چگونه Anthony Fauci شد, در امریکا, دکتر,

عفونی-متخصص بیماری طولانی جنگهای صلیبی در برابر برخی از بشریت را تلخ ترین تهدید. (SL نیویورکر) از روز خود را از مشاوره رونالد ریگان و جورج دبلیو بوش Fauci نگهداری ساده credo: “شما اقامت به طور کامل غیر سیاسی و غیر ایدئولوژیک و شما را به آنچه در آن است که شما انجام دهد. من یک دانشمند هستم و یک پزشک. و آن است.”
ارسال شده توسط bluesky43 (12 نظر تعداد) 4 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
“این است که آنچه در آن است.”

واقعی پروفایل شجاعت وجود دارد.
ارسال شده توسط بولتون Mogroot III در 4:26 PM در مارس 12 [3 علاقه]

بله. ما می تواند هزاران نفر را نجات داد اما من نرم pedaled این راه حل حتی اگر preznit یک ادم احمق و ابله. در اینجا ما هستند. خب.
ارسال شده توسط j_curiouser در 4:30 بعد از ظهر در مارس 12 [4 علاقه]
آیا او واقعا از انجام هر کاری که برجسته? او بدیهی است که با تجربه و خوب در آنچه او می کند من او را با ضربه زدن اما من احساس آن را عمدتا در تقابل با جهل و بدبختی و شکست از مغلوب ساختن پیشی جستن. آیا ما به خواندن مقالات در مورد او اگر ما صالح رئيس جمهور ؟
ارسال شده توسط Liquidwolf در 4:44 PM در مارس 12 [4 علاقه]
می تواند حساب خود را از چشم انداز این است که او می ایستد تا برای انتخاب درست شغل خود را از دست می دهد و در این دو ماه (یا شش ماه) طول می کشد به استخدام جایگزینی خود نمایی عفونت نرخ COVID-19 همه چیز را آن و مرگ و میر می رود از وحشتناک به ساختاری که دلتا حداقل تا حدودی در دست خود را.

من نمی توانم بگویم من حسادت و موقعیت خود را.
ارسال شده توسط mhoye در 4:51 PM در مارس 12 [17 علاقه]

وقتی حماقت و نژاد پرستی و بی توجهی به جان انسان ها هستند و یک ایدئولوژی و یک موضع سیاسی می اخلاقی دانشمند یا دکتر واقعا اقامت غیر سیاسی و غیر ایدئولوژیک?
ارسال شده توسط mmoncur در 4:53 PM در مارس 12 [4 علاقه]
او احتمالا می تواند بیشتر انجام دهید خوب بودن که در آن او است. این است که یک وضعیت که در آن ساخت یک بیانیه سیاسی توسط ترک خواهد در واقع هر گونه استفاده از; تهمت نمی *مراقبت*. و جایگزینی خود را تقریبا قطعا بدتر خواهد بود.
ارسال شده توسط Belostomatidae در 5:23 PM در مارس 12 [1 علاقه]
Nah اگر ما نیاز به تعیین کسی که آن را به Sanjay Gupta.
ارسال شده توسط Burhanistan در 5:30 PM on مارس 12
آیا شما شنیده Fauci در غیر این صورت ؟

بستگی دارد. اگر شما زندگی می کردند از طریق ایدز و پرداخت حتی اندک کمی از توجه به پژوهش, پیشرفت, پس از آن شما خواهد شنیده ام از او. اگر شما پرداخت هر گونه توجه به ابولا شما می خواهم که شنیده ام از او.

برای مثال در ویکیپدیا: در سال 2003 موسسه اطلاعات علمی اظهار داشت که از سال 1983 تا 2002 “Fauci شد 13th ترین اشاره دانشمند بين 2.5 تا 3 میلیون نویسندگان در تمام رشته ها در سراسر جهان است که مقالات منتشر شده در مجلات علمی و پژوهشی”
ارسال شده توسط آرامی در 5:31 PM در مارس 12 [5 علاقه]

من یک دانشمند اما من شنیده ام او را از ‘این هفته در ویروس شناسی’. آن بچه ها احترام او فکر می کنم او بسیار عالی دانشمند و تماس او را “استاد سیاست علم”.

که گفت:, آن را هنوز هم به نظر می رسد به من که در او نیست به اندازه کافی باز ، من می خواهم به شنیدن بیشتر از ” من توصیه می شود *این* رئیس جمهور بود *که*’. فقط ماده در واقع حقایق در مورد چگونه آن را. من فقط نمی تواند کمک کند اما تفسیر بسیاری از تفسیر خود را به عنوان فوق العاده مبهم و حفاظتی از cheetoh.

من امیدوارم که او بازنشسته درست بعد از این shitshow و می گوید داستان واقعی.
ارسال شده توسط j_curiouser در 5:55 PM در مارس 12 [1 علاقه]

آن را مناسب برای کسی مثل Fauci به غیر ایدئولوژیک. این ممکن است یا نه ممکن است مناسب برای او به غیر حزبی. موقعیت خود را است, اما ذاتا سیاسی و… به عنوان تظاهر است که او نه سیاسی است که ممکن است لازم باشد به منظور مدیریت سیاست است.
ارسال شده توسط wildblueyonder در 5:56 PM در مارس 12 [1 علاقه]
من واقعا فکر می کنم اگر او می خواهد برای نجات جان او بهترین او می تواند در این وضعیت غیر ممکن است از کار کردن برای یک عمدا بی کفایت عمدا – چه مخالف دلسوز? – یک آگاهانه سرسختانه uncaring ،

ترک شغل خود را و ترک آن را به هر کسی که رئیس جمهور فعلی خواهد اجازه دهید که کار را تقریبا به طور قطع در نتیجه حتی مرگ و میر بیشتر و حتی بیشتر از درد و رنج برای کسانی که زنده ماندن.

به نظر می رسد به من مانند او را به انجام بهترین خود را (در یک احتمالا بسیار محروم از خواب دولت) اعلام حقیقت به کسانی که می توانند آن را بشنوند و انجام کاری در مورد آن – فرمانداران, شهرداران, رهبران محلی – و اجتناب از گفتن تیز “نگاه من به او گفتم اما او گوش نمی کند ، زیرا در این صورت او می تواند از کار اخراج شده و یا طرد و او نمی خواهد به گسترش حقیقت علم اطلاعات او می داند کنه.

مانند mhoye من نمی حسادت او و موقعیت او را در. اما من بسیار خوشحالم که ما فراموش کرده اند کسی که با واقعی زمینه های علمی که در کار در حال حاضر به جای گفتن Mulvaney یا مرغزار یا بولتون.
ارسال شده توسط کریستی در 6:02 PM در آوریل 12

Nah اگر ما نیاز به تعیین کسی که آن را به Sanjay Gupta.

“ما”?
ارسال شده توسط mhoye در 6:09 PM در آوریل 12

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im