قدیمی از مد افتاده برنج بسیار باهوش – SLYT از فن آوری ارتباطات. “شرط می بندم شما نمی فکر می کنم یک پلوپز خیلی جالب بود آیا تو؟”
ارسال شده توسط کارتر (47 دیدگاه کل) 45 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من صرف بیشتر از من می خواهم به اعتراف پخت و پز برنج و تفکر “اما چگونه آن را می دانم ؟” قبل از من آن را نمیفهمد. سپس من گفتم: “Ooooh, آن را مانند توستر.”
ارسال شده توسط Horkus در 11:00 AM در فوریه 18 [3 علاقه]
اوه تکنولوژی ارتباطات است ،
ارسال شده توسط مرد از تاب و چرخش در 11:01 AM در فوریه 18 [9 علاقه]
Ooooh. من تا به حال هیچ ایده.
ارسال شده توسط pt68 در 11:11 AM در فوریه 18
تکنولوژی ارتباطات است و در واقع بزرگ است. اگر شما فکر می کنم این یکی خوب نگاه کنید تا Sunbeam توستر اقساط.
ارسال شده توسط 2N2222 در 11:23 AM در فوریه 18 [6 علاقه]
که واقعا به خوبی انجام می شود. مشترک!
ارسال شده توسط gwint در 11:27 AM در فوریه 18 [1 علاقه]
من در واقع فکر نمی کنم یک پلوپز جالب بود اما در حال حاضر من انجام دهد. همچنین این:

در سطح دریا و آب جوش در 212 درجه فارنهایت است. نیست که فقط یک لذتبخش آسان شماره به یاد داشته باشید ؟ من نمی دانم چه خبره که سانتیگراد احتمالا برخی از احمقانه دلخواه چیز…
ارسال شده توسط Greg_Ace در 11:30 AM در فوریه 18 [11 مورد علاقه]

این یک بازی سرگرم کننده کانال یوتیوب!
ارسال شده توسط Automocar در 11:41 AM در فوریه 18 [1 علاقه]
آمده برای پلو پز و توستر ارتباط ماندن برای همیشه عمیق تر شیرجه رفتن به تاریخ CED. من فکر می کنم او تا به 5 قسمت در حال حاضر ؟
ارسال شده توسط Kyol در 11:51 AM در فوریه 18
مرتبط (توسط کسی که به مراتب کمتر یوتیوب-ادراک), چگونه یک برقی کتری چای می دانم زمانی که به نوبه خود ،
ارسال شده توسط 1970s ضدقهرمان در 11:54 AM در فوریه 18
من دوست داشتم که. من یک کم با تکنولوژی پلوپز درست مثل یک در این ویدئو و من فرض وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس رطوبت سنسور سطح. این باعث می شود خیلی بیشتر حس!
ارسال شده توسط Liesl در 12:09 ب. ظ در فوریه 18 [1 علاقه]
خیلی جالب بود ممنون! من کمی غم انگیز است که من لازم نیست که یک پلوپز اما من می خواهم که نسخه ساده. من واقعا یک مشکل برنج پخت و پز روی اجاق گاز, و من یک کمبود فضای ضد بنابراین من می خواهم به خلاص شدن از شر چیزی به یک, و من نیاز به تست بیشتر … من خیلی بدتر اجاق گاز-پخت و پز نان تست. 😛
ارسال شده توسط تاز در 12:42 ب. ظ در فوریه 18 [1 علاقه]
من همان janky پلوپز مانند 20 سال در حال حاضر; damn thing فقط نگه می دارد.
ارسال شده توسط aspersioncast در 12:46 PM در فوریه 18 [2 علاقه]
که عجیب و غریب. من همیشه فکر می کردم این یک حرارتی دام.
اوه آره, این است که چگونه آن را می کند.
CTRL-F آهنربا— عبارت یافت نشد.

