چگونه Georgia Tech football صرف آن جلسه مجازی زمان

Georgia Tech ساخته شده آن را از طریق شش از 15 بهار-تمرین تمرینات قبل از گسترش coronavirus آورده و آن را همراه با بقیه ورزش جهان – را متوقف کند.

اما در لپ تاپ ها و دیگر دستگاه های دیجیتالی در خانه ها از کت زرد بازیکنان فوتبال, the offseason ادامه داده و در فرمت های مختلف. در این زمان است که مربیان شده اند مجاز به تقریبا در دیدار با بازیکنان در فعالیت هایی مانند نقد و بررسی فیلم و جلسات تیم بخشی از زمان اختصاص داده شده به مقدمه ای از طرح و نقش که به نصب بیش از باقی مانده از بهار عمل. بازیکنان و مربیان اتصال از طریق ویدئو کنفرانس.

پس از فعالیت های ورزشی بودند به حالت تعلیق در ماه مارس تیم اجازه داده شد چهار ساعت در هفته به صورت نیاز جلسات مجازی توسط NCAA حکومت برای اهداف مانند نقد و بررسی فیلم, تیم جلسات و یا آموزشی مکالمات. همانطور که از دوشنبه حد افزایش یافته بود به هشت ساعت اگر چه تکنولوژی نمی تواند انجام هر گونه جلسات این هفته به دانش آموزان خود را نهایی-آزمون دوره. آنها می تواند حرکت کند تا هشت بعد از امتحان پایان دوره مارس 30.

>> بازیکن بسکتبال انتقال به UTEP

مربی جف کالینز گفت: بازیکنان نشان داده شده است “برش یو پی اس از بهار برش یو پی اس از فصل گذشته انجام نصب نوار زیرا ما شش شیوه در. اما آن را نیز در حال گسترش به کسانی که در گذشته نه نصب قادر به از طریق آن بروید.”

این بازیکنان در دیدار با موقعیت ، این, cornerbacks باید دو جلسه در هر هفته cornerback تره Swilling گفت.

“ما به تماشای برخی از NFL, نوار, ما سازمان دیده بان نوار است که ما می توانیم درست” Swilling گفت. “این که چگونه ما حرکت رو به جلو است.”

بدیهی است که همان نیست که در این زمینه و آموزش دفاع طریق تکرار اما حداقل این چیزی است.

“به این ترتیب ما می توانیم آینده و آماده شدن برای رفتن به سقوط اردوگاه و آماده برای شروع فصل ما,” Swilling گفت.

کالینز گفت که او تاکید کرد به موقعیت خود مربیان است که آنها صرف مقدار زیادی از زمان در توسعه مهارت.

“به طوری که آنها نشان می دهد آنها دریل نقد تکنیک های, همه کسانی که به نوعی از همه چیز,” او گفت:, “و سپس ما ساخت در زمان فقط به مطمئن شوید که ما با آنها اتصال و فقط مطمئن شوید که روابط ما – که چیزی است که ما اولویت بندی یک معامله بزرگ – مطمئن شوید که آن بسیار قوی است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>