و طبقه پایین یک گروه لیبرال سفید زنان جمع آوری شده در اطراف یک میز چوبی به اعتراف چگونه نژادپرستانه هستند.

Previouslies:
1.
2.
3.
4.
5.

برای بیشتر previouslies لطفا memail من venmo 🙂

ارسال شده توسط آرابيدوپسيس (14 کل نظرات) 23 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من 100% جدی – اگر شما می خواهید من به داد شما در مورد نژادپرست من آن را انجام دهد – گاهی اوقات به صورت رایگان. اگر شما می خواهید مرا به آرامی نوازش کردن, شما به شاید کمتر پرهیاهو و نژادپرستانه که هزینه های بیشتر.
ارسال شده توسط آرابيدوپسيس در 4:13 PM در فوریه 3 [21 مورد علاقه]
و پس از آن وجود دارد انتاریو سناتور لین Beyak.
ارسال شده توسط ولگرد در 4:27 PM در فوریه 3 [2 علاقه]

رائو انجام شده است با سر. “من می خواهم به صرف سال تلاش برای دریافت از طریق به زنان سفید با قهوه و چای – ماساژ آنها در برخورد با اشک من از هیچ جا. من فکر کردم اگر هیچ چیز در حال رفتن به محل کار بیایید سعی کنید به آنها را تکان بیدار است.”

کل این مقاله یک گوهر است. بسیار از آن به شدت مرا به یاد یک نقطه رابین DiAngelo که در کتاب خود, سفید, شکنندگی, در مورد درک اضافی مشروعیت از پرداخت برای ضد نژادپرستانه آموزش و پرورش است. (من ترک خورده تا که این مقاله بعد از اشاره به چگونگی این کتاب در حال حاضر مورد نیاز خواندن برای شام شرکت کنندگان.) خوب در رائو و جکسون برای کسب درآمد آموزش کار بسیاری از POC را به صورت رایگان و با استفاده از آن کسب درآمد برای رسیدن به مخاطبان است که در واقع ممکن است به کسانی پرداخت می شود-به صورت درس به قلب و پرداخت آنها را به جلو.
ارسال شده توسط: نه بود jorting در 4:27 PM در فوریه 3 [17 علاقه]

که برای رفتن به یک شام.
ارسال شده توسط افکار خود را به افکار قرمز در 4:45 ب. ظ در فوریه 3 [2 علاقه]
ما زنبورهای واقعا بد در نمی پریدن از “بود که نژادپرست” به “شما به من به نام هیتلر”. مردم شکایت در مورد callout فرهنگ اما این فقط یک مودب یادآوری است که شما را صدمه دیده است و کسی آنها در درد به دلیل اقدامات خود را. چرا جهنم را من مردم خیلی بد در فقط یک کمی لعنتی همدلی و ندامت به نام نه یک کیر, حتی اگر شما فکر می کنم آن را بی جا و یا ناعادلانه. این به معنای واقعی کلمه گه عیسی صحبت کردن در مورد.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 4:58 PM در فوریه 3 [15 علاقه]
من حدس می زنم من واقعا نمی فهمم که چرا همکار زنان سفید نمی تواند فقط … انجام کار. ما واقعا نباید نیاز به wheedled و cajoled و زمزمه و ساکت و کاسته پایین جاده از خود-به رسمیت شناختن و تغییر دهید. من خوشحالم که افرادی هستند که مایل به انجام این کار با ما و مقابله با ما را به انجام آن را برای خودمان, اما در برخی از نقطه آنها را از دست دادن صبر می کنیم و با نشستن در یک شکننده توده ای از خود ما اشک تمایلی به بخشی از جهان واقعی. ما می توانیم خیلی خوب با قدرت ما شده است به طور تصادفی اعطا شده است. ما می تواند کمک به تقویت بسیاری از صداها و پشتیبانی از بسیاری از چیزها و خیلی لعنتی خسته کننده است که ما نشسته و خود flagellate و نمی تواند تحمل مسئولیت کمک به خودمان است.
ارسال شده توسط ChuraChura در 5:07 PM در فوریه 3 [4 علاقه]
من خوشحالم که افرادی هستند که مایل به انجام این کار با ما و مقابله با ما را به انجام آن را برای خودمان, اما در برخی از نقطه آنها را از دست دادن صبر و شکیبایی است.

