چگونه برخی از sickest COVID-19 بيمار در حال نجات داد با خارج-از-بدن ریه تجربه

هواکش شکست خورده اند برای کمک و مرگ قریب الوقوع به نظر می رسد اما برای برخی از کانادا sickest COVID-19 بيمار وجود دارد یکی دیگر از خارج از بدن گزینه است.

چند به تازگی متصل به چه مقدار به طور مصنوعی ریه نشستن در کنار تخت خود تکنولوژی است که ذخیره شده حداقل دو نفر تا کنون.

فوق العاده مادی غشاء اکسیژن (ECMO) ماشین آلات قیف خون از بیمار به یک دستگاه است که حذف دی اکسید کربن و می افزاید: اکسیژن قبل از مایع توسط پمپ به قلب و به بقیه بدن.

آنها فوت کرده اند در غیر این صورت

این منابع فشرده “نجات” درمان که تنها چند بیمارستان ها ارائه دهد. تورنتو به طور کلی یکی است و آن را درمان هشت COVID-19 بيمار با ECMO. از روز شنبه دو نفر از آنها حذف شده بود از ماشین آلات و دوره نقاهت هست.

“آنها فوت کرده اند در غیر این صورت می گوید:” دکتر ادی فن سر ECMO برنامه در دانشگاه شبکه بهداشت و درمان (UHN) که شامل تورنتو به طور کلی. “حق بیمار که در حال مرگ است از ARDS (سندرم زجر تنفسی حاد), ECMO می تواند بسیار مفید باشد.”

اما نیز وجود دارد بحث در اطراف این درمان که فن اذعان می کند نیاز به یک “بزرگ” تیم از متخصصان تعهد پرسنل که نیست حتی ممکن است در میان یک ایتالیا-مانند افزایش بیماران.

یک مطالعه کوچک در بر داشت بالاتر مرگ و مير در ECMO-درمان COVID-19 بيمار نسبت به کسانی که نمی رفتن بر روی دستگاه هر چند نتایج آن در نظر گرفته شده دور از قطعی.

این “ورزش” از ECMO می تواند توجیه پذیر در موارد نادر اما در حال حاضر برای بیماران ضعیف و برخی دیگر آن را نمی ممکن است رسیدن به حد استدلال دکتر Yoanna Skrobik یک دانشگاه مونترال مراقبت بحرانی پزشکی استاد.


یک COVID-19 بیمار دریافت اضافی-مادی غشاء اکسیژن (ECMO) درمان در بیمارستان صلیب سرخ در ووهان چین.

خ/خبرگزاری گتی ایماژ

آن است که “یکی از مهمترین اقدامات تهاجمی است که می تواند تهیه شده در بخش مراقبت های تنظیم” او گفت: از طریق ایمیل. “امید دادن که بیهودگی بافندگی و احتکار بسیاری از منابع (خیلی بیشتر تجهیزات و دو بالین کارکنان برای آن شخص به تنهایی 24/7) ممکن است به یکی از مکث نشان می دهد قبل از آن به طور معمول به عنوان یک “Hail Mary’ مداخله.”

ECMO می توان به نگاهی بر عملکرد قلب و ریه ها به شدت بیمار, بیماران, اما برای اکثر COVID افراد مبتلا و دیگران که هنوز هم کافی قلبی توانایی آن را ندارد این کار تنها از ریه ها

برای کسانی جراحان ضمیمه یک لوله به نام یک سرسوزن به سمت راست قلب است. این سیفون ها خون را به داخل ماشین تمیز کردن مضر دی اکسید کربن و افزودن اکسیژن است. خون است و سپس پمپ را از طریق یکی دیگر از کانول را به قلب که درایو آن را به عنوان معمول است.

ECMO است که به طور معمول ارائه شده به بیماران که در حال گرفتن بهتر در ونتیلاتور – آنها هنوز هم رنج می برند از خطرناکی پایین خون-اکسیژن – یا که ریه ها آسیب دیده توسط دستگاه تنفس دکتر گفت: Niall Ferguson این UHN مهم مراقبت ،

“این قطعا برای یک اقلیت اما امیدوارم می توانید صرفه جویی در تعداد کمی از بیماران که در غیر این صورت ممکن است مجبور درگذشت,” او گفت:.

استفاده از آن بود “instrumental” در درمان بیماران مبتلا به ديسترس تنفسی در سال 2009 H1N1 flu pandemic با اشاره به بین المللی ” سنگ شکن های زندگی حمایت سازمان در گزارش اخیر. به همین دلیل و دیگران آن استقرار اتحاد “افزایش قابل ملاحظه ای” در طول دهه گذشته می گوید: یک مقاله اخیر توسط Alberta پزشکان.

آن را با استفاده از حدود 100 بار در سال در تورنتو به طور کلی و در طول یک هفته از فصل آنفولانزا در سال گذشته “ما بیرون رفتن و cannulating کسی هر روز” گفت: فرگوسن.

او گفت: وجود اطلاعات کمی از ایتالیا و سایر نقاط جهان با سنگین COVID-19 caseloads تا حدودی به دلیل آنها بسیار بیش از اجرا با بیماران آنها نمی باید از این منابع برای ارائه درمان.

اما مقاله منتشر شده به تازگی برخی از بازیگران شک در نقش تکنولوژی در این بیماری همه گیر. آن را بررسی مطالعات منتشر شده در 17 COVID-19 مورد — یک نمونه کوچک توسط پزشکی-علوم استانداردها — و 94 درصد فوت در مقایسه با 71 درصد درمان مرسوم.

ECMO است ‘یکی از مهمترین اقدامات تهاجمی است که می تواند تهیه شده در بخش مراقبت های تنظیم’

“پیام را خانه این است که ما نیاز به دقت و توجه در هنگام استقرار ECMO و با دقت در نظر بگیرید که COVID-19 بیماران دارای بهترین چشم انداز از یک نتیجه مثبت” دکتر براندون هنری بخش های مراقبت ويژه قلبی متخصص در سینسیناتی و همکاری نویسنده این مقاله گفت: از طریق ایمیل .

فرگوسن با اشاره به مطالعه نگاه تعداد بسیار کمی COVID بیماران صحبت کمی در مورد سن خود سلامت و ویژگی های دیگر و تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد تجربه از بیمارستان که ارائه ECMO — یک عامل شناخته شده در موفقیت آن است.

اما او گفت تیم خود را که دارای بالاترین حجم در کانادا است که به خصوص مراقب باشید که در مورد بیماران دریافت درمان.

“ما نمی خواهید به استفاده از ECMO به عنوان طولانی شدن مرگ گفت:” فرگوسن “به عنوان مخالف به مردم سالم تر است.”

• ایمیل: [email protected] | توییتر: tomblackwellNP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im