من تعجب می کنم که او این ایده. آن را هنوز هم بسیار جالب است ،
ارسال شده توسط MtDewd در 12:49 PM در فوریه 18 [3 علاقه]

MtDewd – وجود یک نمودار در آن صفحه را با یک آهنربا در آن در واقعیت است.
ارسال شده توسط Glomar پاسخ در 12:52 PM در فوریه 18 [1 علاقه]
“من در مورد شما نمی دانم, اما من پیدا پخت برنج به یک کار بسیار دشوار است.”

اومم. صبر کنید تا او متوجه می شود در مورد چای.

فیلم بزرگ ،
ارسال شده توسط sneebler در 12:52 PM در فوریه 18

-وجود یک نمودار در آن صفحه را با یک آهنربا در آن در واقعیت است.
بله وجود دارد یک آهنربا وجود دارد, اما آن را فقط وجود دارد برای اطمینان از گلدان است. من کاملا مطمئنم که آن را تا به چیزی برای انجام با کوری دماهای اما… ‘آهن ربا در حال گیج کننده است.’

او درست در مورد چند چیز – آب جوش در اطراف 212F; درجه حرارت نمی خواهد تا مایع از دست رفته است; برنج انجام شده است که آب رفته است…
هنگامی که آب همه آب پز دور درجه حرارت بالا می رود. این سفر یک ترمیستور و گرمایش مدار قطع شده است.
در حال حاضر چه حرکت سوئیچ, من به یاد داشته باشید. من معدن جدا, اما آن را به 1000 مایل دور.
ارسال شده توسط MtDewd در 1:18 PM در فوریه 18 [1 علاقه]

متعجب من هم تا به حال همیشه فرض بر آن است. بود bimetalic نوار (یا چیزی) که افتاد سوئیچ. مهندسی تماس نقطه به نقطه خاص کوری دمای نقطه بسیار شگفت انگیز است.
ارسال شده توسط GuyZero در 1:19 PM در فوریه 18 [3 علاقه]
راجر ایبرت: گلدان و نحوه استفاده از آن [rogerebert.com]

همچنین توسط راجر ایبرت: گلدان و نحوه استفاده از آن: رمز و راز و عاشقانه از پلوپز [آمازون لینک]
ارسال شده توسط hippybear در 1:38 PM در فوریه 18 [6 علاقه]

من تصور ساز و کتری برقی شبیه به جز که حرارتی سفر دستیابی به 212 و نه بیش از آن.
ارسال شده توسط devinemissk در 1:47 PM در فوریه 18
من طبخ برنج, اغلب, اما هرگز خرید پلوپز; من معمولا فقط طبخ آن را در یک ماهی تابه با مقدار آب فوق برنج (یک تصویر بند انگشتی را به ارزش به برنج سفید حدود دو برابر قهوه ای) جوش و سپس کاهش گرما هنگامی که سطح قابل مشاهده است. من چیزی از دست رفته ؟
ارسال شده توسط acb در 1:48 PM در فوریه 18
من طبخ برنج, اغلب, اما هرگز خرید پلوپز; من معمولا فقط طبخ آن را در یک ماهی تابه با مقدار آب فوق برنج (یک تصویر بند انگشتی را به ارزش به برنج سفید حدود دو برابر قهوه ای) جوش و سپس کاهش گرما هنگامی که سطح قابل مشاهده است. من چیزی از دست رفته ؟

شما از دست رفته توانایی فقط آن را روشن و سپس فراموش کرده ام در مورد آن به طور کامل در حالی که شما faff در اطراف در اینترنت و پس از آن هر زمان که شما اتفاق می افتد به فکر می کنم “دنگ من گرسنه هستم – اوه صبر کنید من نمی مقداری برنج?” شما می توانید آن را بخورم.
ارسال شده توسط aubilenon در 1:54 PM در فوریه 18 [12 علاقه]

من طبخ برنج, اغلب, اما هرگز خرید پلوپز; من معمولا فقط طبخ آن را در یک ماهی تابه با مقدار آب فوق برنج (یک تصویر بند انگشتی را به ارزش به برنج سفید حدود دو برابر قهوه ای) جوش و سپس کاهش گرما هنگامی که سطح قابل مشاهده است. من چیزی از دست رفته ؟

