانونی.

مرتبط با: آتلانتا رپ 21 وحشی را مورد اخراج در دادگاه پرونده

در آوریل 6, پیتمن در زمان بارگذاری سریع مارت در 3221 مارتین لوتر کینگ جونیور درایو قبل از گفتن راننده او را به نزدیکی یک مجتمع آپارتمانی با توجه به Gwinnett حادثه پلیس گزارش به دست آمده توسط AJC.com. مجتمع آپارتمانی که Uber راننده نمی دانم این نام به نظر می رسد آلن هیلز آپارتمان که در آن rap star 21 وحشی بنا به گزارش ها استفاده می شود به زندگی می کنند, با توجه به رسانه های متعدد ،

دو تن از آنان در رسانه های اجتماعی دشمنی و او تا به حال شده است به جستجو برای 21 وحشی, با توجه به یک Instagram Live تصویری که پیتمن ارسال شده است که شب.

در حالی که در مجتمع پیتمن به طور خلاصه از بارگذاری کردم و به بحث با یک مرد دیگر این گزارش گفت:. در طول این استدلال پیتمن خود یک تفنگ Uber راننده پلیس گفت.

پس از پیتمن به عقب به ماشین راننده شروع به او را به خانه. اما Uber خودرو به ضرب گلوله کشته شد در سمت چپ آنها راننده گفت:. آن را حداقل چهار بار اما هیچ کس مجروح شد.

بورس sped پس از این حادثه با پیتمن گفتن بارگذاری راننده به تعقیب بعد از آنها در این گزارش گفت:. Uber راننده خودداری کرد و به جای آن سوار او را به خانه.

پیتمن گفت: راننده به پلیس ارائه به پرداخت خسارت به ماشین این گزارش گفت:.

در حالی که پلیس در حال بررسی یک کارآگاه دریافت یک ایمیل که حاوی یک ویدیو از پیتمن شلیک یک تفنگ را در محله خود را دو شب قبل با توجه به گزارش. این ویدئو به دست آمده توسط ستاره جهان, هیپ هاپ, که در آن انباشته شده است بیش از 400 ، 000 نمایش.

وکیل ژنرال برایان گفت: Whiteside AJC.com که دفتر خود را نیز دریافت شکایات از پیتمن همسایگان درباره شنیدن صدای تیراندازی.

“او همسایه درب بعدی است که 77 سال و او فکر می کند که او شنیده صدای شلیک گلوله در موارد متعدد” Whiteside گفت. “چهار زن دیگر به نام با نگرانی بیش از حد که منجر به دفتر ما تحقیق (Pittman را) فعالیت است.”

ویدیو منجر به پیتمن دستگیر مارس 7 در یک بی پروا رفتار شارژ همراه با سه رانندگی استناد به گفته یکی دیگر از حادثه گزارش. او گفت: دستگیری افسران که او از کار اخراج یک هشدار از آنجا که برخی از وسایل نقلیه در تلاش بودند به آمده تا خود را جلوی خانه این گزارش گفت:.

او در پیوند با خارج از زندان دستگیر شد اما دوباره روز پنجشنبه گذشته در نقض آزادی مشروط اتهامات عنوان شده علیه. وکیل اداره نمی ارائه اطلاعات بیشتر در کسانی که اتهامات عنوان شده علیه. پیتمن رزرو شده بود به زندان و پس از آن منتشر شد.

هر کسی با اطلاعات در مورد حیوانات ظلم و ستم حادثه خواسته است برای تماس با Gwinnett County دفتر دادستان منطقه در 770-822-8400. هر کسی با اطلاعات در پیتمن دیگر اتهامات خواسته است برای تماس با وکیل اداره کل در 770-822-8329.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>