Hopalong کسیدی بود پسر من

“شبکه تلویزیونی و من همان سن. من از اول نسل با آن چیزی که در اتاق نشیمن ما همه نوع از ایده های. من مطمئن هستم که بزرگسالان شد و در حال حاضر سرمایه گذاری قماری که آیا این بیت جدید از مبلمان در حال تغییر بود مردم در یک سطح اجتماعی (این بود) اما ما فقط خاطرات. و خوردن مقدار زیادی از غلات و حبوبات.” Michael McKean reminisces در مورد زود, تلویزیون, ویلیام بوید و Hopalong کسیدی.
ارسال شده توسط Flexagon (7 نظر تعداد) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
که به عنوان خوانده شده, با تشکر!

من فوق العاده به تلویزیون های قدیمی وسترن من تمام زندگی بزرگسالی است. آنها راحت تر به تماشای به صورت فله به عنوان سال رفتن به. مادر به من می گوید که پدر او نیز یک فن بزرگ; من آرزو می کنم او تا به حال زندگی می کردند کمی طولانی تر, بنابراین ما می تواند به اشتراک گذاشته اند آنها.

(شاید که نه فانتزی در مورد Maverick برادران. که یکی را برای پدر بزرگ گوش.)
ارسال شده توسط تا هیولا در 6:28 PM در مارس 30 [2 علاقه]

این کاملا فوق العاده است. گمان می کنم من می دانم که در پشت سر من که McKean یک نویسنده خوب است اما این افسانه به دیدن او رفت و آمد دست خود را در چیزی بسیار جدی.
ارسال شده توسط aspersioncast در 6:48 PM در مارس 30 [2 علاقه]
در حال حاضر عادلانه باشد تا هیولا. شما می توانید هر دو. شما می توانید بارت زمانی که من برت. هک من حتی پرتاب در زبان انگلیسی, عمو زاده ،
ارسال شده توسط sardonyx در 7:01 PM در مارس 30 [2 علاقه]
ما adopters اولیه در اواخر 40 اوایل دهه 50. اوایل برنامه نویسی بود پر از لکه و غیر معمول است. بسیاری از Soundies و دعوا تقریبا هر شب. بسیاری از همسایگان به هم ریخته اتاق نشیمن به تماشای محلی مبارزه با پسران.
این شگفت انگیز است چگونه تلویزیون هموژن زبان انگلیسی آمریکایی. هنگامی که ما نقل مکان کرد (1952) از جنوب مشهد به یک شهر کوچک در جنوب پیتسبورگ (apx 300 مایل) در بزرگسالان می تواند من را درک نمی کنند. کودکان و نوجوانان خواهد آمد تا به من در زنگ تفریح با یک گروه از دوستان است و می گویند “صحبت کنید!”. آنها بعد ترجمه برای معلم وقتی که همیشه من خوانده در کلاس.
ارسال شده توسط shnarg در 8:14 PM در مارس 30 [6 علاقه]
من فقط به تماشای اولین قسمت از تلویزیون نشان می دهد و شما می دانید چه ؟ برای تلویزیون های قدیمی این بود که خیلی سر در گم سرگرم کننده است. Thumbs up.
ارسال شده توسط billjings در 9:21 PM در مارس 30
من هنوز سرگرم کردن گربه ها با محرک حمام, نسخه Maverick آهنگ تم. و Wyatt Earp. و Sugarfoot. و پوست دباغی نشده…
ارسال شده توسط فروتن لیسه دریایی در 10:44 PM در مارس 30 [1 علاقه]
پدر من است McKean نسل. من قطعا این نقل به او. من به تماشای Hopalong کسیدی reruns (من فکر می کنم آنها جایگزین شده بود در 70s توسط Gilligan جزیره reruns) اما ما تا به حال بسیاری از حجم سرد “از مد افتاده” سوابق (78rpms) و نیز چند نفر از Hopalong کسیدی. و از آنجا که ما نمی باید میلیاردها ساعت از مطالب موجود و در عین حال کسانی که سوابق بازی می کردم و دوباره بازی کرده است.

من کشف Maverick reruns به عنوان یک فرد بالغ و ماوریک آهنگ یکی از آهنگ ها پسر من آموخته شعر را در سن 4 یا 5. این یک موضوع خوب آهنگ.

اگر من می تواند با تکبر راه رفتن پدرم: او هنوز هم می تواند تلاوت کل Lone Ranger مقدمه در سرعت در یک لحظه درخواست:
آتشین اسب با سرعت نور و ابری از گرد و غبار و دلچسب سلام-Yo نقره ای!!! The Lone Ranger!
با خود وفادار هندی همراه Tonto شجاعانه و مدبر سوار نقاب از دشت رهبری مبارزه برای نظم و قانون در اوایل غربی, ایالات متحده است. هیچ جا در صفحات تاریخ می توان پیدا بیشتری قهرمان عدالت! بازگشت با ما در حال حاضر به کسانی که خطر ناک روز گذشته! از گذشته آمده غرش سم-ضربه بزرگ اسب نقره ای!
The Lone Ranger rides again!

ارسال شده توسط لگو Damashii در 11:24 PM در مارس 30 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im