شما از دست رفته به سادگی از پلوپز; معدن است که کمی بهتر از خود, اما این علائم در داخل برای 1 یا 2 فنجان برنج و مناسب آب خط برای هر, بنابراین شما حتی نمی نیاز به اندازه گیری فنجان. شما فقط ریختن مواد در داخل و کلیک بر روی یک دکمه برای دریافت مناسب و معقول برنج.
ارسال شده توسط The_Vegetables در 1:54 PM در فوریه 18 [2 علاقه]

که در مقاله ذکر است که ارزان برنج با استفاده از “ترموستات مکانیکی” که برای تلفن های موبایل مانند آنچه که او توصیف شده است.
ارسال شده توسط njohnson23 در 1:55 PM در فوریه 18 [1 علاقه]
متعجب من هم تا به حال همیشه فرض بر آن است. بود bimetalic نوار (یا چیزی) که افتاد سوئیچ. مهندسی تماس نقطه به نقطه خاص کوری دمای نقطه بسیار شگفت انگیز است.

آن بوده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. مغناطیسی و حرارتی رید سوئیچ بسیار رایج در الکترونیک برای مقاصد مختلف. شما با استفاده از یک فریت مواد و تغییر ترکیب نسبت به تعیین مورد نظر دمای کوری.

این پلوپز بسیار باریک استفاده کنید. شما باید مواد غذایی که آشپز در یک دمای جوش شما می خواهید آن را به پخت ادامه دهید تا زمانی که فقط پس از آب جوش دور و گرما پس از آن. آن را یک شات معامله. بنابراین این مغناطیسی سوئیچ حرارتی است که یک راه ساده برای انجام این کار است.

برای گلدان خمره شما می خواهید برای حفظ حتی نهفته متوسط بیش از یک دوره طولانی از زمان, بنابراین یک دو فلزی سوئیچ استفاده می شود به چرخه قدرت و به صورت دوره ای.
ارسال شده توسط JackFlash در 2:06 PM در فوریه 18 [2 علاقه]

>تاپیک یک نمودار در آن صفحه را با یک آهنربا در آن در واقعیت است.
>بله وجود دارد یک آهنربا وجود دارد, اما آن را فقط وجود دارد برای اطمینان از گلدان است. من کاملا مطمئنم که آن را تا به چیزی برای انجام با کوری درجه حرارت

اگر شما شناور اشاره گر خود را بیش از آهنربا در نمودار آن را توضیح می دهد که آن را برای استفاده آن دمای کوری. این شرح است که کاملا درست نیست. آهنربا یک آهنربای دائمی است. واقعی کوری مواد برای تعویض یک قطعه جداگانه ای از فریت است که هدف آهنربا. آهنربا هرگز از دست می دهد خاصیت مغناطیسی خود را تنها هدف فریت.

نمودار تقریبا یکسان به یک در این ویدئو.
ارسال شده توسط JackFlash در 2:15 PM در فوریه 18 [2 علاقه]

که عجیب و غریب. من همیشه فکر می کردم این یک حرارتی دام.
اوه آره, این است که چگونه آن را می کند.
CTRL-F آهنربا— عبارت یافت نشد.

از مقاله ویکیپدیا: “پایه پلوپز دارای یک بدنه اصلی (گلدان), درونی پخت و پز ظرف آن برنج است و در تماس با برقی المنت های حرارتی و ترموستات.”

کلیک کنید به ترموستات لینک و شما خود را پیدا کنید آهنربا. بله, آن است که “حرارتی دام” اما آن را ندارد تصویری مرد اشتباه است که یک آهنربا است که چگونه است که حرارتی دام انجام شده است.
ارسال شده توسط solotoro در 2:26 PM در فوریه 18 [1 علاقه]

