گروگان گیر تسلیم در خارج از بانک فرانسه، هر شش اسیر آسیب ی نزده

محتوا ي مقاله ادامه داشت

حملات شبه نظامی در سال های اخیر فرانسه را تکان داده است، با کشته شدن چهار افسر پلیس در یک داد و بیداد چاقو در اکتبر ۲۰۱۹ در پاریس و ۱۳۰ نفر که در اثر بمب گذاری های هماهنگ و تیراندازی در پایتخت در نوامبر ۲۰۱۵ کشته شدند.

ایو لفور، رئیس یکی دیگر از اتحادیه های پلیس، SGP Unite، گفت که گروگان گیر در لو هاور، شهری در حدود ۱۷۰،۰۰۰ نفر در کانال انگلیسی، به مقامات اجرای قانون و در لیست دیده بان سرویس امنیتی شناخته شده بود.

او گفت: “ما می دانیم که او رادیکال یشده و دچار یک بیماری روانی جدی شده است.”

منبع دیگری، یک مقام ارشد پلیس، گفت که در جریان این حادثه مرد در حمایت از علت فلسطین صحبت کرد. او نرفت از بانک با آنچه به نظر می رسد پرچم سبز رنگ در اطراف شانه های خود را.

پلیس منطقه اطراف بانک در بلوار د استراسبورگ را که یک کرایه کامل گسترده در مرکز لو هاور بود، دور کرده بود.

کارمند یک کارمند در خروجی برگر کینگ در حدود ۱۰۰ متر از بانک گفت که پلیس به آنها گفته است که یک ورودی را در همان خیابان گروگان گیری قفل کنند اما دستور نداده که آنها را ببندند.

هنگامی که گروگان پنجم آزاد شد، مردی با پیراهن صورتی در فیلم تلویزیونی رویترز دیده می شد که توسط یک افسر پلیس با وسایل حفاظتی کامل از بانک دور می شد.

“بسیار افتخار و سپاسگزار” نخست وزیر سابق ادوارد فیلیپ، در حال حاضر شهردار لو هاور، در توییتر در ستایش از پلیس نوشت.

گروگان ها در شعبه ای از بانک برِد، وام دهنده ای با اندازه متوسط، در طبقه همکف یک ساختمان مسکونی شش طبقه، ضبط شدند. (گزارش اضافی توسط Benoit Van Overstraten، ریچارد لاف، کارولین پائولیز و تانگی سالون در پاریس؛ نوشته شده توسط کریستین لو؛ تدوین توسط تام براون و دانیل والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im