رزرو هتل شیرجه رفتن در گرجستان باعث کاهش کار تند و زیان

اخراج های دسته جمعی در صنعت هتل در حال قرار دادن هزاران نفر از مردم از سراسر گرجستان به عنوان نرخ اشغال شیرجه رفتن به زیر 20 درصد و هتل و توقیف.

رهبران صنعت در حال تماس با تاثیر سفر shutdown از coronavirus بدتر از 9/11 و بحران مالی 2008 و ترکیب شده است. حتی هتل ها قادر به باز بماند در حال کاهش کارکنان و یا ساعت در حالی که بسته شدن طبقه و رستوران ها به عنوان درآمد کاهش 75% تا 90% در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا

مترو آتلانتا است به خصوص ضربه به دلیل وابستگی به کنوانسیون ها و حوادث. بیش از 300,000 مردم در اوقات فراغت و مهمان نوازی در منطقه با توجه به اداره آمار نیروی کار.

“ما تا به حال در شهر لود شده با بهترین, رویدادهای ورزشی, همایش ها. آن را کامل و سوئیچ فقط خاموش” گفت: جیم Sprouse, مدیر اجرایی, گرجستان, هتل و محل سکونت ارتباط است.

او گفت: حضور در برخی از مناطق اطراف دولت در تک رقمی در نظر درصد. “هتل ها در dire straits,” او اضافه شده با ساوانا Tybee Island, کلمب و دیگر مقاصد بودن ضربه در علاوه بر این به آتلانتا.

گروه هتلهای بین قاره ای که در آن آمریکا و ستاد در آتلانتا است دستور ستاد کارکنان به کار از راه دور به عنوان آنجا که ممکن است برای آینده قابل پیش بینی. مدیر عامل شرکت کیت Barr گفت: تقاضا برای هتل ها “در پایین ترین سطح ما تا کنون دیده ام” و در روز جمعه اعلام کرد کاهش حقوق و دستمزد و سایر اقدامات کاهش هزینه.

برآورد 24,200 هتل مشاغل به شمار می رود از دست رفته در گرجستان همراه با بیش از 100 ، 000 شغل در بخش های پشتیبانی شده توسط این صنعت هتل در دولت با توجه به آمریکایی هتل و محل سکونت ارتباط است.

“بخش عمده ای از هتل ما در عمده (ایالات متحده) شهرستانها در حال بسته شدن به عنوان ما صحبت می کنند” هیلتون مدیر عامل کریس Nassetta گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک جلسه این هفته است.

ماریوت مدیر عامل شرکت آرن Sorenson در یک پیام ویدئویی گفت: صدها نفر از هتل ها یا بسته را آغاز کرده اند و صدها نفر از کارکنان قرنطینه می شوند.

هیلتون و ماریوت هر دو furloughing یا تخمگذار کردن ده ها هزار نفر از کارکنان.

کشور آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط انتظار این صنعت خواهد شد از دست دادن 1 میلیون شغل در این سال ها بیشتر در بخش های پشتیبانی شده توسط هتل ها. صنعت مسافرت به درخواست دولت فدرال کمک مالی خواستار 150 میلیارد دلار در کمک های اولیه از جمله برنامه های وام برای کمک به franchisees و کمک های مالی به کارگران است.

این لاشی رزرو گسترش از طریق آوریل و اخراج در حال حاضر تعداد هزار نفر در سراسر گرجستان با توجه به مایکل اونز مدیر عامل شرکت ساوانا مبتنی بر گردشگری شورای رهبری. “ما در حال شنیدن از همکاران در سراسر کشور یک ویرانی که هیچ کس تا کنون ندیده است.”

Pritpal سینگ مدیر کل پری لین هتل در مرکز شهر ساوانا گفت: هتل باز می ماند و برخی از مهمانان در فاصله رانندگی در آینده اما اشغال کاهش یافته است و او به طور موقت کردند 115 از 200 نفر پرسنل به مدت 60 روز.

در ساوانا 1 در 7 شغل متکی بر گردشگری گفت: اونز اضافه کردن در این نزدیکی هست Tybee Island “خواهد بود ضربه سنگین.” ساوانا و محیط اطراف صدمه دیده بودند با لغو سه شنبه ساوانا روز سنت پاتریک جشنواره و رژه.

تعویق, کارشناسی ارشد, مسابقات گلف را “عظیم مالی انشعاب” در آگوستا با توجه به اونز چرا که بسیاری از مردم و کسب و کار با تکیه بر این دو هفته از کسب و کار در ماه آوریل برای کمک به پرداخت صورتحساب برای بقیه سال.

Sprouse, از گرجستان ارتباط گفت: برخی از هتل ها در دولت در حال آماده کردن 80 تا 90 درصد از کارکنان. در برخی موارد آنها در حال تلاش برای تقسیم شیفت “بنابراین هر کس می شود یک کمی از کار.”

افرادی که اجاره خانه یا واحد در AirBnB نیز شاهد کاهش درآمد حاصل از لغو.

کارا اوبراین که دارای دو خانه و یک خانه در شرق آتلانتا که او اجاره در AirBnB گفت: او رزرو در ظرفیت و سپس “ما اساسا سه ماه از لغو در سه روز.”

اوبراین دارای وام مسکن در هر دو از کلبه. “این ترسناک است.”

او گفت: لغو آمده با کامل بازپرداخت. “ما قطعا آنها را سرزنش نیست,” او گفت: از مسافران نجات. “اما آن را هنوز هم نوع مانند” اوه خدای من این فقط واقعی است.'”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>