اگر شما در پیدا کردن برنج پرچین از دست ندهید, تکنولوژی Connecitions’ آخرین همه چیز در مورد facinating رنگ قهوه ای و سری خود را در طولانی داستان غم انگیز از RCA بزرگترین پروژه شما هرگز از شنیده می شود (CED).
ارسال شده توسط thefool در 2:48 PM در فوریه 18 [3 علاقه]
با استفاده از پلوپز معنی است که من می توانید تمرکز بر روی بقیه وعده غذایی بدون هیچ گونه نگرانی در مورد تحت/بیش از پخت و پز برنج. من نمی توانم تصور کنید که داشتن یک در حال حاضر.
ارسال شده توسط tommasz در 2:55 PM در فوریه 18
برخی از فیلم های مورد علاقه خود هستند اول آنهایی که التقاطی و آموزنده اجرا از طریق فن آوری صدا شروع در اینجا با بل/تلفن و اقدام از طریق ادیسون/phonographs, برلینر/gramaphone, دیسک, لوله رادیو و دیگران.
ارسال شده توسط کارتر در 3:13 PM در فوریه 18
من چیزی از دست رفته ؟

همچنین از دست رفته توانایی قرار دادن آن در قبل از رفتن به رختخواب و تازه برنج برای صبحانه در صبح است. یا قبل از رفتن به محل کار و سپس شما باید تازه و برنج برای شام.
ارسال شده توسط کلاغ در 3:14 ب. ظ در فوریه 18 [2 علاقه]

اگر شما یک اجاق برقی پلوپز را تسکین شما از ضرورت ایستاده وجود دارد در حال انتظار برای آب جوش و سپس به طور مداوم بلند کردن گلدان کردن اجاق گاز بالا به دلیل آن هنوز هم جوش بعد از شما به نوبه خود گرما را به بجوش و خروش آمدن.

وقتی که من شنیده ام که راجر ایبرت گفت: او وعده های غذایی پخته شده در اجاق گاز-من حتی نمی خواندن آنچه او–من فقط plopped دو ران مرغ به همراه ادویه جات ترشی جات در بالای برنج/آب (1:1 به عنوان همیشه) در پایه اجاق گاز و تند کاملا پخته و آبدار زنجبیل مرغ.

اولین بار من آماده شد به پایان پخت و پز مرغ در ماهی تابه اما جواب منفی آنها انجام شد. بنابراین سوال من این است چگونه این پلوپز می دانم زمانی که برنج و مرغ انجام شده است ؟
ارسال شده توسط TWinbrook8 در 3:39 PM در فوریه 18 [2 علاقه]

شده است پخت و پز برنج دستی آنجایی که من می توانید به یاد داشته باشید که قبل از برنج شد یک چیزی. سفید و قهوه ای و سیاه و سفید. بلند و دانه کوتاه. برق و گاز و مایکروویو. هیچ مشکل.

بنابراین شما معتاد بود با تعجب به یاد بگیرند که من تا به حال هرگز یک پلوپز و به هیچ وجه قصد گرفتن یک. کار برکنار شده و طول می کشد تا با ارزش فضای آشپزخانه در مورد من.

که گفت:, من می توانید ببینید این جاذبه است. به خصوص با داشتن یک تایمر بنابراین شما می توانید از خواب بیدار به تازه برنج بخارپز و یا حتی بهتر از خواب بیدار به تازه بخارپز برنج سیاه و سفید آماده برای شیر نارگیل و میوه du jour. سخت به ضرب و شتم در یک روز سرد. 🙂
ارسال شده توسط Pouteria در 4:01 PM در فوریه 18

من کمی اذیت احساسات “خود را نه سخت را به برنج را روی اجاق گاز, چرا یک اجاق گاز برنج وجود دارد ؟” از آنجا که آن را فقط به نظر می رسد نه تنها asker بسیار سفید اما همچنین که آنها به نظر نمی رسد به دانستن هر POC. (عذر خواهی به صورت گسترده کلیات اما این احساس من در هنگام خواندن! اعتراف میکنم من که کمی غیر منصفانه به Mefites در این موضوع! اما مرد من را دیده اند این تمایلات و بیش از بیش و بیش از.)

