چقدر بد است COVID-19 در منطقه شما ؟ دانشجویان دانشگاه راه اندازی نقشه حرارتی برای ردیابی ویروس در سراسر کانادا

حدود یک هفته پیش زمانی که در دانشگاه تورنتو نقل مکان کرد و تمام کلاس های آنلاین و سال اول دانشجوی مهندسی Shrey جین نقل مکان پردیس, او شروع به تعجب آنچه که او می تواند برای کمک به جلوگیری از گسترش مرگبار COVID-19 coronavirus.

هر چند فقط 18 سال, پیر, در یک ماده از روز Jain پدید آمده است به عنوان چهره عمومی از پهن کردن.ca یک وب سایت است که به سرعت تبدیل شدن به یک منبع از اطلاعات در مورد چگونه COVID-19 در حال گسترش در سراسر کانادا است.

بین جمعه صبح و بعد از ظهر شنبه در اطراف 110,000 مردم بازدید از وب سایت برای پاسخ به یک بررسی مختصر در مورد سن خود که آیا آنها به تجربه علائم و تقریبی خود را محل. که اطلاعات وارد شده به یک نقشه حرارتی به طوری که هر کسی می توانید در وب سایت مراجعه کنید و ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در محله خود از جمله تعدادی از موارد بالقوه و مردم آسیب پذیر است.

“من انتظار نداشتم به عنوان بزرگ آن است” گفت: Jain که اضافه شده است که تیم او در حال کار بر روی سایت برای 12 تا 14 ساعت در روز حتی به عنوان آنها به طور همزمان پایان کلاس خود را.

این پروژه زمانی آغاز شد که جین است که شرکت در hackathons پس از دبیرستان پیامک چند نفر از دوستان برای دیدن اگر کسی تا به حال ایده های در مورد چگونه به سرعت گسترش یافته است. به خود مردم شروع به پریدن کرد بر اساس این ایده و در حال حاضر صاف.ca تیم رشد کرده و به حدود 30 نفر از جمله دانش آموزان از دانشگاه مک مستر در دانشگاه New Brunswick و دانشگاه واترلو و همچنین برخی از مشخصات بالا مشاوران, مانند جفری Hinton.


نمایی از نقشه حرارتی از پهن کردن.ca.

پهن کردن.ca

Hinton, گاهی اوقات به نام “پدرخوانده هوش مصنوعی’ یک استاد بازنشسته علوم کامپیوتر در دانشگاه تورنتو که جین در ارتباط با از طریق یکی از اساتید. او همچنین با این نسخهها کار برای گوگل که به توافق برای حمایت از این پروژه ارائه فضای سرور که اساسا تضمین سایت نمی خواهد سقوط به تعداد کاربران افزایش می یابد.

از طریق برخی از Hinton این اتصالات در بردار موسسه تکنولوژی تورنتو مبتنی بر یادگیری ماشین تحقیق hub, Jain گرفته شده به یک کنفرانس تلفنی در اوایل هفته گذشته که در آن Dominic بارتون سفیر چین صحبت در مورد چگونه کشورهای دیگر مسطح منحنی و در حال حاضر کانادا نیاز به پیدا کردن راه حل.

آن را فقط بسیار مهم است که آگاه از هنجارهای مورد حفظ حریم خصوصی در اینجا

جین گفت که او فکر. به لحاظ نظری ممکن است آن را ممکن است برای به دست آوردن یک منطقه جغرافیایی مجموعه داده ها است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به نظارت بر گسترش ویروس اما تیم او به این نتیجه رسیدند بسیاری از کانادایی ها ممکن است نمی خواهم این ایده از نظارت که در راه است.

به همین دلیل آنها ابداع یک راه برای کانادایی به گزارش فردی اطلاعات, او گفت:.

“این بسیار مهم است که آگاه از هنجارهای مورد حفظ حریم خصوصی در اینجا گفت:” جین ،

در طول چند روز گذشته این تیم شده است, تحقیق در مورد وب سایت هایی که ظهور کرده اند تا در کشورهای دیگر و سایت در حال توسعه بیشتر است. آنها می خواهند به کاربران برای به روز رسانی اطلاعات خود را هر 14 روز به عنوان مثال و برای سایت های قابل دسترس بیشتر.

“ما واقعا مراقبت است که افراد مسن آن را پر کنید,” او گفت:, و اضافه کرد که به زودی مردم قادر خواهد بود برای پاسخ خود را برای تمام اعضای خانواده است.

در حال حاضر اکثر کاربران قرار گرفته در منطقه تورنتو بزرگ است که اریب برخی از نتایج ایجاد منطقه مانند سخت ترین ضربه. امید است که بقیه کشور آغاز خواهد شد با استفاده از این سایت در اعداد بزرگتر.

آنها همچنین برنامه ریزی برای ایجاد تغییرات به عنوان شرایط در کانادا را تغییر دهید. به عنوان مثال آن را به زودی ممکن است کمتر مربوطه که آیا کسی که به سفر خارج از کشور در گذشته 14 روز از اینکه آیا آنها به سفر به یک نقطه داغ در کانادا.

در ضمن همه آنها را تحت فشار قرار دادند آنها کار کلاس در لیست اولویت است. جین گفت: او را شگفت زده شده در مورد نحوه اختصاص داده شده به تیم است اما تجربه است ارائه خود را آموزش لحظات.

“به ما داده شده است این فرصت را به کار بر روی این, و ما در حال گرفتن کشش به طوری که مراقبت از آنچه (نمرات) ما در مدرسه ؟ اجازه دهید فقط با این” جین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im