اسب مسابقه-بلمونت استیکس برای اجرای ژوئن 20 بدون تماشاگر

بلمونت استیکس اجرا خواهد شد در ژوئن 20 بدون تماشاگر در میان COVID-19 گیر مارک اولین بار در این مسابقه خواهد بود که باز پا از ایالات متحده با تجربه مسابقه را تاج سه گانه نیویورک, مسابقه انجمن (NYRA) گفت: در روز سه شنبه.

در این مسابقه که برگزار خواهد شد دو هفته بعد از اصل برنامه ریزی شده به طور سنتی به طولانی ترین مسابقه از سه گانه تاج سری.

در این سال, اما از آن خواهد شد کوتاه به 1-1/8 مایل از 1-1/2 مایل به حساب برای 3 سال thoroughbreds در آموزش که معمولا ساخته شده است تا استقامت خود را با مرحله سوم از سه گانه تاج.

تاریخ جدید برای بلمونت استیکس شرح زیر اعلام تغییر زمان از کنتاکی دربی به سپتامبر. 5 از مه 2 و Preakness Stakes به Oct. 3 از مه 16.

“در حالی که این قطعا خواهد بود یک منحصر به فرد در حال اجرا از این مسابقه تاریخی ما سپاسگزار قادر به نگه داشتن بلمونت سهام در سال 2020” NYRA جمهور دیو o’rourke در بیانیه ای گفت.

“طرفداران در سراسر کشور می تواند به جلو نگاه به یک روز استثنایی را تجربه مسابقه در زمانی که سرگرمی و ورزشی بسیار مهم است برای ارائه یک حس عادی.”

به عنوان سنتی پا سوم مسابقه را تاج سه گانه بلمونت سهام است به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان “آزمون قهرمان” است و نمایش بسیاری از بزرگترین تاریخ thoroughbreds.

دو نفر از کسانی که تاج سه گانه پیروزی آمده اند در پنج سال گذشته با فرعون پایان 37 سال تاج سه گانه خشکسالی در سال 2015 و توجیه برنده تمام سه مسابقه در سال 2018 بازنشسته با یک شکست نخوردگان 6-برای-6 رکورد.

(گزارش شده توسط فرانک Pingue در تورنتو ویرایش توسط توبی دیویس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>