این مقاله نیویورک تایمز (آینه) مذاکرات کمی در مورد بسیاری از استفاده می کند که یک اجاق گاز برنج است (ساخت bibimbap! بخارپز کردن ماهی و تخم مرغ! پخت نان! toasting برنج برای ته دیگ!):

شرلی چان, چینی-آمریکایی طراح وب سایت متولد شد در هنگ کنگ زندگی در بروکلین و هرگز پخته شده یک قابلمه برنج در زندگی او است. “یک میلیارد چینی مردم نمی تواند اشتباه در مورد برنج,” او گفت: تقریبا در هر خانواده حداقل یک پایه پلوپز. به عنوان یک کودک او را سخت و طاقت فرسا قبل از هر وعده غذایی برای شستن برنج آن را اندازه گیری به دستگاه و دکمه را فشار دهید. “این همیشه می آید کامل,” او گفت:. “تا زمانی که من آمد در اینجا من هرگز حتی می دانستم که برنج می سوزاند.”

ببخشید من خاموش من soapbox در حال حاضر. من حتی نمی شخصا خود را پلوپز کنه اما من نا امید از آنچه به نظر می رسد یک الگوی (نه در این موضوع اما فقط به طور کلی) از مردم سفید با فرض این که POC درست مثل استفاده از برنج زیرا آنها بیش از حد احمقانه به درک که stovetop پخت و پز در دسترس است
ارسال شده توسط: devrim در 5:01 PM در فوریه 18 [12 علاقه]

هر کسی که صاحب یک توستر نباید نیاز به بپرسید که چرا یک اجاق گاز برنج وجود دارد. پس از همه, آن را سخت برای نان تست را در یک ماهی تابه.
ارسال شده توسط aws17576 در 6:11 PM در فوریه 18 [6 علاقه]
چگونه می توانم شناسایی یک اجاق گاز برنج است که اجازه می دهد تا شما را به ته دیگ?
ارسال شده توسط جو در استرالیا در 7:05 PM در فوریه 18
همچنین از دست رفته توانایی قرار دادن آن در قبل از رفتن به رختخواب و تازه برنج برای صبحانه در صبح است. یا قبل از رفتن به محل کار و سپس شما باید تازه و برنج برای شام.

من اشتباه می کند و این به این معنی شما در حال ساخت برنج در شب و سپس ترک آن را در “گرم نگه داشتن” برای ~8 ساعت در حالی که شما خواب??
ارسال شده توسط JDHarper در 7:26 PM در فوریه 18

چگونه می توانم شناسایی یک اجاق گاز برنج است که اجازه می دهد تا شما را به ته دیگ?

“فارسی پلوپز” به نظر می رسد این عمل عبارت جستجو وجود دارد.
ارسال شده توسط hippybear در 7:31 PM در فوریه 18

من طبخ برنج, اغلب, اما هرگز خرید یک اجاق گاز برنج…

این چیزی است که شما نیاز دارید یک تلویزیون به درک. /گزارش روز
ارسال شده توسط زغال اخته در 7:39 PM در فوریه 18

من اشتباه می کند و این به این معنی شما در حال ساخت برنج در شب و سپس ترک آن را در “گرم نگه داشتن” برای ~8 ساعت در حالی که شما خواب??

آنهایی که با کنترل دیجیتال دارای ویژگی های زمان تاخیر. این آهنربا یک دکمه مدل تصویری در مورد مذاکرات بیشتر.

و بله همکار سفید افرادی که برنج را روی اجاق گاز, این است که اساسا یک توستر برای برنج. من پلوپز بود که 20 دلار در هدف قرار دادن آن را به طول انجامید و نزدیک به 20 سال در حال حاضر و باعث می شود خیلی بهتر برنج از من تا کنون ساخته شده را در یک قابلمه روی اجاق گاز.
ارسال شده توسط GuyZero در 8:06 PM در فوریه 18

خواهد بود که قبل از برنج شد یک چیزی.

این به معنی این هم قابل توجه سن و یا ندانستن مردم ژاپن, به دلیل برنج بوده است چیزی که پس از دهه پنجاه.
ارسال شده توسط aspersioncast در 8:25 PM در فوریه 18

من واقعا عاشق پلوپز اما این هم درست است که اختراع آن باعث شده است که تمام نسل از شرق و جنوب شرق آسیایی ها به طور کامل فراموش کرده ام چگونه به طبخ برنج را روی اجاق گاز (من متوجه آسیای جنوبی هنوز هم بیشتر از برنج پخت و پز در کوره نسبت به جاهای دیگر در آسیا).

