ماه عسل در مستند: تازه ازدواج کرده’ کروز چپ چپ می رود بیش از coronavirus

تازه ازدواج کرده Yadira Garza و جوئل گونزالس شروع کروز ماه عسل خود را در MS زاندم با عاشقانه زدن در خیابان مشرف به دریا اما در حال حاضر به صرف روز در یک محافظه کار تنگ کابین به کشتی می رود مستند شامل coronavirus.

چهار “مهمانان مسن تر” اند و در کشتی در روزهای اخیر کروز اپراتور Holland America Line گفت: بدون ارائه جزئیات در حالی که بیش از 130 نفر سرنشین در حال مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. دو تا از آنها تست مثبت برای کوروناویروس.

فقط زن و شوهر به جای خیال پرستی در عرشه با یک بطری از شراب است که در حال حاضر کارت های بازی و تماشای فیلم, اخبار و نشنال جئوگرافیک در یک اتاق باریک است که متناسب با یک تخت و مبل و کمد.

“ما معمول است برای زنده ماندن” گفت: Garza که ازدواج گونزالس در شمال مکزیک در شهر مونتری در فوریه 29 – یک روز پس از مکزیک تایید اولین مورد از coronavirus.

“آن را قبل از آن را تبدیل به یک بیماری همه گیر نمی بینیم خطر” او به رویترز گفت در یک مصاحبه تلفنی.

همه چیز به سرعت تغییر کرده است.

پس از طی چند روز گذشته زاندم را 1,243 مسافران گفته شد به نگه داشتن اتاق خود را به سختی دو هفته به کروز است که مجموعه ای از بوئنوس آیرس در مارس 7 و با توجه به نتیجه گیری در سان Antonio, شیلی, در تاریخ 21 مارس ،

به 238 متر (781-پا) رگ کارکنان 586 خدمه در حال حاضر نشسته خاموش سواحل اقیانوس آرام تا حدودی قادر به ادامه آن مسیر انحرافی را طی به فورت لادردیل فلوریدا به دلیل کانال, مقامات می گویند که آن را نمی حمل و نقل آبراه به دلایل بهداشتی.

هلند امریکا متعلق به کارناوال پارسیان که شاهزاده Cruises به تازگی گفت که تعلیق سفرهای دو ماه بعد از آن اقیانوس آسترهای محافظ بود که قرنطینه شد باغ برای عفونت کروناویروس.

هر دو Garza و Gonzalez گفت: آنها در سلامت خوب و مشتاق به بازگشت به خانه به دیدن خانواده خود را و دوباره به قدم زدن آزادانه در هوای تازه.

“هفته گذشته من 56,000 مراحل و این هفته من از 10 ، 000. ما عملا هیچ جنبش” Garza گفت: ارجاع او گام شمار.

هنگامی که خدمه ارائه بطری های آب و, لوازم آرایش, زن و شوهر, دستمال مرطوب, کردن هر آنچه که آنها می توانند, اما در حال حاضر فرار از صابون.

“ما در حال شستن همه چیز را با شامپو” Garza گفت.

او امید به زودی خاموش شدن زاندم ترمیم شد پس از کروز اپراتورها گفت: در روز جمعه که مردم بدون علائم منتقل خواهد به روتردام, خواهر کشتی که کشیده کنار.

“امروز من رو لباس من در خواب” Garza گفت. “آنها به ما خبر که ما می تواند فردا و من گفت: من قصد دارم به دریافت لباس پوشیدن و آماده شود.”

تعاملی گرافیک ردیابی جهانی گسترش coronavirus: باز https://tmsnrt.rs/3aIRuz7 در یک مرورگر خارجی. (گزارش شده توسط Raúl Fernández, Cortés در شهر مکزیک; نوشتن توسط Daina بث جزایر; ویرایش توسط استفان Coates)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im