تحویل خانه برای سالمندان: فرانسه, جوانان و احیای ‘ایجاد کرد روح’

خوب — در یک سوپر مارکت در سه ماهه خوب Bastien Gambaudo نظرسنجی قفسه های سفید کننده و سایر مواد شوینده خانگی. او نه خرید برای خود بلکه برای یک زن مسن که شکننده سلامت او را در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس.

Gambaudo راه اندازی انجمن محله کمیته قدیمی زیبا از یک سال پیش. اما زمانی که coronavirus شروع به پخش از طریق فرانسه مانند آتش سوزی او و گروه 10 عضو گچ بری صدها آگهی در اطراف محله ارائه رایگان خانه تحویل.

“شدیم تا در این محله وجود دارد یک روستای واقعی روح است که ما در حال تلاش برای بازگرداندن,” Gambaudo گفت: به عنوان همکاران و جمع آوری لیست خرید یکی از ساکنان زندگی در بالای یک نقاشی با مداد رنگی-رنگی ادم لوده و مسخره کافه.

فرانسه وزارت بهداشت می گوید: 85 درصد از تمام coronavirus مربوط به مرگ و میر در بیمارستان های آن نگرانی بیماران سالخورده 70 ساله و مسن تر.

“زمانی که مستند اعلام شد, ما می دانستیم که بسیاری از مردم خواهد بود خود به خود خواهد بود و با توجه به خطر اگر آنها رفت و خرید.”

در سراسر جهان, مقامات بهداشت و دولت ها خواستار اقدامات جدی برای حفاظت و هشدار به افراد جوان که می تواند این ویروس بدون دانستن آن برای جلوگیری از سالمندان پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ.

اما این اتحاد چپ سالمندان به طور فزاینده ای جدا شده است.

Gambaudo و تیم خود را به پوشیدن ماسک و دستکش برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس و عبور از آن را.

پرسید: اگر او خوشحال بود با ابتکار یکی سالمندان مقیم گفت: “بله من در خانه گیر کرده و نمی تواند ترک کند. من یک دختر اما او همچنین ترس از بیرون رفتن.”

(گزارش شده توسط Matthias Galante و اریک Gaillard; ویرایش توسط ریچارد Lough و گرت جونز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>