وقتی که من شنیده ام که راجر ایبرت گفت: او وعده های غذایی پخته شده در اجاق گاز-من حتی نمی خواندن آنچه او–من فقط plopped دو ران مرغ به همراه ادویه جات ترشی جات در بالای برنج/آب (1:1 به عنوان همیشه) در پایه اجاق گاز و تند کاملا پخته و آبدار زنجبیل مرغ.

که مرا به یاد آن, ژاپنی, KFC, مرغ + برنج دستور کسی bunged و ویروسی رفت. که حس می کند آن را اساسا چگونه من می خواهم را بریانی بیش از حد.
ارسال شده توسط cendawanita در 8:35 PM در فوریه 18

هنوز هم هر چند موعظه به تمام این احساسات:
من کمی اذیت احساسات “خود را نه سخت را به برنج را روی اجاق گاز, چرا یک اجاق گاز برنج وجود دارد؟” […]

اما گمان می کنم من درک می کنم… ما استفاده می شود به یک توستر اما ما رو از شر آن شد تا فضای آشپزخانه.
ارسال شده توسط cendawanita در 8:38 PM در فوریه 18

در مورد تنها زمان من را برنج در risotto فرم; در غیر این صورت من ترجیح می دهم به دریافت کربوهیدرات از پاستا, سوپ زرت/زرد بلغور یا نان. من به تازگی خریداری یک لحظه گلدان است که قطعا مفید برای برخی از چیزهایی که اما اگر چه من سعی کردم چند برنج-اجاق گاز و فوری گلدان risotto دستور العمل های من تحت تاثیر قرار با نتیجه. حدس من این است که وجود دارد هیچ جایگزینی برای پر زحمت تکان دهنده وقتی که می آید به risotto.
ارسال شده توسط Greg_Ace در 9:01 PM در فوریه 18
پلوپز با این نسخهها کار بزرگ برای سایر غلات به عنوان به خوبی به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید به نسبت مناسب – معدن استفاده می شود برای جو بیشتر از برنج این روزها.
ارسال شده توسط aspersioncast در 9:10 PM در فوریه 18
یکی دیگر از چیز خوب در این است که آن را می توانید نگه دارید برنج, داغ, و آن را می توانید به صورت روز در آن کشور است. چوب یک بسته نوری در کنار آن شما می توانید musubi در هر زمان شما می خواهید.

ما در حال حاضر (من فکر می کنم) دقیق Zojirushi مدل بر روی لینک ویکیپدیا و آثار آن را دقیقا به عنوان آن را باید (در علاوه بر این به حدود 83 چیزهای دیگر, هیچ کدام ما سعی کرده ایم).

قبل از این که ما رو یکی از برخی از نام تجاری و این خیلی وحشتناک است که من صادقانه تعجب به یاد بگیرند که چگونه ساده این عملیات است. و قبل از این که همسر من تا به حال چیزی ارزان از فروشگاه تخفیف در هاوایی برچسب تنها در ژاپن است که مانند یک قهرمان زد 15 سال و ما واقعا تنها جایگزین زیرا بیش از حد کوچک است.

است که می گویند خرید یک است که ساخته شده توسط افرادی که برنج به طور جدی!

یا نمی, به دلیل برنج واقعا خیلی خوب نیست برای شما. (حداقل نه نوع این اجاق گاز به طور کلی ساخته شده است.)
ارسال شده توسط bjrubble در 10:46 PM در فوریه 18

Greg_Aceبرخی از مردم واقعا مانند خود را به صورت خودکار دیگ همزن که دقیق کار.
ارسال شده توسط Iris جست و خیز کردن در 10:50 PM در فوریه 18 [1 علاقه]
شیر, خیابان رادیو 25 دقیقه risotto برای شما که نمی کند نیاز به یک تن از توجه و می آید از میلان.
ارسال شده توسط hippybear در 10:54 PM در فوریه 18

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im