چگونه آتلانتا ایالات تحت تاثیر قرار خواهد اگر MLS شرح زیر است CDC دستورالعمل

حداقل هشت آتلانتا, ایالات, بازی, تحت تاثیر قرار خواهد اگر MLS به شرح زیر توصیه شده یکشنبه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در تمام تجمعات بیش از 50 نفر در طول هشت هفته به تعویق افتاد, لغو شد و یا دوباره سعی کنید برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“مراسم بزرگ و تجمع جرم می تواند کمک به گسترش COVID-19 در ایالات متحده از طریق مسافران که حضور در این مراسم و معرفی ویروس به جوامع جدید” CDC در بیانیه ای گفت.

MLS گفت: هفته گذشته که آن را به تعویق انداختن بازی برای 30 روز آینده, اما آنها خواهد بود دوباره. آتلانتا ایالات جمهور دارن Eales در هفته گذشته گفت: تیم ارائه شد به لیگ خود را در دسترس و محل برگزاری تاریخ.

لیگ هنوز به می گویند آن است که اگر پس از CDC توصیه برای این طولانی به تعویق افتادن.

آتلانتا, ایالات, بازی متاثر از 30 روز تصمیم گیری ساخته شده توسط لیگ کونکاکاف شد:
14 مارس مقابل اسپورتینگ کی سی
مارس 18 مقابل کلاب امریکا در لیگ قهرمانان کونکاکاف
21 مارس در شیکاگو
مارس 5 در سینسیناتی

بازی هایی که تحت تاثیر قرار خواهد اگر 30 روز تغییر شد تا هشت هفته:
مارس 19 مقابل پورتلند
آوریل 26 در شهر اورلاندو
مارس 3 مقابل رئال سالت لیک
مارس 9 در فیلادلفیا
16 ماه مه در نیویورک بولز قرمز.

MLS فصل متشکل از 34 به طور منظم فصل بازی. دو دور شده اند. پلی آف شد برنامه ریزی برای شروع در ماه اکتبر و MLS Cup بود که رقابت در Nov. 7.

لیگ کوتاه فصل در سال 2019 به طوری که آن را به پایان رسید در اوایل ماه نوامبر است. قبلا این فصل به پایان رسید و در اوایل دسامبر.

پیچیده تغییر زمان این است که لیگ چند تیم از جمله آتلانتا ایالات رقابت در لیگ قهرمانان است که به تعویق افتاده است. ایالات متحده باز در جام حذفی نیز معلق شده است. اگر آن را ری استارت و از آن انجام شده هر سال از 1913-14 شامل 23 لیگ 26 تیم. دور سوم است که زمانی که برخی از MLS تیم وارد براکت برنامه ریزی شده بود به شروع مارس 21-23. نهایی برنامه ریزی شده بود به بازی می شود هفت. 22-24. آتلانتا ایالات مدافع عنوان قهرمانی مسابقات.

لیگ باقی مانده سه تیم خواهد رقابت در کانادا قهرمانی اگر آن را ایفا کرده است. برندگان آمریکا باز جام و کانادا قهرمانی کسب اسکله در سال آینده لیگ قهرمانان. باید هر یک از این مسابقات انتخاب برای بازی در آن طول می کشد برخی از زمان ممکن است برای بازی های لیگ شد.

آتلانتا ایالات دارای یک مزیت است که مرسدس بنز ورزشگاه می تواند به سرعت تبدیل از فوتبال به فوتبال و بالعکس. این ساختمان دارای هیچ بیشتر رویدادهای برنامه ریزی شده است که به buildouts مانند چهار نهایی را انجام داد. Kenny Chesney کنسرت در 16 ماه مه به تعویق افتاده است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im