‘مقدس … بتمن’: Caped crusader متهم کلیسا منازل به قصد سرقت در سراسر مترو آتلانتا

پلیس در حال جستجو برای یک مرد متهم burglarizing چندین کلیسا در مترو آتلانتا.

خود را برای پیدا کردن دزد همه آنها نیاز به انجام است نور تا بت سیگنال.

مقامات گفت: مرد شکستن به کلیساها در پنج شهرستانها شده است با پوشیدن یک ماسک بتمن در طول این جنایات به آتن ، دزد متهم به هدف قرار دادن کلیساها در آتن Canton, Holly Springs, لاورنسویل و Loganville.

آتن پلیس سرهنگ John Radford گفت: AJC.com که کلیسا بود که burglarized در صلاحیت این دادگاه ها شد سنگ بنای کلیسا آتن. آن را در محل مارس 2 و 3.

لاورنسویل و Loganville پلیس گفت که آنها تا به حال هیچ حوادث مانند این را در شهرستان خود و محدودیت معنی آن منازل به قصد سرقت به احتمال زیاد در محل unincorporated areas. AJC.com رسیده است از دیگر سازمان های درگیر در این تحقیق سعی کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خاص منازل به قصد سرقت.

برای تکمیل لباس خود مرد شده است با پوشیدن دستکش و یک سر لامپ پلیس گفت: در Facebook post. او نیز با استفاده از اشیاء مانند سنگ به سر و صدا ویندوز.

پلیس مشخص نشده مظنون اما آنها می دانند که چه ماشین او درایوهای. نه Batmobile.

مظنون شناخته شده است به درایو یک خاکستری 2013 هیوندای الانترا, به گفته پلیس.

“همانطور که ما در حال پناه گرفتن در خانه و جمع آوری در گروه های بزرگ (با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس) لطفا نگه داشتن مواظب در هر گونه ملک شما ممکن است مدیریت و یا خود را که شما در حال حاضر در حال استفاده نیست. (کلیساها و فروشگاه ها و غیره)” پست گفت. “اطلاع آتن-Clarke County Police Department اگر شما هر گونه اطلاعات و ماندن مراقب باشند.”

هر کسی با اطلاعات خواسته شده را به ایمیل کارآگاه جاناتان ماجول در [email protected]

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>