پلیس هنگ کنگ بازداشت جانباز دموکراسی فعالان در حملات

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ پلیس دستگیر 14 فعالان در حملات روز شنبه به اتهام غیر قانونی مجمع در بزرگترین سرکوب در این شهر طرفدار جنبش دموکراسی پس از وقوع تظاهرات گسترده سال گذشته است.

در میان افراد بازداشت شده در از بین بردن شدند برجسته حزب دموکرات موسس و ارشد وکیل مدافع مارتین لی, 81, میلیونر, انتشار, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای و 71 و قانونگذار سابق و وکیل مدافع مارگارت Ng, 72, با توجه به رسانه ای و سیاسی منابع.

در همه سابق و قانون گذاران دستگیر شدند.

دموکراتیک قانونگذار کلودیا Mo بود که در میان افراد دستگیر شده گفت: شهرستان, دولت به رهبری رئیس اجرایی کری لام در تلاش بود “به معرفی یک حلقه از ترور در هنگ کنگ است.”

“آنها در حال انجام هر کاری که آنها می توانید سعی کنید به سکوت را به پایین محلی اپوزیسیون” Mo گفت: با اشاره به آینده انتخابات پارلمانی در ماه سپتامبر است که در آن دموکرات ها امید به پیروزی وتو در شهرستان مونتاژ.

پلیس هنگ کنگ سرپرست لام بال-ho به خبرنگاران گفت که 14 نفر با سن بین 24 و 81 نفر دستگیر و به اتهام برگزاری و شرکت در “غیر قانونی مجامع” در اوت. 18 Oct. 1 و 20 سال گذشته است. او نه شناسایی 14.

آن روز دیدم و در زمان تظاهرات خشونت آمیز در سراسر شهرستان.

پنج نفر از 14 نیز دستگیر و برای انتشار غیر مجاز در جلسات عمومی در سپتامبر. 30 Oct. 19, Lam گفت.

همه آنها با توجه به نظر می رسد در دادگاه در 18 مه اما لام گفت: بیشتر بازداشت شده است. معلوم نیست که آیا هر یک از افراد دستگیر شده در روز شنبه برگزار می شد در بازداشت است.

حملات علامت بزرگترین سرکوب جنبش دموکراسی خواهی پس از آغاز تظاهرات ضد دولتی در سراسر این مستعمره سابق بریتانیا در ماه ژوئن سال گذشته است.

فشار جدید برای امنیت قانون

راهپیمایان در ابتدا هدف یک شرکت-اوراق لایحه پیشنهاد به ارسال مظنون به سرزمین اصلی چین برای محاکمه اما اعتراضات گسترده تر به خواسته های به صورت کامل دموکراسی و عمومی بررسی استفاده از زور توسط پلیس.

لای آن بازداشت و به اتهام های مشابه در اواخر فوریه همراه با جانباز فعالان لی Cheuk-یان و یونگ مجموع که آنها نیز دستگیر شده در روز شنبه.

پس از آزادی در روز شنبه بعد از ظهر مارتین لی گفت که او احساس “رها ذکر شده به عنوان متهم از آنجا که من را دیده اند بسیاری از جوان و درخشان مردم دستگیر شدن اما من نه.”

“من پشیمان نیستم از آنچه من انجام داده اند,” او اضافه شده است. “من افتخار می کنم که فرصتی برای راه رفتن ما دموکراسی جاده با هنگ کنگ عالی جوانان است.”

این دستگیری ها پس از چند ماه آرامش نسبی در میان بخشی از coronavirus مستند اما فقط به عنوان چینی و شهرستان مقامات دولت جدید راه اندازی فشار برای تشدید قوانین امنیت ملی به هنگ کنگ.

مالی آسیا hub بازگشت به پکن در سال 1997 تحت “یک کشور دو سیستم” فرمول است که تضمین آن گسترده آزادی دیده نمی شود در سرزمین اصلی چین و درجه بالایی از استقلال است.

تلاش قبلی برای پیش نویس امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ شناخته شده به عنوان ماده 23 بود ملاقات با تظاهرات توده ای در سال 2003 و رها.

هنگ کنگ دولت و مقامات امنیتی به تازگی به توصیف برخی از جنبش دموکراسی اقدامات به عنوان نزدیک به تروریسم است.

مقامات به طور فزاینده ای با استفاده از تهدید تروریسم برای توجیه نیاز به امنیت ملی قوانین مورد نیاز تحت قانون اساسی – مینی قانون اساسی که تضمین هنگ کنگ گسترده آزادی و تشریح ارتباط آن با پکن است.

مقامات در هنگ کنگ بازداشت شده اند که بیش از 7,800 مردم در طول مشارکت خود را در سال گذشته تظاهرات از جمله در بسیاری از شورش اتهامات است که می تواند حمل حبس تا 10 سال است.

آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از آنها در بازداشت هستند. دولت چین رسانه ها بارها خواستار هنگ کنگ قوه قضائیه مستقل نگاهی به تدابیر امنیتی در برابر تظاهرات. (گزارش شده توسط جسی اضطراب سخت و ناگهانی آن ماری Roantree گرگ Torode نوشتن توسط گرگ Torode ویرایش توسط رابرت Birsel و جری دویل)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im