تاریخ ساخت برنده مکان Georgia Tech زنان در مسابقات حباب

علاوه بر این, آن را یکی از قابل توجه ترین برنده در تمامیت این تیم به 46 سال سابقه. قبل از یکشنبه, Tech از دست داده بود 36 بازی در یک ردیف به تیم در رتبه بالا 10.

حتی بیشتر قابل توجه, کت زرد هرگز مورد ضرب و شتم بالا-10 تیم در جاده ها از دست دادن بیش از 50 بازی در یک ردیف قبل از سرنگونی Wolfpack در روز یکشنبه.

گارد Francesca پان کاهش یافته و حرفه ای-بالا 30 امتیاز – 22 در نیمه دوم به عنوان کت بسیج از یک 30-25 کسری حاصل کار دو تیم برای ارائه Wolfpack تنها خود را از دست دادن سوم از فصل.

با پیروزی فن آوری بهبود یافته به 17-9 کلی و 8-7 در ACC. پیروزی نیز تحت فشار قرار دادند و فناوری RPI رتبه بندی تا 17 نقاط به 72 بهبود کت’ موقعیت خود را برای اولین NCAA tournament پیشنهاد پس از 2014.

کت’ RPI افزایش یافته بود به عنوان بالا به عنوان 20 قبلا در این فصل پس از رسیدن به 14-3 با یک جاده پیروزی در شماره 11 ایالتی فلوریدا Jan. 9. اما کت و سپس از دست داد و پنج در یک ردیف سه در خانه.

در شماره 72 در RPI فناوری ارائه مشخصات جالب برای کمیته انتخاب. کت باید جاده برنده بیش از دو RPI بالا-25 تیم (ایالتی فلوریدا و N. C. دولت) و 3-4 برابر تیم های رتبه بندی شده در بالا 50 از RPI.

این آمار در مقایسه مطلوب با بسیاری از تیم ها در RPI بالا 40. مثلا از تیم های رتبه 21-40 که از صبح روز دوشنبه تنها هشت تا به حال بهتر ضبط و با برنده شدن در صد در برابر top-50 تیم از تکنولوژی.

اما فناوری non-کنفرانس قدرت برنامه 145, 12th در ACC. کت نیز 3-3 برابر تیم امتیاز 101-200 در RPI. تنها یک تیم در RPI بالا 100 دهکدهای از دست دادن رکورد در این دسته و اکثر تیم ها یا شکست نخورده و یا یکی از دست دادن.

برداشت را به پایان برساند در سوم پایین از ACC پس از متحمل تلفات سنگین در انتقال پورتال در حالی که تحت مربیگری, انتقال, کت در حال حاضر به طور قابل توجهی عملکرد بهتری نسبت به انتظارات است. آنها هشتم در ACC در 8-7. تکنولوژی است به پایان رسید با رکورد برنده در ACC بازی از 2013-14 فصل زمانی که کت اتمام یک اجرا از هفت NCAA tournament حضور در هشت فصل زیر مربی سابق MaChelle یوسف.

فناوری فرصت برای بهبود جایگاه خود را با کمیته انتخاب این روز به عنوان کت چهره دو بالا-25 RPI تیم در خانه شماره 9 لویی پنج شنبه و شماره 14 ایالتی فلوریدا در روز یکشنبه. کت پایان فصل به طور منظم مارس 1 در Clemson قبل از آغاز ACC tournament.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im