احتمالا اگر شما اقامت فعلی در پرداخت.
ارسال شده توسط avalonian در 5:11 PM در فوریه 3 [3 علاقه]

که در آن صورت برای مردان سفید?
ارسال شده توسط noxperpetua در 5:18 PM در فوریه 3 [5 علاقه]
واجب?
ارسال شده توسط bartleby در 5:20 ب. ظ در فوریه 3
متاسفانه محل برای مردان سفید یکی منفجر شد. معلوم قرار داده و اگر بیش از حد آزرده نابجا و بد در نظر گرفته خشم در یک مکان *رونق* آن را خود به خود combusts.
ارسال شده توسط درجا رمان نویس Thomas Pynchon در 5:23 PM در فوریه 3 [1 علاقه]
که در آن صورت برای مردان سفید?

“رائو و جکسون اعتقاد سفید لیبرال زنان بیشتر پذیرای مخاطبان هستند زیرا باز به تغییر رفتار خود. آنها زحمت با 53 درصد از زنان سفید که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. مردان سفید پوست, آنها, احساس, به طور مشابه باعث از دست داده. “مردان سفید در حال رفتن هرگز برای تغییر هر چیزی. اگر آنها آن را انجام داده در حال حاضر توسط” جکسون می گوید.”

این برای تلفن های موبایل پر تنش برای رائو و جکسون اما موثر است. یک نشانه بزرگ است که حتی در اوایل شرکت کنندگان که دوست نداشتند رائو رویکرد به پایان رسید تا در حال تغییر رفتار خود را در راه های بتن. برای من معمولا چیزهایی که شاش کردن (و من ناله داخل سر من) که من و نگه داشتن خارش در من.
ارسال شده توسط sallybrown در 5:30 PM on February 3 [13 مورد علاقه]

“اگر مغلوب ساختن پیشی جستن بودند استیضاح فردا و ما یک رئیس جمهور جدید بسیاری از سفید لیبرال مردم را به بازگشت به زندگی خود را فقط به عنوان قبل از, و این چیزی است که ما باید برای جلوگیری از,” او می گوید. “تمام آنچه که اتفاق افتاده این است که ما می توانید ببینید نژادپرستی در حال حاضر در حالی که قبل از ما می تواند آن را پوشش. به همین دلیل ما باید این شام. بنابراین هنگامی که ما با یک فرد جدید در و نژاد پرستی است که به عنوان آشکار ما نمی خواهد فقط خزیدن به راحت بودن.”

خوب برو. خواندن ساخته شده است که من می دانم که آه گه که می شود من. خواهد بود که پدر و مادر من. این چیزی است که ما می کنیم می خواهم استراحت (شاید نه به طور کامل اما قطعا بسیاری) حتی اگر من عضو یکی از جوامع مظلوم با مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم (LGBTQIA+). ما فقط می خواهم… نفس کشیدن و فراموش کن آنچه را نمی کند بلافاصله ما را تحت تاثیر قرار.

هنوز مطمئن شوید که چگونه اما من می خواهم برای نخستین بار باز کردن این موضوع با من مردمی و سفید خاص دوستان است.

با تشکر برای به اشتراک گذاری. من می خواهم برای رفتن به یکی از این شام اگر من می تواند آن را تقبل کنند.
ارسال شده توسط آشپزخانه جادوگر در 6:26 PM در فوریه 3 [4 علاقه]

معلوم قرار داده و اگر بیش از حد آزرده نابجا و بد در نظر گرفته خشم در یک مکان *رونق* آن را خود به خود combusts.

من که حوادث با مهاجم نوک نیست خود به خود ناپدید آنها منفجر در یک محاسبه بسیار آسان برای خرید طرح توجیهی و آغاز شکل از خشونت اسلحه


ارسال شده توسط erattacorrige در 6:44 PM در فوریه 3

[یک حذف شده است. لطفا فقط جست و خیز هتاک/جالب جوک های است که می تواند به عنوان خوانده شده بی اعتنا و یا تلنگر در مورد جدی موضوع — در بهترین حالت آنها در حال رفتن به زمین واقعا بد است. نگاهی به جامعه جدید دستورالعمل ها و بخش های مربوط به اعضای غالب گروه های اضافی و مراقبت از آن را به ارزش آگاه بودن از این هنجارها که از یک کل بسیاری از بحث جامعه در سال گذشته است.]
ارسال شده توسط LobsterMitten (کارکنان) در 7:15 PM در فوریه 3

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de